Fórum - Téma


Klimatizace a její plnění (diskuze k článku)


Fórum O článcích Klimatizace a její plnění (diskuze k článku)Diskuze o článku

Klimatizace a její plnění

Léto je tu - trápení ve voze s nefunkční klimatizací Oprava klimatizace? Jak někteří z vás postřehli, měnil jsem před pár dny výměník (chladič) klimatizace za nový. Po několika prvních parných dnech v autě a koupání se ve vlastní šťávě naznávám, že bude potřeba znovu zprovoznit systém klimatizace a dopřát sobě, spolujezdcům a také interiéru nějaké to osvěžení. Klimatizace na mém autě je původní...2016-07-15 23:12:45

Vážení členové našeho klubu.

Pro ty, kteří nejsou moc moudří z problematiky a také základních pojmů týkající se klimatizace v automobilu jsem vytvořil stručný článek.

Článek byl psán "za pochodu" a tak prosím všechny aby omluvili případné nedostatky nebi chyby v článku. V případě, že najdete něco co bych mohl opravit nebo vylepšit o kvalitnější informace, neváhejte mne kontaktovat

2016-07-17 13:17:24

Moc všem děkuji za shlédnutí tohoto "základního" článku a věřím že se alespoň někomu líbil či pomohl. Zde v tomto tématu je i možnost vyjádřit se kolik jste zaplatili / co jste opravovali vy a podělit se s ostatními.

Téma je odemčené a prosím, pouze věcné příspěvky.

Má-li někdo otázku na kterou mohu já nebo někdo jiný odpovědět, neváhejte a ptejte se

2016-08-01 11:57:17

magnetto: Díky za článek, prišiel mi veľmi vhod, lebo celkom nedávno som začal uvažovat nad rozchodením klímy. O rok by som rád na dovolenku a už s funkčnou klímou. Mám známeho (servisuje chladničky aj klimatizácie), skúsim to s ním dať dokopy. Najviac sa obávam o kompresor, snad pojde ešte rozchodiť. Celkom určite budem musieť kúpiť nový chladič a vysúšač, bude to asi pálka. Uvidíme. Potom sa podelím o skúsenosť.

2016-08-02 01:08:12

merlinhawk: Kompresor případně mám.. Kdyžtak se ozvi

2016-08-02 07:23:56

magnetto: Díky moc. My to budúci týždeň pozrieme, v akom je to stave a pomaly začnem zháňať diely na výmenu. Ak ten kompresor nepôjde opraviť, tak určite volám.


Odpovědět