Fórum - Téma


koupě M6 Wagon


Fórum Pokec všeobecný koupě M6 Wagon




2011-01-09 21:53:24

Ahoj všem,

mám velký zálusk na koupi M6 wagon 2.0 TE, v podstatě už sem rozhodnutý, ALE. Kdysi sem měl starou dobrou 626, 10 let bez vážnějšího problému, pak sem nějakým "omylem" zabrousil k fordu a teď se chci vrátit k M6.

Ale docela jste mi to znechutili sakra , rez, nějaké problémy apod. I když hodně těch špatných reakcí se týká nafty, tak snad ten dvoulitrový benzín je OK. Nepotřebuju závoďák, podle mě pro rodinu akorát. Uvažoval jsem o subaru, ale dočet jsem se podobné problémy, subaru už není co bývalo a i kvůli o dost vyšší ceně sem ucuknul. Taky sem zvažoval Avensis, obě auta sou hodně dobré, těžká volba, +- stejná cena, ale v Toyotě je prostě míň místa, M6 kokpit je loď jako kráva. Na M6 i docela levný servis. Jeden problém, ještě jsem v tom nejel, jdu se projet někdy tento týden.

Tak sakra, povzbuďte mě, že dělám dobře, je tu těch negativních reakcí nějak moc . Je to už teď fakt tak špatné auto?

díky

Dave

2011-01-09 22:42:35

Tady se dočteš jen negativní věci, protože tu každý řeší problém, a nebo to píšou lidi co to auto ani nemají a je to jedna babka povídala...jen aby měli nějaký ten příspěvek na svém kontě. Žádné auto se už dnes nedělá jako před 17ti lety, ale mazda je na tom stále velice dobře oproti ostatním. Auta dneska ,mají o dost víc elektroniky a všeho tudíž i více věcí, které se mohou po...., ale zde chybu určo neuděláš. A to, že jsou problémy s naftou? No zajímavé, autem to nebude vzhledem k tomu, že v Rakousku ty problémy nemají, tak kde je zakopaný pes? No asi v té naší české naftě...Pokud to bude slušný kousek jdi do toho, 2.0 jede krásně, dobrá volba. a TE výbava je tak akorát.

2011-01-10 12:34:01

Ahoj, mám taky benzín kombíka a i když má mazda své mouchy, asi bych šel opět do ní. Pokud nejsi perfekcionista a přehlídneš např. měkký lak apod., tak budeš s mazlem spokojen. Hlavně musíš podchytit antikorozní ochranu včas, ať to pak nemusíš složitě řešit. Mě např. mazda měnila zadní lémy v záruce, ale ta akce už je pryč. Hold auta už nejsou co bývala :(

2011-01-10 12:53:28

no asi to tak je se vším, s tou nižší kvalitou je třeba počítač u všeho, lednička taky nevydrží 20 let jako kdysi, auta jsou to samé. Tak já doufám, že snad výrobce má tu ochranu podchycenou on, v rámci nějakých garanček bude předepsán nástřik něčeho. Každopádně záruka je 12 let, lak je ale jen 3.

No jsem perfekcionista , jak na co, hlavně na spolehlivost, jezdím hodně i v cizině a chci se na auto absolutně spolehnout. Tak snad na benzínovou M6 se spolehnout dá.

A líbí se mi ten vnitřní prostor, myslím že na dálnici to bude paráda


Odpovědět