Fórum - Téma


Ku.vy zas..ný


Fórum Pokec všeobecný Ku.vy zas..ný1 ......... 6  7  8  9  10

2014-02-08 21:14:36

max6: Tak nějak jsem chtěl reagovat původně i já, ale takový názor mě nestojí ani za reakci. Ti slušní, pro které je auto i zábavou a koníčkem a chtěji ho mít pěkné to budou muset snášet dál..

2014-02-09 10:18:24

max6: tak to by bylo něco na mě já jsem hodně vznětlivej :D tohle je pro silný nervy.

2014-10-17 07:55:27

Tak je to tu zase,opět nějaká kur...ale zaplať pánbůh že to odnesli jen stěrače

2014-10-17 13:47:43

zajda: Nic osobního, ale v tomhle s tebou nesouhlasím.

V Maxově případě je názorně vidět, kdo si věcí UMÍ vážit a VÁŽÍ si jich a kdo bere auto jako spotřební věc a S..E na to.

Já jsem vychovanej k úctě k věcem, navíc na všechno jsem si musel vydělat SÁM. Narozdíl od "taťka/strejda/děda mi koupil". Takový člověk si auta nikdy vážit nebude a nikdy nepochopí "leštiče" (i můj případ).

Přesně v den, kdy jsem doplatil auto, jsem na autě našel "poděkování" ( vypadalo to pravděpodobně od šroubováku ) odzadu dopředu. V tu chvíli se mi oči zalili krvi a kdybych toho zasr...ho impotenta nedejbože viděl, jak mi v noci obchází miláčka se šroubovákem v ruce, tak to by bylo to poslední, co by na tomhle světě udělal

Auto je moje, já nikomu nic nikde neničím a stejně tak nikdo nemá právo mi hrabat na můj majetek

Tolik můj pohled na věc

2014-10-18 10:13:44

tonda1: Já souhlasím a sdílím stejný názor s tebou

2014-11-11 11:41:52

Tvl to je fakt hodně to jsou ha.zli přerazil bych jim ruce. Je rozdíl když máš auto na práci ale nejhorší je když to máš jako mazlíka stalo se mi něco podobného mám víkendového mazla jel jsem za kamarádem a nechal jsem ho stát u bytovky hodinu a jak jsem se vrátil tak jsem měl podrápanej hardtop myslel jsem že mě omejou

2014-11-11 12:36:08

Koukám,že je to tady samej silák s nablejskaným a naprosto dokonalým autem.Hned by to kopalo do koulí.No nevím,každý se cítí nejsilnější dokud mu někdo nerozkopne hubu.Takže na tyhle výrazy bych byl opatrnější.Vždy se najde někdo,kdo tě zlinkuje tak,že nebudeš vědět jstli jsi sameček nebo samička.Je to ze života.Tak si kluci pindejte.Ono vás to za chvíli taky přejde.Za pár let nebude práce,bezín jde stále nahoru a budete rádi,že se vám podaří při tom domácím rozpočtu udržet ty popelnice v pojízdným stavu.Je to všecho jen o penězích,účelu,možnostech,letech a zkušenostech.Až budete mít rodiny,práci neseženete tak můžete napsat jak se vám daří strkat peníze do auta.Já jsem do svých 40 let taky svý autíčka leštil a hýčkal.Taky mě na nich štval každý škrábaneček.Pokud nemáte jiný starosti,máte přebytek peněz nebo tatínek zařídí a maminka dá tak si toho važte a vesele si leštěte výfuky do dokonalého lesku.Sem tam i nějaká ta modrá ledka dělá divy že?.Jo hoši.Mně je skoro 60 a věřím,že i vy se toho jednou dožijete ale bude to ještě horší.To mi věřte.To ale dnes ještě nechápete.To teprve příjde a věřím tomu,že se z toho pose....V té době bych chtěl vidět vaše příspěvky.Jinak můžu vás ujistit,že jsem si taky musel koupit všechno za svý vydělaný peníze.Nikdo mi nic zadarmo nedal.Tímto nechci nikoho napadat ani mu vyvracet jeho názor.Žijeme v "demokracii" a tak každý má nárok na svůj názor.Já to plně toleruji.Jak už jsem jednou výše napsal.Od doby,kdy mi ukradli mazdu tak se nesnažím mít nejhezčí auto před barákem.Nárazníky taky neřeším.Poslední dobou je tolik řidičů,co jsou rádi,že zaparkují na 5.pokus a ještě blbě,že jsem rád,že mi nárazníky stále drží na autě a nesbírám je ze silnice.Nevím co v těch autoškolách dnes učí nebo za kolik se řidičák prodává ale mám dojem,že minimálně polovina řidičů ten řidičák dostala za 5kg vepřovýho a flašku slivovice.Tož asi tak.A klidně mi tady vyklájete,že jsem starej vů..

2014-11-11 12:58:00

Cit. "Je spousta obratů, kterými může komentátor napadnout autora. Někdy tak učiní proto, že má problém s pochopením psaného textu (to jsou nejčastěji chyby v úsudku a logice, chyby v chápání implikací či kvantifikátorů), jindy proto, že s autorem nesouhlasí a „porazit jej“ v debatě považuje za věc osobní cti, tak sáhne k vědomému logickému klamu."

Argument autoritou. "Až budete mít rodiny,práci neseženete tak můžete napsat jak se vám daří strkat peníze do auta.Já jsem do svých 40 let taky svý autíčka leštil a hýčkal. ... Mně je skoro 60 a věřím,že i vy se toho jednou dožijete ale bude to ještě horší.To mi věřte.To ale dnes ještě nechápete.To teprve příjde a věřím tomu,že se z toho pose....V té době bych chtěl vidět vaše příspěvky."

Argument ad hominem. "Vždy se najde někdo,kdo tě zlinkuje tak,že nebudeš vědět jstli jsi sameček nebo samička.Je to ze života.Tak si kluci pindejte.Ono vás to za chvíli taky přejde."

Jen mi vrtá hlavou, když autor uvádí, že do svých 40 let svá autíčka leštil a hýčkal, proč by to najednou teď chtěl odepírat ostatním, když jemu samotnému to, jak sám přiznává, odepřeno nebylo...

2014-11-11 17:10:53

zajda: "potrefená husa se hlásí sama"

Za mně Vám pane Zajdo děkuji za příspěvek, ve kterém jste prakticky zprofiloval sám a korunoval to poslední větou

( podotýkám, že Vás neurážím, jen konstatuji Váš výrok )

1) Nemám dokonalé auto, nablýskané ano ( respektive snažím se v rámci možností a volného času )

2) Necítím se a nejsem nejsilnější, už jsem měl zlomený nos a několikrát rozbitou hlavu, na druhou stranu jsem v afektu zlomil člověku čelist. Zřejmě Vás to také potkalo, že o tom tak hezky "ze života" píšete

3) Rodiče mi nic nedali, po otci jsem naopak zdědil dluhy. Peru se s životem, jaký je a na nikoho nesvaluji své případné neúspěchy. Mám svoji rodinu, starám se o svoji domácnost a její chod, o svoje auto, řádně platím složenky, daně, nekradu, neničím cizí majetek, dělám od rána do večera a ujišťuji Vás, že jsem se z toho nepo

4) Jestli ona NECHTĚNOST mít lepší auto, vykoupená vysokým věkem, nemožností najít si práci, provozem domácnosti, zajištěním rodiny, vysokým cenám benzínu atd. náhodou neznamená FINANČNÍ NESCHOPNOST pořídit si lepší auto, než nějakou otřískanou popelnici a rafinovaně to schovávat za "chytrost přicházející s věkem"?

5) u nás v ulici žije člověk, který má svého staršího VW Passata naleštěného ještě víc, než já. Auto mu stojí venku a ještě jsem ho neviděl špinavé. Člověk odhadem 55 - 58 let, kdykoliv ho vidím v autě, tak s úsměvem. Jak vidno, tak i mezi staršími se najdou lidi, kteří mají ke svému autu vztah a nesedijou jen u okna paneláku a nečastujou mladší pány/kluky/holky pohrdavým úsměvem a narážkami.

6) Máte pravdu, dnes Vás opravdu nechápu. Nechci se stát zapšklým člověkem, který byl jedním z nás - leštičů a dopadl stejně, jako Vy

Není to třeba nějak takhle?

PS: s tou autoškolou s Vámi nicméně souhlasím, dnes je to opravdu hrozný. O parkování nemluvě.

T

MAX6  
J.
2014-11-11 17:25:55

tonda1: naprostej souhlas

2014-11-11 20:19:58

Shr3k

Velmi intelektuální příspěvek.Dík za oponentzru.Jasně jsem snad napsal,že každý má právo na svůj názor.Já ti ten tvůj neberu a ponechám si svůj.Holt každý žijeme svůj a hlavně jiný život.


S tou trefenou husou to fakt sedí.


K poslednímu přspěvku se raději nebudu vyjadřovat.Pisatel jistě chápe proč.

MAX6  
J.
2014-11-11 20:43:17

zajda: CIT: K poslednímu přspěvku se raději nebudu vyjadřovat.Pisatel jistě chápe proč.

Pokud myslíš mě,tak mi je úplně jedno proč se nebudeš vyjadřovat. Já jen naprosto souhlasim s názorem Tondy1

Pokud nemyslíš mě,tak tento post neber v úvahu.

tox
Petr
2014-12-22 13:18:05

Smutný mazdar, nějakej soused byl asi línej zvonit a popřát hezký svátky, tak to nechal na nárazníku. Co teď s tím? Rozšklebený je to strašně.

2014-12-22 18:43:05

tox: Bohužel to máš beze svědků... To Ti nezávidím, sám jsem měl taky pár takových pozdravů. ... Osobně si myslím, že pokud to není skrz (neprovališ tim sroubovak), tak by to chtělo jen vybrousit, rozbrousit a rozestriknout do ztracena... zvlast vzadu na tech hranach se toho dost schova... Nejhorši jsou rohy podobně jako měl gripenGY


Odpovědět

1 ......... 6  7  8  9  10