Fórum - Téma


M6 GG/GY - Osvětlení spínací skříňky


Fórum 6 GG / GY M6 GG/GY - Osvětlení spínací skříňky

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 6 GG / GY  |  Naše vozidla2011-10-26 13:27:15

Mám malý problém, nesvítí mi osvětlení klíčku u zapalování, což se mi docela líbilo a hlavně bylo praktické. Z ničeho nic to přestalo svítit, žárovka OK, díval jsem se i do elektro schématu. Na červeno černým drátu je pořád +12V, na druhým kontaktu žárovky ale chybí zem (0V), která je zřejmě spínána v řídící jednotce nebo v nějakým obvodu pro tuto funkci. Nesetkal jste se s tím někdo?

Taky jsem se dočetl něco o informačním testu na displeji kilometráže, po držení mazání kilometrů a přepnutí při tom klíčem z polohy ACC do ON to skočí do info a testování něktérých funkcí palubovky(ukazování tachometru, teploty vody, blikání rezervy,...). Na 18. místě by však mělo být něco o svícení ke klíčku (IGNITION key illumination ON/OFF) a to mi nezobrazí. Nastavovat se v tomto testu ale zřejmě nedá nic.

2011-10-26 18:32:00

Ja som riesil opacny problem, mne to osvetlenie svieti stale odkedy som mal vodou zaplavenu elektroniku pod palubovkou. Vyhodil som ziarovku a nesvieti vobec a popravde mi to tam ani nechyba. Par krat za rok tam pichnem ziarovku, ci sa to nahodou nespravilo, ale nic. Bud na to prides, alebo si zvyknes :)


Odpovědět