Fórum - Téma


Jedna bába povídala


Fórum Pokec všeobecný Jedna bába povídala1  2  3  4

2009-06-18 00:32:21

Adame já Tě v tomhle dokážu pochopit. Taky jsem si prošel svým a taky jsem si uvědomil jaký jsou některý lidi (jak už jsem říkal záměrně nechci jmenovat, většina z nich není odsud) proto plně chápu Tvé pocity a rozhořčení.. .cca dva roky zpátky jsem na tom byl podobně.. možná i částečně ale vlastní vinou.... Akorát s tím rozdílem že klub kterej jsem pomáhal spoluzakládat mě odkopl jako prašivýho psa... zainteresovaní vědí, nechci rozvádět. A na nikoho odsud v žádným případě nenarážím.. pokud má někdo potřebu kvůli tomuhle rejt.... Ale pokavaď se nezavedou jasný pravidla... to a to a to.. tak se to tu kupředu nepohne.. furt se to bude tříštit na x táborů, furt se budou vyvolávat hádky apod... Dal bych třeba zkušební dobu.. 3 měsíce.. uděláš průser, jdeš.. bez pardonu.. a potom systém trestů.. dokonáš, jdeš... Ono už i ta samotná hrozba působí.. ale je to samozřejmě jen návrh.. a sem to nepatří. Jinak to že se tu lidi i navzájem udobřujou jenom a jenom rád slyším.... po tom všem, konečně i něco pozitivního.

2009-06-18 05:00:13

2 Misak: Na žádné Steakparty jsem nebyl a podle vzdálenosti ani nebudu takže co to jsem taháš tendle sraz nechápu

2009-06-18 07:19:03

Hans: Ale to je to, co prostě nemohu, to by musel Inraj a jak vidíš tak to tu není. Vím, že by to pak bylo o něčem jiném, ale zase by vznikly dohady typu - tys ho zabanoval a proč a ty jsi ... - tak zabanuješ dalšího a takhle to jde do nekonečna. Kdysi jsem měl snahu tu alespoň sepsat nějaká pravidla a jak se ukázalo tak i na tak banální pravidla pro pořádání srazů taky každej házel bobek. A proto dokud je to osobní věc, tak je mi to putna, ale jakmile se to týká klubu tak to rád vytáhnu na web ať to všichni vidí. A fakt jsem rád, že ti co byli na srazu to viděli, ale co ten zbytek co tam nebyl?Nebo ten zbytek který nejel protože slyšel nějaké drby a pomluvy? Ti budou přesně slepě stát za ní protože druhou stranu si prostě oni nevyslechnou. A takhle bych tady mohl psát donekonečna.

2009-06-18 08:11:44

To Horys,psal jsi,že radši pokecáš s Miláčky atd....tak sory myslel jsem,že jsou lepší srazy,ale už dost tady toho dohadování,že já jsem vůbec něco psal..

2009-06-18 16:23:13

Tak prosím vás už se uklidněte, mě se sraz teda libíl, je pravda, že zima byla a veliká, proto druhý den jsme šli do auta.. kdo mě ráno v sobotu vzbudil v 7 hodin taky ví, ale ten se omluvil,tak to nějk neřeším, za to, že jsem kecla s Kuqim, Kuqinkou a Smokerem a pak jsem chtěla pokecat s Rabáskama to je moje věc, Ondra šel pouze se mnou a bylo to i jeho přání, nechápu proč bych s něma nemohla pokecat já, když mi nic neudělali.. Taky jsem se chtěli nachvilku projít a to jsme udělali je taky pravda,že už v sobotu po spanilce jsme chtěli jetc domů ale nakonec nejeli, nebo jsme se zakecali s patmaťákama a rabáskama a mě se teda jako ve 3 v noci jít na druhou stranu nechtělo.To aby jsme přespali v autě to bylo moje rozhodnutí Ondru prosím do toho netahejte ten pouze auto dovez a já se pak i trošku vyspala.. Spánek za ten víkend budu dohánět ještě teď vím, že na srazech pod. akcích se člověk nikdy pořádně nevyspí, beru to. a neřeším.. Problém sem s nikým z vás neměla, tak nevím, proč mě do toho vůbec taháte.. byla jsem ke všem neutrální nikdy jsem se k ničemu nevyjadřovala.. Byla bych proto ráda, aby se s za tím udělala jedna velká tlustá čára a dali jste s tím už všichni pokoj.. Sraz byl jinák opravdu fakt hezký.. Ale aféru takovou,že se na jeden večer odloučíme jste dělat nemuseli. Díky a snad se to už uklidníí...

2009-06-18 16:30:02

ťulinka a Hory: Já už nevím jak vám to vysvětlit, já zde nechci řešit Vás, já jsem rád, že jste přijeli a tak. Já jsem jen zde chtěl poukázat na chování některých členů klubu co se týká srazu, nenapsal jsem nic špatného o vás a naštvalo mě jen když se Hory začal vyjadřovat hanlivě o srazu, protože si myslím, že ten se povedl a že se to lidem líbilo. Chápu, člověk je unavený nebo tak a né každému to napoprvé sedne nebo tak, ale nidky jsem o vás nic nenapsal a ani jsem vás v této diskuzi řešit nechtěl. Já jen prostě řeším chování člověka, který pomlouvá sraz, vykládá o jiných lidech lži, pak tak jede přes půl republiky a tvrdí že nemá prachy (blbých 250,-). A ve finále na místě markétka s Kuqinkou se tam stará o jeho děti a když pak se k nim m.manta šla zeptat jestli neviděli klíče od 121 když je markur ztratila tak ani nezabučí - to je celé o to mi šlo a né řešit Vás. Já jsem rád že jste tam byli, stejně tak jako patmat. Tak už to prosím neberte osobně jako že je to proti Vám.

2009-06-18 16:35:42

hele tak pokud vím, jo dobře neřeším to.. al ty klíče jsme s Horym hledali oba dva...vÍŠ ono to z té diskuze vyznělo dost, že je řeč i o nás.. a jen tak svůj názor si nechej pro sebe na mě, Horyse,rabásky a i ostatní každýmu je nám hovo do toho, kdo si co o kom myslí, já si taky myslím o hodně lidech svoje nemyslím z klubu a neprohlašuju to a hlavně né nahlas.. tak se prosím tě fakt prosím uklidni ty i ostatní, a příště ne něco napíeš si to rozmysli.. a co má v interce je mezi náma ... tak to potom sem netahej ju?? Díky...

2009-06-18 17:03:40

stejně se to vymaže nebo pozamyká... ale problém bude přetrvávat dál. Tohle nic nevyřeší... za půl, třičtvrtě roku tu budeš mít Adame to samý v bledě modrým možná ještě v horším... jo jednou to tu je.. ok... Ten kdo se stará o pořádek je vždycky ten špatnej. Ale někdo to dělat jednou musí. Je to nevděčná úloha ale jak je vidět, nesmírně potřebná.

P.S: Docela mě se.e že jsem zrovna v tehhle čas musel marodit a nebyl přímo u toho, tudíž nejel jsem na sraz ne z nějakých údajných pomluv apod.. vykonstruovaných nesmyslů na který zvysoka kašlu a jest pod mou úroveň je vůbec řešit ale bohužel z objektivních příčin.. to abych zase nebyl z něčeho nařčen, neboť se snažím a snažil jsem se být vždy nestranný. hwgh

2009-06-18 19:37:09

2Misak: Psal jsem že se s nimi budu bavit - tím myslím komunikaci. Nenechám si nic od nikoho zakázat ať maj si o nich myslíte cokoliv. Jestli jsi to špatně pochopil a urazilo tě to tak se ti omlouvám

2009-06-18 19:47:50

Taaakže ... dnes jsem vyspalí a i uklidněný tak to napíšu v kliiidečku. Všem se omlouvám za své výjevy zde které jsem nemyslel urážlivě ale možná tak vyzněli. Chtěl bych náš spor urovnat. Nerad bych byl aby mezi námi panovalo nepřátelství. Nejsem žádnej zvěd nebo něco takového. Jen jsem chtěl pokecat s lidma který mám rád a s kterýma jsem na chatu denně. Je pravda že jsme odešli z dění srazu a je mi vskutku líto že jste to vzali zle. Takže se vám tímto omlouvám za zhoršení atmosféry srazu. Opravdu jsem zde sraz nehanil jen jsem psal co nás vedlo že strávíme čas jinde. Nemyslel jsem to urážlivě a psát jsem to neměl. Byl jsem velice podrážděný z faktu, že se nemůžu bavit s kým chci a trávit čas s kým chci. Pokuď jste to tak nemysleli tak se omlouvám za špatné pochopení. Je mi líto že tato událost a mé nepřiměřené reakce se dostali až na tuto úroveň.

P.S.: Pokuď máte ještě nějaký problém se mnou pište prosím mě interky nebo po ICQ ať už to neřešíme zde předevšemi. Děkuji za přečtení příspěvku a ještě naposled se omlouvám vám všem

2009-06-18 19:51:19

si myslím,že se tak zase nic nestalo ne?a zbytečně se to tady rozmázlo.takže všichni klííííííííííííííííííííííííídek a bude zase fajn ne??????????????

2009-06-18 21:51:59

Kuqi...jezdím u Pepsi a zavážím teď poměrně často Jihlavvsko, Pelhřimovsko atd. (Třešť, Batelov, Pacov...Černovice) a v Pelhřimově docela pohoda, ale Jihlava mě s**(štve), tam jezdim jak ptak ze sttrany na stranu a hledam obchod za obchodem. Ted sem se z tama vratil v 7 vecer domu (vyjezd ze Slavkova 5:15, 17 obchodů)

2009-06-18 21:55:08

nj Jihlava není zase tak malá a obchody jsou tu po krajích.A Pelhřimov je malá pr...

2009-06-19 07:48:24

All: Já nevím, jestli to tu chápete o co jde? Já si připadám, že buď to nedokážu jasně napsat a nebo musíte být natvrdlí a oči plné krve a nečtete pořádně. To že Hory a Tulinka byli u Rabasů je mi fuk, jsme rád, že na sraz přijeli, že bylo o autíčko víc a tak. já tu od začátku řeším a chci řešit ubohé chování Petry. Vůbec tady nejde o Horyho a Tulinku - jsou fajn a v poho a na sraz přijeli, přispěli a tak. Mě jde o to, že někdo pomlouvá (kdyby mě je mi to putna) náš sraz, vymýšlí si o tom kraviny a schválně je šíří mezi ostatní lidi co třeba na Orlík chtěli jet, ale neznáme se a tak. i přes to tam pár lidí dojelo (dle mě féroví lidé) a na rovinu se ptali co je pravdy na tom co Rabasová mlela na Mělníku. To byl první bod. Druhým bodem dotyčné osoby je to, že jede na sraz (dle mě schválně na truc prudit), jenže nezaplatí protože tvrdí že nemá peníze, ale nakonec tam stejně jede a stoupne si o 10m vedle. Kdyby neměla peníze, mohla mi napsat, mohli jsme se domluvit a tak. Já s ní předtím byl v komunikaci, ale ona to hned začne obcházet, psát Misakovi atd. A třetí věc je, že na srazu se ona dobře baví - to je její věc - ale Markétka s Kuqinkou jí tam hlídají dítě a tak. Je to dítě a nikdo neřekl ani slovo, ale i na loňském Orlíku se o něj starala chudák Markétka jako by toho se svými dětmi neměla dost, teď když nám to s Misakem pomáhala organizovat tak na tohle fakt čas neměla. A čtvrtá věc, když se tam pak někdo šel zeptat na klíče tak dotyčná osoba ani nezabučí - to je chování v jednom klubu co?

Tak už to konečně pochopte o co mi celou dobu jde. Né o Horyho nebo ťulinku, ale o dotyčnou osobu, který dosti nabourává klubovou pohodu. Úmyslně nabourává srazy a pomlouvá a špiní jak mé jméno, tak náš sraz, tak pověst klubu. Kdyby toho nebylo tak tady tato diskuze nemusí být, ale podotýkám, že to není osobní spor, ale spor klubový.

2009-06-19 08:39:03

Tak to tu pročítám a nejde na to nereagovat.Váš věk se pohybuje mezi 20-35lety ste plný ideálu a plánu.CHápu vás,nebyl sem jiný.Spostupem času zjistíte,že lidi mohou hodně ublížit,když si jdou za svým prospěchem a slávou.S Petrou si rád popovídám,ale to je vše.Je to člověk ,který si jde tvrdě za svou věcí,tvrdá osobnost.Její chování na Orlíku jí hodně ubralo ,byl to zbytečný truc.Ale srazy jsou (aspon pro mně) odpočinek a relaxace a hlavně pokec s lidma s kterýma je mi dobře.Vše se pomalu stáčí ke komerci,a k zviditelnění jedince.Já jedu na sraz vypnout,a nebudu porovnávat jestli se jede podle programu.Kamarády si mužete vybrat.

Dost hádek a užívejte si života. Diakon,Misak jen víc takovejch srazu jako byl Orlík.Pro nás dříve narozené je to balzám na nervy mazdárek

Mazda family Třebon vám drží palce


Odpovědět

1  2  3  4