Fórum - Téma


Jarin81 - negativní zkušenost s prodejcem dílů


Fórum Pokec všeobecný Jarin81 - negativní zkušenost s prodejcem dílů1  2  3

2016-06-27 18:37:19

agg84: Já už jsem to vyřešil, odstoupil jsem od kupní smlouvy a zboží vrátil.

Update 29.6.: Tak dnes, bez jakéhokoliv upozornění předem, přišel balík, ve kterém je čelní panel. ALE! Chybí v něm dost podstatná věc a to krytka kazetové mechaniky. (Na fotkách, které mi posílal, ta krytka byla.) Resp. to není krytka, ale dvířka, s EJECT čudlíkem a možná i nějakou elektronikou (na fotkách na netu vidím plošný spoj).

Takže v tuto chvíli nemám rádio (to leží na poště v Broumově) a mám nekompletní čelní panel.

Tohle bude asi ještě na dlouho...

2016-07-25 11:31:56

Update 25.7.: Tak to vážně bude na dlouho. Pan Zeman 30.6. slíbil poslat i ty dvířka kazety (konrétně slovy "zítra posílám"), ale ani po více než třech týdnech neposlal nic. Zato se vrátil balík s rádiem, který si odmítl převzít.

2016-07-26 00:56:29

pkadecka: nahlasil bych ho na zivnostak at dostane mastnu pokutu a hotovo. To je teda serioznost

Hamba

2016-07-26 08:18:37

agg84: Teď se vymlouvá, že dvířka kazety určitě posílal a že mu přišla zpráva o doručení... jak mu mohla přijít, to nechápu, když jsem nic nepřevzal. Taky v obou předchozích případech (rádio a čelní panel, dvě zásilky) mi přišlo oznámení od spediční firmy, na mobil i na e-mail, plus link na tracking zásilky. Když mi údajně posílal ty dvířka, nepřišlo mi vůbec žádné oznámení.

Taky mi vyčítá, že jsem nejotravnější a že prý tu dostal ban a neví za co. A chce přijet ke mně domů, abychom si to vyjasnili, tak to už je rovnou vyhrožování.

2016-08-13 13:18:30

Take s nim mam tu cest a ne milou!Objedlala jsem na dobirku cca pred rokem klimakompresor,pote mi byl nabidnut i remen,uz si nepamatuji kolik to bylo kc ale neco kolem 1500.Byli jsme domluveni pokud nebude sedet vymenime.No dopadlo to tak,ze kompresor nesedel,mobil neexistuje a a ja mu vse poslala doporucene.Po cca pul roce jsem nasla jeho inzerat a dala mu patricne kapky!pan se vymlouval jak menil cislo a na baliku bylo poskozene pismo atd,no bachorky.Chtela jsem od nej vratit penize,coz u nej nehrozi a poslal mi hned po vyhruzkach policii a ostude na internetu atd. klima kompresor i s temi pripojnymi hadickami(nevim jak to napsat?)No ta stejne nesedi!Po tomto panovi v zivote nic nechtit a kdyz precitam jeho vymluvy a jak chce udelat vola z druhych,tak mu preji at se mu to vrati na jeho nejblizzis!Na kazdou svini se vari voda a pokud se tu najde vic lidi a bude se neco podavat na pcr klidne se pridam!!


Odpovědět

1  2  3