Fórum - Téma


M3 BK - Originální příslušenství


Fórum 3 I BK M3 BK - Originální příslušenství

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 3 I BK  |  Naše vozidla2016-01-02 17:17:45

Zdravím, předem omluva, jestli jsem téma už přehlédl.

V M3 BK nemám originál trojúhelník a další. Kufr pod tím deklem je pěkně vytvarovany, ale já to nevyužiju, když mám trojúhelník dvakrát tak vysoký, to samé krabicka s zarovkama. Nemáte někdo tip, zda se dá někde koupit? Na netu nemůžu najít.

Případně i fotka, jak to zapada, jestli to máte někdo dochovane, by byla fajn:)

2016-01-02 21:06:01

pepew

Ahoj

myslím, že Mazda nedělala přihrádky nebo výlisky na trojúhelník nikdy. Motám se kolem Mazdy od r.1976 v rodinném servisu u Německu." Mazda je Auto"....to byl dlouho citát u reklamy na vozy Mazda.Víc nebylo zapotřebí. Mnoho značek prodávalo vozy s "vylepšením" a "nadstandardem " který se musel připlatit např. el.okna, porucha žárovek, ojeté destičky, zapnutá světla a nezavřené dveře atd.

Wankler motor také použila Mazda u modelu RX7..Mazda byla a je opravdu AUTO. Ale na trojúhelník asi přihrádku nebo výlisek neudělala.

Sám vozím trojúhelník v meziprostoru zadní sedačky -kufr. Tam myslím zabere nejméně prostoru a v případě potřeby je nejrychleji k nalezení...a žárovky???ty se snad s vozem "narodí" a také s ním odcházejí do šrotu.

Přeji Ti, abys Trojúhelník nemusel vůbec použít a schránku na žárovky...snad možná na výpomoc pro jiného řidiče.

Krabička se žárovkami by se vešla např. do meziprostoru nalevo pod tapecírunk v kufru. Já tam osobně vozím tašky na nákup

Hodně šťastných kilometrů přeje

pepwend

2016-01-03 12:14:30

ano mame dochovane, drojuholnik sa dava do ulozneho priestoru pri zdvihak co je v kufri na lavej strane je tam na to urobeny vylisok v plaste.

krabicka so ziarovkami sa original ani nedodavala cize nema svoje miesto ale uloznych priestorov kede ju schovat je dost.

2016-01-11 18:06:19

Zdravím, díky oběma za odpovědi.

Aha, to máš takhle v boku? Já měl na mysli hlavně ten prostor pod vanou, myslel jsem, že to je záměrně v tomto tvaru. Když vidím, jak je domyšlené to místo na klíč na kola a tak...

2016-01-11 19:05:28

Ahoj

Dnes jsem dával auto do servisu na opravu. Bouchnutý zadek.. Včera jsem si vzpomněl na Tvou otázku. V levé přihrádce je u mne šroubový držák na hever a zbytek (klíč, klika a tažný nástavec) je v pěnovém odlitku pod deklem dna

kufru. Žádný trjůhelník bych do této "kapsy" již nedostal. Je proto možné, že modely v různé době výroby, mají i různě uložené příslušenství.

2016-01-11 20:21:02

pepew: To mám asi jako ty. Jsem to měl vyfotit z větší dálky. To mají moc pěkné, na ty klíče a tak. Jen lékárna a trojúhelník se mi tam nevejde:)

2016-01-14 15:46:47

korbi: ano kluc na kolesa a oko na tahanie auta mam tiez v tom plaste v podlahe ale zdvihak spolu s trojuholnikom ma svoje mieso v tom lavom boku.


Odpovědět