Fórum - Téma


Maska mazda 3 sedan


Fórum 3 III BM Maska mazda 3 sedan

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 3 III BM  |  Naše vozidla


1  2

2016-08-26 10:48:20

Bez toho loga na masce to vypadá divně.

doris  
Doris
2016-08-26 11:16:32

Tak to je pořádná pálka spolu s poštovným... Osobně se mi také víc líbí origo. Zajímalo by mne, kolik vyjde ta origo lesklá mřížka přímo u Mazdy, i když tam to bude určitě ještě závratnější suma. To už bych asi rovnou tu origo masku hodila do laku a použila ve finále třeba nano-keramiku (jedná se o velice kvalitní čirý lak, který se používá například na nejluxusnějších Mercedesech aj. drahých autech). Tato vrstva laku je hodně odolná a má nádherný vzhled i sklovitou glazuru, když si s tím člověk pohraje a dá na práci záležet. Je však vhodnější toto aplikovat ze stříkací pistole s odpovídajícím typem trysky. Ze spreje to jde hůř.

Nano-keramicky lak máme například na nárazníku M6 - je mnohem hladší než ten původní origo nástřik z výroby a hlavně dost ten lak vydrží:

http://www.mazdaclub.cz/g...ull/12091_m6-10-let-2.jpg

http://www.mazdaclub.cz/g...es/2041/full/9780_m6d.jpg

Na té mřížce by to mohlo vypadat obdobně.

EDIT: Teď jsem se ještě koukala na tu mřížku z ebay a mám pocit, že stejně by se musela přelakovat ta horní lišta do barvy auta - nejsem si sice úplně jistá, jak to je řešené, ale asi to je odlité vcelku a nelze tím pádem tu lištu vyměnit samostatně. Takže i tak by s tím byly ještě další nemalé výdaje navíc.


Odpovědět

1  2