Fórum - Téma


Mlžení oken, především zadních


Fórum 6 GG / GY Mlžení oken, především zadních

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 6 GG / GY  |  Naše vozidla


1  2

2016-01-29 23:20:09

agg84: WTF? Napadla mě ještě jedna varianta jak to zjistit ale možná budu vypadat jako totální blbec..

Zkus zajet na mycí linku kde víš že mají kvalitní a silný vysoušeč (z mé zkušenosti jsou to SHELL myčky)..

Jak bude auto umyté, bude na něj foukat ten vysoušeč. Tím poznáš kudy ti do auta táhne....

Hele, čím jsi teda ty okna umýval?

2016-01-29 23:37:23

magnetto: Take mne napadla myci linka, ale s duvodem tym ci do auta nekde netece, ale tu wapkovu mycku a strikat pod silnym prudem po celem obvode dvery, s tym ze zenska bude uvnitr a sledovat jestli neco nekape dovnitr. take pod prahama atd.

Co by ale znamenallo zistit jestli se to nerosi tym ze je v aute nadmermi vlhkost tym ze tam nejak utika voda kdyz prsi nebo snezi.... ALE... tedkom se mi zarosili okna po hodine a venku je 8 stupnu, neprsi, nesnezi. ... to cele vylucuje.

Ja uz fakt nevim.

a aby to nestacilo zistil sem ze se mi straci nekde chladici kapalina. pred par dnami mi to dolevali v servisu protoze nebyla ani jenom pri ryske low, ale byla hluboko pod ni. rikal v servisu ze je to pred normalni ze jak menili chladicovu stenu tak se to pred po par km dolejva... tak to dolial s tym ze uz se nemela stracet, ale tedkom jak sem byl cistit to auto u parkoviska peny sem si vsim ze je zasa kapalina mirne pod low, takze nekde utekla...

Ty okna sem cistil s cisticem na okna s alkoholem, neco jako okena. tusm se to vola clean

2016-01-30 16:39:42

agg84: Ano je to normální,že několik dní se okruh odvzdušnuje,ale hlavně dolívej chladičku do CHLADIČE a pak do nádobky.A pokud to ubývání nepřestane,napadá mě netěsný radiator topení,ale ten se vyznačuje charakteristickým zápachem(pokud to není naplněno čistou vodou,což v této době nepředpokládám.A zkusil ses podívat pod kryt stěračů?Není tam voda?Ucpané odtokové otvory?


Odpovědět

1  2