Fórum - Téma


Mpv 2,5 V6 - řazení, převodovka


Fórum MPV II LW Mpv 2,5 V6 - řazení, převodovka

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda MPV II LW  |  Naše vozidla2011-04-06 17:23:20

Zdravím. mám mazdu MPV 2,5 V6 exclusive automat, dovoz z USA, stalo se tak že jednoho dne jsem ráno sedl do auta a za jízdy jsem příšel na to, že mi to řadi jen 1,2... 3,4 už ne, byl jsem s tím v servise, tak mi příšli na to, že je tam špatný těsněni olejové vany na převodovku, převodovku mi přetěsnili, olejový filtr v převodovce mi profoukli všechno nasadili zpět, dolili nový olej a ejhle, příšlo se na to že je díra v olejovém chladiči na převodovku, nový chladič pry u nás není k sehnání a když jo tak cena je prý 15tis což fakt za to nedam. Dotaz zní: šlo by tam nabastlit jiny olejový chladič? kdyžtak z jakýho auta? jestli má někdo zkušenosti prosím poraďte, je to moc nálehave.

Teď po výměně oleje a přetěsnění ty převodovky mi auto už neřádí vůbec...Myslím si že to neřadí proto, že je díra v olejovem chladiči a nevznika tam dostatečný tlak oleje.

Další problem je že vlastně jsem musel dojet do servisu cca 25 km s převodovkou v podstatě bez oleje. Když mi v servise vylejvali olej tak v oleji bylo trochu železných pylin takže nevím jestli se mi neodrovnali zuby na převodovce, Při řazení a neutrálu od převodovky jde slyšet divný zvuk, podobny křupání...čím to může být?...

A kdyby se mi ten automat už odrovnal tak dotaz zní, za jakýho jinýho modelu by tam ta převodovka pasovala?

prý pasuje z 323 a 626

Děkují všem za odpověď


Odpovědět