Fórum - Téma


MAZDA DESIGN


Fórum O článcích MAZDA DESIGNDiskuze o článku

Mazda design people

Tak to jsou oni... nasi odbornici... to oni tvori nove Mazdy premyslela jsem, ze by bylo mozna fajn, poznat alespon par obliceju a osudu tech, kteri pro nas vymysleji nove designy. Je to sice v anglictine, ale myslim, ze mnozi o prelouskaji :) Mazda Design People Laurens van den Acker Laurens van den Acker is general manager of Mazda’a Design Division. He is responsible for the overa...2008-06-10 12:07:22

Nádherný článek Cací. Děkujeme

2008-06-10 12:09:57

Neni zac stale brouzdam na strankach o designu a tenhle clanek se sem hodil :)

2008-06-11 00:33:26

Noo.. Mna to velmi zaujima,skoda ze cudzi jazyk nieje moja silna stranka.Dam si to prelozit asi priatelke... Ale cacenka dakujeme..

2008-06-16 12:56:41

Zajímavé, německé, holandské a britské kořeny a k tomu jen jeden japonec. A ještě plovina s modrou krví

Tomu říkám globalizace, v tomhle případě naštěstí více než zdařilá.

2008-06-27 13:07:02

Globalizace až na prvním místě. A víte že člověk co navrhuje pro VeilSide je francouz a taky se přesídlil do japonska a dělá ty nejhezčí výtvory.

2008-07-01 17:38:22

Jen tak pro predstavu jak se oni a jim podobny typci nemazlej s designem :) Ne kecam, mazlej se s tim silenou spoustu casu, navic k tomu domyslet funkcnost...

http://www.youtube.com/wa...ALmEk455Q&feature=related

Sly
Zdeněk Raška
2008-10-27 14:30:53

Možná je už pozdě ale tady to máš přeloženo:Laurensovo doupě dodávky Acker

Laurensovo doupě dodávky Acker je generální ředitel Mazda'a Design Division. On je odpovědný za celkový návrh a styl všech Mazdaových globálních produktů včetně koncepčních vozidel a to je jeho iniciativa která uvedla novou globální identitu designu Nagare formy jazyk v Mazdaovi. doupě dodávky Acker je hnací síla která má ustanovenou Mazdaovu silnou a tvůrčí globální design síť. Laurensovo doupě dodávky AckerBefore spoj Mazdaovo doupě dodávky Acker byl hlavní projektant Strategic Designu v Dearbornovi Advanced Studiu ve Fordově automobilové společnosti, Severní Americe. Předtím úkol, on držel několik různého designu pozice během jeho sedmi léta s Ford, včetně hlavního projektanta pro Forda Escape a Merkur Mariner a byl hlavní projektant Strategic Designu a hlavního projektanta Fordova zvuku značek Group. On také navrhl pro Volvoa a Audu. Během jeho času ve Ford Laurensově doupěti dodávky Acker přispěl klíčový vozidlům – včetně Fordův Model U, 427, mustangů a GloCar konceptů. doupě dodávky Acker promovaný z Delft Universit Technology v Nizozemí s Master Engineering stupeň z fakulty Laurensovy dodávky průmyslového vzoru doupě Acker říká, že on je potěšený být směřující Mazdaův Design, zvláště v této době a pro společnost která je tak podpůrná takové inovace. " laděním nahoru vizuální hlasitost takto my vytvoříme novou generaci Mazdaových vozidel a posilující Mazdaova závazek budovat rozpustilá a vášnivá vozidla. Nakonec tato Nagare forma jazyk – tak aplikovaný na Taiki a Ryuga koncepty – budou viděné jak podobné vnější tkaninové elementy na budoucích Mazdaových výrobních vozidlech."

Petr Birtwhistle

Petr Birtwhistle je šéf návrhu pro Mazda Europe. On je odpovědný za dohlíží na design a vývoj všech vozidel pro Mazdaova Europeana navrhuje operace a je založený v Mazdaově Evropském výzkumném a vývojovém centru v Oberursel, Německo. Zodpovědný za vytvoření vozidel v světovém nejvíce konkurenčním a vyzývavém automobilovém trhu, Birtwhistle vede mezinárodní tým návrhářů.Birtwhistle spojil Mazdaa jak starší návrhář v roce 1988 a vedoucí Mazdaovy Evropské operace designu od roku 2000. Před spojem Mazda Birtwhistle byl vnější studiový hlavní projektant asistenta v Porsche, a studiový návrhář v Audě a Vauxhallovi. On studoval automobilový design v Royal College Art, Londýn. "s novou filozofií designu my dostaneme víc vizuálního výrazu a vzrušení do skupin Mazdaových kontraktů za konvenčními elementy. To je ohromný k tomu, aby mělo takový společný cíl a to je velmi tvůrčí čas protože tam je taková otevřenost nový myšlenkám; mít návrháře schopné k tomu, aby vytvořili tolika elementy a tolika detaily. My jsme vytvářející formy a rysy jež by ne byly možné před nový Nagare tvoří jazyk".

Franz von Holzhausen

Franz von Holzhausen je ředitel designu v Mazdaův severoamerický Operations (MNAO). On je odpovědný za dohlíží na design a vývoj všech vozidel pro Mazdaa severoamerického Operations a je založený v Mazdaově severoamerickém designu a výzkumném a vývojovém centru v Irvineovi, Kalifornii, USA. Von Holzhausen spojil Mazdaa z General Motors kde on byl manažer designu, zvládání programů včetně Pontiaca Solstice koncept a výrobní vozidla, stejně jako Saturnovy odvozeniny. Před jeho časem v GM, von Holzhausen sloužil jako hlavní projektant asistenta pro Volkswagen. Ve Volkswagenu, on byl klíčový návrhář spojený s vývojem designu Audi TT a Concept 1 nový brouk, pracování pod J květny. Von Holzhausen vedl Nagare koncepční vozidlo vývoj – první koncept k tomu, aby ukázal Mazdaovu Flow Designu filozofii – a která později by třela se Ryuga. Pod jeho každodenním směrem, on a jeho Irvineův skupina konstruktérů pomůže navrhovat a spolu -- vyvinout Ryuga koncept jež by později byl ukončený a postavený v Japonsku. Také, poslední Nagare koncept – Furai – byl vykonaný zpět v jeho Irvineově studiu. Von Holzhausen říká, že on je nejvíce inspirovaný kdy on je zapojen do projektů které jsou opravdu inovační: "já miluji rozbíjení nová země, zda jen pro značku nebo obecně. Do jisté míry my jednoduše poskytujeme designu ti lidi byli čekání na. Myslím si, že my přerušíme nějaké hranice v automobilovém designu který potřebovat být rozbitý. "to je průkopnický design. To je kování cesta vpředu pro každého v průmyslu. Jestli vy přemýšlíte o dekorativní úpravě povrchy, povrchový jazyk a výroba, to je průkopník pro změnu. To je tak odlišný od něco jiného, co je venku".

Atsuhiko Yamada

Atsuhiko Yamada je hlavní projektant a manažer Advance Designu Group v Mazdaově dělení designu v Yokohamaovi, Japonsku. On je odpovědný za dohlíží na každodenní design a vývoj všech vozidel pro Mazdaova Japanesea a asijské operace. V Yokahama jeho tým je zaměstnaný ve vývoji návrhů pro pět k deseti rokům od právě teď. To bylo Yamada- ovo tým který vyvinulo Ryuga a Taiki koncepty. On vede tým který vyšetřuje a studuje trendy designu v různých oblastech jako popová kultura, architektura,

2008-10-28 10:14:12

tak to je mazec preklad....

Sly
Zdeněk Raška
2008-10-28 10:39:01

Je to přeloženo přes PC Translator já sem to už neupravoval

2008-10-29 07:26:24

Myslím lepší nepřekládat


Odpovědět