Fórum - Téma


Klubové představenstvo


Fórum Klubové záležitosti Klubové představenstvo1 ......... 2  3  4  5  6 ......... 10

Zamčeno: 2013-11-14 20:57:35, RadoMiláček
2008-03-25 11:43:36

mrknuto, odpovezeno. dalsi prosim

2008-03-25 21:07:50

Nelze brát vše tak vážně

živý stejně neuniknem

2008-04-01 15:06:10

Napsano :)

Sudicak: a na co se budeme mnozit, kdyz ty to zvladas za cely klub :)

2008-04-01 16:12:58

Da se taky, ale pokud by se to bralo do dusledku, tak to pravne nejde. Za druhe, pres internet nevim, milule jsem napriklad mela pro predstavenstvo hlasovano ne a nehlasolvala jsem vubec, tudiz je to podle me neobjektivni. Ale respektuju tvuj nazor.

2008-04-01 17:00:04

Ahoj,

chtěla bych také říci svůj názor a své postřehy.

Do června jsem členem výboru jednoho autoklubu kde jsem měla nastarosti loňský sraz. Funkční období máme na jeden rok.Letos rezignuji protože jsem si koupila mazdičku, i když dacii má manžel stále, ale chtěla bych se zařadit sem. Členem jsem sice zůstala jen do konce roku , protože mám zaplaceny poplatky. Nás bylo ve výboru 6. Předseda, místopředseda a 4 členové. Jeden byl z Prahy, jeden ze severu, jeden ze severní moravy, jeden z jižní moravy a dvě(ano ženy ) jsme ze západních čech. Podle zkušenosti bych navrhla aby byl bud z každého kraje kandidát nebo alespon jeden z prahy, dva z jihu, dva ze západu, dva z východu, dva ze severu a dva z moravy(nebo dva sever morava a dva jih morava).Je to potom lepší na oslovování partnerů a prodejců. Z vlastní zkušenosti vím že když jsem oslovovala všechny prodejce(opravdu všechny) dacie jak dopisem tak telefonicky , tak ty telefonicky přislíbili pomoc či partnerství ale tím to skončilo. Na dopis odpověděl pouze jeden prodejce. Tak jsem v karlovarském kraji je objela a mám je všechny. Sepsali jsme smlouvu a členům dávají slevvu na servis, butik atd.Tím chci říci jen to že osobní kontakt je mnohem lepší. Ale dále k chodu klubu. Platili jsme polatek 300,- na rok a členové výboru 400,- je to příspěvek na doménu, poštovné když se rozesílají pozvánky na sraz(jen na ten jeden hlavní), na samolepky za účast a autoklubu. Zbytek peněz se bral na sraz a členům se koupilo nealko pití pro děti, nějaké brambůrky atd, a maso na gril a vuřty. Ten kdo přijel na sraz a nebyl členem klubu(se zaplaceným ročním poplatkem) tak zaplatil 100,- za dospělou osobu. Za zbytek peněz se nechali udělat trička atd. aby je měl klub z čeho zaplatit a pak nám je prodal. Jednou se platil i vstup do zoo. Těch možností je mraky.

První volba byla přes net. Lidé s daných lokalit si mezi sebou vybrali(kraj není tak velký aby se členové nemohli sejít a vybrat někoho.) a ten byl ve výboru. Nyní se bude volit na srazu z přítomných členů a opět na jeden rok.

TO jen jak to funguje jinde. Je to jen můj námět neberte to tak že byste se opičili ale většina klubů funguje stejně.(Jen tady je mnohem víc členů) Kdybyste chtěli s čímkoli pomoci i s hledáním partnerů pro klub tak mile ráda pomohu. Sice tu nejsem denně dělám na směny, ale alespoˇň jednou týdně tu jsem.

Mějte se a nebijte mě.

2008-04-01 19:59:12

cecenka

za celej klub asi nééé

(nejsou ženský )

rabasek

souhlas - dobrý postřeh

2008-04-02 07:26:34

Rabasek: Supééér je fajn tu mít někoho kdo s tím má zkušenosti. Sice s těmi příspěvky je to trošku ošemetní, ale dořešíme vše. Já jsem pro to odhlasovat třeba členy tady a ještě pak na Orlíku - tam by to mělo větší platnost, jelikož tam řekne každý nároz lidem do očí a nebude se (jak se občas stává) schovávat za nicříkající přezdívku s počtem 2 přihlášení.

2008-04-02 20:32:45

Sudičák: Díky

Diakon: Díky nemusí se vybírat příspěvky. a máš pravdu je to ošemetné také jsme to řešili, ale lidé se potom shodli na tom že 300,- ročně není tolik když se shánějí partneři na slevy atd. Ale moc partnerů se nesehnalo asi jen 5. Ale nemusí pršet stačí když kape. Klub takto funguje 3 roky a zatím funguje.Jen potřebuje trochu oživit moc to tam nežije, tady to žije mnohem víc a to je dobře že už je to zajeté.

2008-04-02 21:21:40

Tak kde se bude hlasovat??? pokud se to odhlasuje v anketě, tak proč ještě a zrovna na Orlíku????????

Doteď co bylo odhlasováno v anketě platilo, tak proč to měnit?

2008-04-04 12:45:18

Faktem je, ze minule byla anketa trosku, rekneme nabourana jelikoz ja sem bud hlasovala ano a nebo vubec, ale kazdopadne jsem nehlasovala ne, ale pritom pri tom vypisu to diakonovi napsalo, ze jsem hlasovala ne. Plus tam bylo pak lidi, kteri se ciste zaregistrovali ocividne jen kvuli tomu, aby reklo ne (takze pravdepodobne jeden skodic). Mozna bych to udelala tak at je to opravdu prukazne...

Hlasovat by treba mohli sice vsichni, ale brali by se v potaz hlasy od lidi, kteri aji treba od 5-10 prispevku v diskuzi, at vime, ze opravdu nejsou jen nejaky nastrceni. A pro sychr, kdyz to nekdo odhlasuje tak pak napsat interkou jeste treba adamovi potvrzovaci zpravu. Nevim no, tohle by chtelo osetrit, aby nevznikl nejaky zase maglajz podvodny.

Milacci: Proto jsem byla pro Orlik, tam to proste vidis a nikdo nemuze podvadet nebo hlasovat trikrat jako nekdo jinej za koho se vydava. O to mi slo :)

2008-04-04 14:00:36

a nechcete udělat klubové představenstvo pro každou pomyslnou část české republiky zvlášť.......aby to nebyl ten maglajs podvodný?

2008-04-04 16:22:23

To sem tim nemyslela, myslela jsem ze to taky neni zrovna ok, kdyz tam nekdo hlasuje 5x pod ruznymi nicky :)

Kazdopadne s vami ale souhlasim, ze by bylo fajn, aby bylo predstavenstvo slozeno z ruznych koutu republiky, treba uz jen kvuli tomu, ze se casteji vidi zastupci s cleny a muzou s nimi probrat jejich nazory a pak si promluvit o nich s ostatnimi predstaviteli a nemusime se pak dohadovat kazdy sam za sebe :) Proste jeden od Ostravy, jeden z Brna, dalsi ze Strakonic, Prahy apod. at je to pro vsechny fer :)

2008-04-05 00:50:40

Já myslím, že představenstvo by se prostě rozdělilo na čechy a moravu - a to hlavně z důvodu organizace srazů - protože to je myslím jedna z hlavních věcí pro kterou tu jsme - vzájemně se poznávat a pomáhat si. Proto bych to určitě viděl vybrat lidi trošku rozházené po republice. Ale také to není jediná věc, pro kterou si myslím, že je klubové představenstvo vhodné, také potřebujeme reprezentativní lidi a lidi co se tu dokáží postarat např o inzerci, o diskuze atd. Proto bych kladl důraz na kraj, ale i na ochotu pmoci a něco udělat. Co se týče hlasování viděl bych to takto - v anketách navrhnout vhodné kandidáty, odhlasovat je však osobně a veřejně z očí do očí na Orlíku - spousta lidí totiž něco říká veřejně, ale v soukromí se chová úplně jinak. Také se dá halsování považovat za právoplatné, protože členové k němu připojí podpis - není to jako na webu kde si někdo ze stejné IP adresy udělal 5 nicků a dělal zmatek v anketách - Miss a hlasování o klubové představenstvo.

2008-04-05 21:18:53

Proč na Orlíku??? My sice v daný termín máme dovolenou, ale je určitá okolnost, která nám brání se zúčastnit srazu a nemůžeme to ovlivnit, je to v rukou někoho jiného. Proč bychom tedy měli být zbaveni volby členů představenstva????

Co se týče Více nicků z jedné ip adresy, bylo naráženo na nás. K A M E N U J T E N Á S !

Dovolili jsme si svůj vlastní počítač, na který jsme si vydělali jen a jen vlastníma rukama, na který nám nikdo nepřispěl, půjčit svým známým, kteří mají Mazdu, ale nemají připojení k internetu, aby se od nás regli a oni si dovolili hlasovat.

Velice se klubu omlouváme, že jsme si bez vědomí a povolení klubu dovolili svůj počítač půjčit.

Ale zároveň se hájíme tím, že nikde nebylo napsáno, že nemůže více členů hlasovat z jednoho počítače.

Také děkujeme za cenzuru, která byla provedena, ono se nás stačilo zeptat a my bychom odpověděli, máme čisté svědomí.

2008-04-05 22:03:05

zhortom: To taky, ale hlavně nevím, proč by se měl sraz na Orlíku kazit hádkama o představenstvu

2008-04-05 22:10:31

Zvlášť blbě bych to viděl, pokud by tam dorazil i Slity Vzhledem k jeho nadstandardní výbavě vozidla

2008-04-06 09:05:12

Ok dobře tak se kldině může hlasovat v anketách, koukám, že je vás většina pro tohle a tak se rád podřídím.

To milčci: Nevím, kdo vás kdy jak napadal, že byste podváděli hlasování, a pokud myslíte ty registrace - tak bylo ve stejný den, z jedné IP adresy provedeno 7 registrací na bezvýznamné nicky. Ip adresa nebyla shodná s vaší, ani s žádnou jinou nějakého aktivního člena klubu, tudíž nikdo neví co a jak bylo a ani to zjistit nejde. Proto se mi už nezamlouvá hlasování v anketách. Prostě v to nemám důveru, ale rozhodně neříkám, že byste to byli vy nebo kdokoliv jiný známý z klubu. Jen mi to prostě nepřijde čestné, ale budiž.

2008-04-06 12:49:17

Pane boze, roztrhejte si obcanky

2008-04-24 14:50:23

Tak a je to v hlasování, tak hlasujte.

2008-04-25 16:28:17

Tak koukam, ze hlasovani se tentokrat celkem rozjelo, to je dobre, alespon je tam vicero nazoru.1 ......... 2  3  4  5  6 ......... 10