Fórum - Téma


Ku.vy zas..ný


Fórum Pokec všeobecný Ku.vy zas..ný1 ......... 6  7  8  9  10

MAX6  
J.
2014-01-23 00:39:15

Dámy a pánové,tak dneska jsem se ujistil,že hloupý lidi jsou zhouba této země.

Dneska v 18:00 jsme jeli s přítelkyní a s kamarádama do jedný vinárny poklábosit. Zaparkoval jsem do řady úplně v klidu a za mnou místa ještě na jednou celý auto v kombíku. Když jsme se v 21:30 vracely tak jsme si všimli že se za nás vecpala nějaká Kia a byla napasovaná v mym zadnim nárazníku. Tak jsme se ptali místních komu to patří a nikoho jsme se nedopátrali. Tak jsem zavolal na Policajty a ty mi doporučili,že tam rači pošlou hlídku ať nic samy neřešíme. Než přijeli policajti,tak z jednoho baráku vylez pán a snažil se nás uchlácholit že se vlastně nic nestalo,že auto parkovala jeho družka a chtěl s autem ujet. Teda nevim jestli to mam nazvat autem,protože ta Kia měla sice cca 5 měsíců novou technickou,ale na tom autě nebyl asi centimetr plechu kterej by nebyl nějak poškozenej,zrcátko ulomený,světla přidělaný izolepou atd...Tak jsme pánovy jasně řekli ať nikam nejezdí,že si to nafotíme,sepíšem to a policii odvoláme nebo jí to nějak vysvětlíme. Pán začal bejt docela hodně nervní a odešel zpátky ať si zavoláme koho chceme.

Tak nakonec přijeli konštáblové,nafotily to a začli zvonit na toho človíčka kterýmu auto patřilo. Po chvíli vylezla paní a začala říkat,že jí to je její auto a že auto asi sjelo omylem a že za nic nemůže.Když to auto parkovala,tak do ničeho neťukla a místa tam bylo dost. Po vyfocení a změření jí policisti řekli ať s autem odjede. Tak paní sedla do auta,začala couvat a tažnym nakouřila auto co stálo za ní (před očima policistů). Ty na ní něco začli pokřikovat ať zastaví. Paní vylezla s tim,že to je jedno,že to auto je jejího známýho. Mezi tím,přijel na místo nějakej kluk a začal se s tou paní bavit. Po dalšim zjištění jsme zjistili že to byl její známý policista a doporučil jí aby se přiznala,klasicky se to sepsalo a hotovo (potom tem kluk odjel). Paní se ke všemu přiznala,přijala že dostane pokutu atd...

Teď nastala ta dlouhá čekací doba vypisování atd... Po tom paní přišla k nám a řekla,že za tohle se nám pomstí a odešla zpátky domů.

Policajti si ode mě vyžádaly nějaký doklady a zase jsme čekaly.

Když to bylo všecko hotový,tak si nás zase zavolali zpátky k autu a tam nastala ta správná sranda.

Paní přišla a najednou všecko popřela. Prý s autem vůbec nepřijela a nejspíš jsem do ní nacouval já. Navíc to auto už tam prý stálo od 15:00.Když jsem jí řekl,že se na nikom nechci hojit,že potřebuju jen papír pro pojišťovnu,tak mi oznámila,že se semnou bude bavit až vystřízlivim . Hned na to začala napadat policajty,že jí ke všemu donutily,že a že nic nepodepíše,nic neřekne a že to chce dát na přestupkovou komisi. Potom nastali takový ty keci,že chtěla po policajtech jejich jméná,služební čísla,moje jméno atd... V tuhle chvíli se jí vyšetřující policista zepta,jestli by mu mohla dát zelenou kartu která platí a ne tu která je propadlá. Paní na to odpověděla,že nemohla,že jí ani nebude hledat.

Co mě nejvíc dorazilo,že mi paní řekla,že jestli ještě jednou zaparkuju v týhle ulici,tak se mám na co těšit a to né jenom od ní. Já jsem se s ní už opravdu nechtěl ani nepotřeboval bavit nebo nějak dohadovat,tak jsem se jen zeptal policajta jestli tohle není náhodou vyhrožování. Odpověděl,že jestli chci tak ať to napíšu na papír kterej budu muset vyplnit,protože paní se odvolala snad i proti svýmu jménu.

No tak paní odešla,já tam ještě chvíli sepisoval nějakej papír a naštěstí konec. Teď už mám jen čekat na vyjádření a předvolání k přestupkový komisi kde se to bude řešit. Ještě abych nezapoměl,tak nesmim po zbytek života zajet do tří restaurací,kter jsou v tý ulici jinak by mi mohl někdo třeba hodit krumpáč na auto.

To je supr ne ? Místo toho aby se jen sepsal jeden papír,tak teď zase lítání po úřadech kvůli někomu kdo se chová jako by měl velice slabou inteligenci a potřeboval si něco dokázat.

No jinak,nárazník je jenom odřenej,takže se znova nastříká.Největší strach jsem měl o lištu/spojler co je na tom nárazníku,protože ten sám o sobě stojí novej 30000Kč,ale hlavně už se nevyrábí,takže bych měl pech. Naštěstí tomu se nic nestalo.

2014-01-23 08:05:50

max6: tak to je slušnej příběh...to ti fakt hlava nebere, co jsou lidi za šmejdy a eště ti budou vyhrožovat....... pověsit za pohlavní orgán do průvanu

2014-01-23 08:23:39

Snadná pomoc.

Nech to nějaký čas uležet aby ji nenapadla souvislost s tebou a zajeď tam v noci a babě zalep zámky vteřiňákem ať má taky nějakou zábavu.Jdyž ti nějaký vteřňový lepidlo zbyde,tak jí ještě pošli trochu na gumy ve dveřích a nezapoměň na stěrače.Bude mít zábavu na celý den a ona ji ta arogance přejde.Případně to můžeš za dva měsíce pro velký úspěch zopáknout.Někdo ji musí naučit slušnýmu chovámí,když to nezvládla její máti.

2014-01-23 08:32:58

max6: jak asi víš, toto řeším už delší dobu se sousedem, má totálně zhnilou felicii bez stk, rozbité blinkry atd, on sám často jezdí pod vlivem, jezdí denně a na to, kolik je v Ostravě hlídek, ho nikdy nikdo nezastaví to auto si o to přímo říká, ale on má štěstí. jelikož nemá servo, tak když vyparkovává, tak couvá, dokud tažným neťukne do auta za sebou, pak teprve se začne prát s volantem, který jde hůře, než na šáde 120 se zadřenými svisláky, a pak slavnostně odjede. jelikož nemám svědky, tak mi bylo doporučeno, že JÁ mám utratit peníze a koupit si kameru na balkon a se záznamem pak jít na cajty a že to budou řešit jako ujetí od nehody a že je jedno, když škoda bude minimální. Teď se mi podařilo lživě přesvědčit jiného souseda, mého kamaráda, že už kameru mám, že to bude ujetí od nehody atd, a jelikož tento můj kamarád, je kamarád s tím sousedem s filetou, tak mu to řekl a ten začal parkovat daleko ode mne, zatím.

Budu ti držet palce, ať to dobře dopadne, ač si v právu, asi bych přeci jenom zvažoval v oné ulici neparkovat, pro jistotu, chápu, že krumpáč ve střeše je dobrým argumentem pro to, přemýšlet o šíbru, ale raději mít klid. Nebo máš v plánu provokovat??

2014-01-23 08:45:31

Ufff tak to si zmakol dost dobre, s mojou prhkou povahou by ta pani bola rada ze tam ty policajti vobec boli.

2014-01-23 08:52:12

esite: Ještě tak před 15 lety bych to taky řešil na místě a hned.Taky jsem trochu prudčí povahy ale ono neustále sedět u policajtů a sepisovat protokoly a platit na komisi mě přestalo bavit.Je lepší se pomstít nenápadně.Udělals mi problém?Udělám ti větší.Má to daleko větší účinek a je to bez asistence policie.Tomu dotyčnýmu to třeba dojde ale nemá důkaz a tak mu nezbyde než se z toho poučit.Je to taková náhradní výchova nevychovaných.

2014-01-23 10:09:01

fajn příhoda teda.

v Porubě u baráku máme individua, které s nejmenšími auty zaberou nejvetší místa a pak parkuju ledasjak. MP nic neřeší, akorát teda čekám, jestli někdy najdu nějaký škrábanec na autě. Zrcátko už ráno otočené bylo, takže sklápím.

trošku OT: když tu jsou pravidla na vulgarismy, nemohlo by se hledět trochu na pravopis? Z Maxova příspěvku mi málem upadly oči a umřelo pár neuronů

2014-01-23 13:05:27

john11: nechtěj, aby admini opravovali chyby, jsme rádi, že stíháme zde udržet pořádek. Jinak max má kvality někde jinde, je to nejlepší rádce zde na klubu a za to bych mu odpustil mnohem více

MAX6  
J.
2014-01-23 15:13:50

john11: omlouvám se za pravopis,ale zkoušel jste pane někdy něco psát na mobilu v půl jedné ráno po tom co tři hodiny mrzneš venku a jsi naštvaný že ti někdo odřel auto? Nikdy jsem v českém jazyce neexceloval byl jsem rád za známky jaký jsem dostal ,ale nějak mi taky při registraci uniklo, že se registruji na stránky ústavu jazyka českého.

2014-01-23 15:24:02

Maxi já myslím, že tvůj pravopis je ještě velmi solidní, jsou tu jiní experti A jestlis napsal tenhle elaborát na mobilu, tak kobouk dolů

btw: co odpo na Harfě, nestavíš se ... ?

2014-01-23 15:25:17

prosím z5 k tématu, už tu řešíme pravopis, sraz, děláte v tom guláš chybí už jen politika

2014-01-23 15:40:30

max6: že je to z mobilu vidět nebylo, častečna omluva, ale nechaly, pánovy ... prostě bolí.

/konec OT/

2014-01-23 15:42:00

naposledy píšu z5 k tématu

ADMIN

2014-02-08 20:13:18

Mazdárek, není nad to, když se vám někdo "pěkně podepíše" na nárazníku: "Byl jsem zde, bezohledný tupoun".¨Víc nemá mysl psát, každý kdo alespoň trochu pečuje o své auto ví, jak to zabolí. Ta bezmocnost je nejhorší, když si toho všimnete...

Podpbný "podpis" mám i na opačné straně v předu, i když slabší. Poškození laku je sice jen 0,1% z celého dílu, ale jakákoliv lokální oprava bude vždy vidět a ani celolak to nedá do původního stavu. Někdo vás odře a pak nad tím mávne rukou, že se nakonec tak moc nestalo...

2014-02-08 20:31:51

Nebuď cíťa.Slovo nárazník je od slova narazit.Tedy místo,kde se sem tam ťukne.Starý americký auta měly jako nárazník pořádnou chromovanou traverzu a dobře věděli proč to dělali.To,že se to dnes dělá z křehkého plasu jako estetický díl aita je bohužel dáno dobou.Myslím,že bych na tom tvým autě našel horčí hrůzy který ti nevadí..Pokud tě taková plkotina rozbrečela,tak si to dej na sokl a nejezdi s tím.Jinak taková sranda se dá úplně krásně opravit bez viditelných následků.Jen se to musí umět.

2014-02-08 20:39:09

gripengy2.0i: plně tě chápu, asi nemusím popisovat co vše mám na autě za cca 4 měsíce co ho mám, stačí asi jen napsat, že soused se shnilou filetou couvá na kontakt tažným a teprve pak se pere s volantem aby vyjel z řady aut. pak mi udělal prasklinu na nárazníku, asi 15cm dlouhou a to už bude pořádný problém to opravit. Dnes, když jsem sundal oba nárazníky kvůli montáži čidel jsem koukal, kolik tam mám šrámů, o kterých ani nevím Snažím se nad tím povznést, ale nejde mi to.

MAX6  
J.
2014-02-08 20:41:18

zajda: Nó čoveče neber to osobně,ale tohle kdyby třeba řekl člověk co odřel mě,tak ho asi polechtam kanadou na přirození. Každej to bere jinak ale už jen třeba po tom co jsem do auta investoval a jak se ho snažim mít co nejvíc hezký,tak takováhle odeřenina,kterou mi mimochodem udělala ta čůza,moc nepotěšila. Jezdit s hnusnejma a oprejskanejma autama nechávám pro kodofkáře,spotřebáky a důchodce u kňauflandů. Jako ať si každej má auto/motorku/náklaďák třeba jak kýbl exkrementů,ale do mejch věcí ať mi nikdo nesahá a hlavně ať na ně nikdo nesahá. Oni ty peníze,starosti a radosti do toho neinvestovali,ale já jo.

EDIT: Nebo ještě líp: Kdyby mi někdo kdo mě odře řekl že nárazník je od toho aby se do něj naráželo,tak jen co by se situace uklidnila,tak bych vzal kladivo a taky bych mu párkrát narazil do nárazníku. Stát se může cokoliv,ale od toho máme bejt slušně vychovaný,omluvili se a škodu zaplatily,ale po tom co někomu něco poškodim,tak ještě machrovat,to už je na polepšovnu.

2014-02-08 20:55:52

max6: souhlas, krom toho podle fotky tohle neni tukanecek od parkovani, ale paradni slic od idiota co nevi kde mu zacina a konci auto. Povesitz za koule do pruvanu za to

2014-02-08 20:58:03

zajda: V tomhle se asi neshodneme. Někdo je ohleduplný k ostatním a jejich majetku a někdo je arogantní a bezohledný . Je to jako házet hrách na zeď. Každý ať si udělá názor sám.

2014-02-08 21:10:01

gripengy2.0i: Je mi jasný,že to n...re ale stávají se i podstatně horší věci.Já jelikož bydlím na starým sídlišti,kde je parovišť plánovaných v 60tých letech sakra málo tak jsem si už na ty šrámy zvykl.Kdybych se pro kařdou odřeninku vstekal,tak jsem dávno po 5. infarktech.Člověk časem otupí.Pryč jsou časy,kdy jsem si auto šlechtil a hýčkal.Když jsem to po letech spočítal,tak jsem došel k závěru,že to nemá cenu.Je to jen auto a to je na jezdění.Od doby,co mi tady za barákem ukradli Mazdu celou i s plnou nádrží a plným kufrem vercajku to už nějak přestávám řešit.Škaredý auta se nekradou a tak podle toho jednám.Hlavní je abych ho tam ráno vůbec našel.On život není jen o nablýzkaným autu.Doba nás naučí různým kompromisům.


Odpovědět

1 ......... 6  7  8  9  10