Fórum - Téma


Nářadí, přípravky, pomůcky atd


Fórum Pokec všeobecný Nářadí, přípravky, pomůcky atd
2014-09-23 12:53:55

Když byl před pár dny u nás na návštěvě Magnetto, tak jsme kecali o všem kolem aut, došli jsme i na téma, jaké ko má nářadí atd. tak mě napadlo toto téma, pochlubte se, poraďte ostatním, co používáte, jaké nářadí, pomůcky, přípravky atd, prostě s čím vším se pohybujete kolem své

prosím nedávejte linky na konkrétní výrobky, jelikož když by někdo koukl třeba za rok, tak by link mohl být neplatný a vaše snaha by byla zbytečná, raději napište název, přibližnou cenu, dejte foto, děkuji za pochopení.

a teď já. na jaře jsem k narozeninám dostal povícero dárků než-li obvykle. zmíním dva.

jelikož nemám garáž, tak velice oceňuji plynovou pájku Dremel 2000-6, stála i s poštovným necelých 1000Kč, sice v akci, ale dá se sehnat za podobnou cenu. její výhody snad nemusím popisovat.

a když nám zlobil alternátor, tak jsem ocenil dárek v podobě autonabíječky, není to zrovna kdoví jaké dělo, ale postačí. carclever 35900, cena okolo 1000Kč. lehká, lehce se ovládá, má zásuvku CL.

2014-09-24 11:23:53

Správně, jak Rado píše, pochlubil se mi s tímto materiálem a já to hned ocenil. Vzhledem k tomu že "neumím" s klasickou el. páječkou a nespočetněkrát jsem ji držel třeba 5 minut zapnutou, tak varianta v plynové podobě a navíc v zn. DREMEL byla jasná volba.

Stála mne v kamenné prodejně 1190 Kč (nebyla v akci) ale přesto jsem ji pořídil.

Jen doplním že tato varianta pájky umí více operací než jen pájení na měkko.

Hodnotím jako nezbytné nářadí v garáži i doma.

2014-09-28 02:15:29

Tak to jsem ani nevěděl že je takova paječka ja mam normalně klasickou el.ale ne tu obyčejnou z obi ale normalně klasickou.Pak na uplně male pajeni bodovou.Jinak co mě tak napada kompresor,CO2 svařečka.ruzny vercajk od kliču klasickych tak i nějake co se malo použivaj kratke dlouhe spousta šroubovaku nějake připravky lis na silenbloky mande in doma ted připravek na zaaretovani kliky kvuli rozvodum ruzne stahovaky na čepy pružiny.refraktometr nabyječka multimetr ale jen na to zakladni bo jinak bych tomu stejně prd rozuměl.zvedak na kolečkach nějake kuzlatka bruska fleksa vrtačka stojanova vrtačka vybračni bruska mala bruska takova ta co ma 33000ot.min.zavitniky celkova cena kolem 30000.plus minus na něco jsem ještě určitě zapoměl.Ted planuju že si udělal většiho ježiška ručni hydraulicky lis ale ještě uvidim pokud se hecnu tak to okopčim u jednoho co mi přehazuje gumy a udělam si ho sam.mazdě zdar.

2014-11-13 01:37:27

dudlik323f: Výborně! Tak tomu říkám výbava...


Odpovědět