Fórum - Téma


Je „normální“ koroze prahů atd?


Fórum 6 GG / GY Je „normální“ koroze prahů atd?

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 6 GG / GY  |  Naše vozidla


1  2  3  4

2008-11-16 20:52:38

Napsal jsem reklamaci a poslal těm šoumenům, kteří to přebírali a vraceli + vedoucímu servisu. I když to třeba budou chtít napravit, tak nevim, jestli se mi jim ještě chce svěřit auto.

Vidím teď trochu problém v tom, že už je to zastříkaný tímhle. Jde to nějak sundat nebo jak případnej jinej opravář najde zkorodovaný místa?

Dá se nějak zjistit, jestli vůbec udělali dutiny? Z pátých dveří ukápl trochu takovej sajrajt nažloutlej a celý auto smrdí, jak kdyby tam vylili barvu, ale nevim, jestli jsou taky prahy udělaný zevnitř...

Já bych si to hrozně rád opravil sám, ale v Dejvicích před barákem, kde není pomalu kde zaparkovat, to asi dělat nelze a jinak neznám nikoho, kdo by mi mohl pronajmout na takovou dobu zvedák nebo nějaký jiný řešení.

2008-11-16 20:59:35

No jestli jsou prahy po celom perfektně vystříkaný poznáš asi jen těžko a jestli zních něco teče tak jeto jedině dobře a víš aspoň že jsou dělaný ale jsetli perfektně to ti neřeknu,a jestli jsou vůbec vystříkaný poznáš jestli jsou prahy navrtávaný a zaslepený takhle jem to teda aspoň vyděl u aut co mají kamarádi...

2008-11-18 16:54:39

Nazdarek to co vam poslu co mam na SVE MAZDE 6 rok vyroby 2002 konec roku, tak to jste jeste nevideli v Mazde me to neuznali protoze to nejaky debil nezapsal kontrolu do servisky, ze kontroluji i korozi...oprava by podle mazdy butovice stala neco kolem 60000,-kc coz jsem jim poklepal na hlavu, jsem druhy majitel....prvni menil motor jak bylo zvykem u obsahu 2.3l odchazel kolem 80tisicich....

Vecer nafotim ty fotky a prilozim je sem...nenapada me co s tim vubec delat jedine vyvarit a udelat cele znovu..nebo nevite kde by se dali koupit nejaky nahradni dily druhovyroba treba nebo tak protoze jsem kdysi zahledl stejne zrezlou mazdu na obou dvou lemech zadnich blatniku coz je velky pruser uz. Takze uvitam prosim jakykoli napad..na opravu pripadne radu....neni problem zaplatit diky moc

2008-11-18 19:27:10

Sehnal jsem firmu co to opískuje a ošetří ,zatím ještě nevím za kolik

2008-11-19 10:47:28

Pánové z Autopalace Butovice se k reklamaci nekvalitní práce postavili docela profesionálně. Reklamaci uznali, omlouvali se (skoro bych řek až moc a na svoje náklady odstraněj tenhle nástřik, odstraní korozi, pak se můžu přijet podívat nebo mi pošle fotky a poté podvozek ošetří tak, jak se to má dělat.

Nechci je ještě moc chválit, uvidíme jak to bude vypadat po opravě, ale předpokládám, že podruhé už žádnou botu neudělaj.

2008-11-19 10:52:55

roachfield: jestli se jedná i o podvozek, tak serviska-neserviska, na to Mazda ČR stejně reklamaci neuzná. Já ji mám vyplněnou v pohodě a krom několika minut výkladu o nekvalitním ošetřování silnic u nás mi Mazda nijak nepomohla. Každopádně pokud to auto opravu v servisu bylo na prohlídce a nevyplnili něco, tak to se snad dá dokázat i dokladem o zaplacení těch prací ne?

2009-01-17 15:40:17

čau nekupoval jsi to auto někde u moře? Mám totiž stejný problém jako ty. Já jsem si ji dovezl z Rostocku přímo od moře. Jak píšeš na místě vypadala jako nová a podívat se na podvozek prostě nešlo. Doma jsem zajel na technickou a podíval se na spodek a zhrozil jsem se mám ji rezavou ještě víc než ty. Po třech týdnech se rez začala klubat i na lemech zadních blatníků, které měly být v servisu ošetřeny teda podle servisky. Vysvětloval jsem si to tím mořem slano, vlhko... , ale teď nevím. Servisku mám taky, ale na servis asi spoléhat nemá cenu jak čtu, chystám se na to na jaře spravím si to radši sám. Hodně zdaru a co nejméně rezu přeji všem.

2009-01-25 18:11:12

Zdravím Vás, omlouvám se za dvouměsíční prodlevu. Zde jsem umístil pár fotek podvozku mojí M6 po opakované opravě v AP Butovice. http://splechty.cz/index....category&id=44&Itemid=126

Fotky jsou dělané dneska. Posílali mi mailem fotodokumentaci průběhu opravy a z mého pohledu to udělali docela důkladně. Sundali i podběhy a trvalo to komplet asi týden. Jestli by měl někdo zájem i o tuto fotodokumentaci, tak ji mohu taky dát na web.

Kromě koroze podvozku a nefunkčních motorků ve světlech jsem jinak s mojí Mazdou maximálně spokojen. Na konci roku se pustím do opravy světel (až budu mít auto v garáži) nebo koupím nová. Vylepším pár detailů v interiéru a snad mi auto bude sloužit minimálně stejně spolehlivě jako jeho předchůdce.

2009-01-25 18:17:24

motorol: Ahoj, nn auto pokud vím nikde u moře dlouhodobě nebylo. Problém spíš vidím v tom, že ten němec měl garáž pravděpodobně zateplenou, což už se řešilo v předešlých příspěvcích.

Na lemech zadních blatníků by měl být takový gumový potah nebo jak to pospat, pokud auto opravdu mělo tuto opravu provedenou. Tam žádný problém nemám a podvozek je snad teď už taky ok.

Když je ta možnost, tak je určitě lepší si takovouto opravu udělat sám.

Hodně štěstí s opravou.


Odpovědět

1  2  3  4