Fórum - Téma


IV. Víkendová párty


Fórum O Srazech a akcích IV. Víkendová párty1 ......... 10  11  12  13  14 ......... 24

2009-05-29 11:55:01

smrt je pro ně moc milostivá.Nahnat je do dolů fárat uran.Práci na ně.to je největší trest.

Rabasek: jak to že tak?

2009-05-29 12:39:32

Rabasek: Nemám slov.....

Pro ostatní nevědomé: Ahoj všem co toto čtete a možná nevíte proč jsem se takto vyjádřil - ale Petra psala, že neví jestli dojedou na sraz že mají málo peněz. Domluvli jsme se ať se pak ozve. Místo toho se ale ozvala Misakovi že pojedou a jestli musí platit vstupné (dle mě směšných 250,-), bylo jí řečeno že ano - pravidla jsou stejná pro všechny a bez vyjímky, jsou to prostředky na organizaci srazu a tak, na jídlo, pití, samolepky a pár dalších organizačních věcí - na to ale bylo odpovězeno, že stejně pojede a že budou vedle - což stejně znamená, že se přifaří atd. Ale nechápu tedy když někdo nemá prachy, ale jede přes půl republiky do kempu zaplatí za benzín, za kemp a nemá 250,- na sraz? A pokud mu jde jen o dovolenou tak proč tedy jede tam kam my? Proč nejede někam blíže kde by ušetřil za cestu?

Opravdu jako organizátor nemám slov a věřte, že i když to někomu přijde možná jako blbina tak nám to kazí veškerou chuť tyto srazy dělat.

2009-05-29 12:54:25

A ještě jen dodatek proč tot píšu do diskuze - protože Misak Petru odkázal na to ať se tedy ozve mě, že tyto věci řeším já a ona místo toho aby cokoliv napsala, dala nějak vědět nebo tak, tak to sem také rovnou napsala. Prostě

2009-05-29 13:00:38

rabasek - nejmostroznejsí akce co sem kdy videl

neni ti to vubec blby ze....... samozdrejme ze predpokladam ze ne.

2009-05-29 13:53:28

neni mi to blbý

a urážet se po icq nenechám a na orlík pojedu at se ti to líbí nebo ne ale ty mě vůbec nezajímáš já si můžu jet kam chci a kdy chci a někdo jako ty mi nebude říkat kam smím a kam ne. Budeme mimo "tvé území" tak o co ti jde. A co bych měla podle tebe kopírovat na západ? Tvou organizovanou zábavu?? To fakt nemusim díky. A že kopíruju vlastní pivo? Zeptej se lidí co tam loni byli že pivo točené nebylo protože hospoda byla otevřená jen na oběd a večeři.

2009-05-29 14:04:28

ehm opět pro nezúčastněné, na dotaz co to má znametat po ICQ mi bylo v tomto smyslu odpovězeno a psány úplné bláboly bez hlavy a paty. Co se týká kopírování, tak o tom víme své a neřešil bych to tu, ale sami vidíte reakci tohoto člověka co vše je schopen udělat pro 250,- (třeba tvrdil lidem, že mi nebude dotovat oslavu narozenin které v temto termínu mám ač jsem je tam nidky neslavil a nemá to s tím nci společného atd.). Další vtipná reakce je ta, že j tato osoba na webu ale nenapíše nic, jakmile jsem se ale odhlásil z ICQ a z MC tak sem vlítla a začala tu psát jako o život. To také svědčí a vychcanosti dané osoby. Je to vážně směšné nechci si tím nabourávat sraz, proto je to náš sraz a jestli má dotyčná osoba problém tak ať si ho řeší jende a né v diskuzi k našemu srazu. Mé stanovisko a ví moc dobře a tak psát tu pak lži o tom jak přijedou a budou vedle je směšné. Nicméně neřešme to, vyřešíme to na místě a komu se mé jednání nelíbí tak toho může být svědkem ať ví jak se věci mají. Omlouvám se lidem čtoucí tuto diskuzy za tyto kecy a za narušení poghodové atmosféry srazu - mrzí mě to že se takto někteří lidí chovají.

2009-05-29 18:21:38

a ted udelame velkou tlustou caru a budeme resit zase sraz ano??? v posledni dobe tu nejak pribyvaji hadky a myslim ze to nema cenu dal resit. kazdej si o tom muze udelat svuj obrazek a dal to nepitvat

2009-05-29 21:38:32

kdyby sis nechtěl nabourávat pohodovou atmosféru srazu,tak tu ty kecy nezveřejňuješ a vyřešíš si to přes icq a ne takhle ze sebe dělat největšího chudáčka veřejně.a jestli tě štve,že nebudeš mít od rabaska další prachy,protože nebudeš mít party stan s nápisem Mazda team,tak to je tvůj problém.fakt jseš wosel

2009-05-30 10:25:59

diakon - sem pri tobe chlape ,jestli je jednoducha a snazi se prechcat nejaky organizacni pravidla,tak nevim proc by si to meli vyrikat pres icq,kdyz je to vec srazu a taky lidi,co zaplatili a cekaji pohodovej vikend a ne extempore s zenskou,co je ji za tezko zaplatit "smesnej poplatek"....jedno by vam to byt nemelo....jen at to vsichni vi! Co je nam do toho,ze nechce nalepky nebo jet s nami na vyjizku,jakozto ucastnik srazu - na tehle akci nejde jen o tohle,tak at zaplati a necha te komedie .

jinak se uz moc tesim mazdaaaaaaar

2009-05-30 10:28:15

Jedla:laskavě se tady radši ani nevyjadřuj, páč víš kulové, po ICQ jsem to řešil ale dotyčná osoba místo aby napsala tak radši napsala sem, proto to tu píši. Ale vtipné je, že víš kulové, jen na mělníku jsi si vyslech pomluvy dotyčné osoby (neboj, vím to od ostaních co tam byli) a teď tady píšeš rozumy. Co se týče peněz tak o ty vůbec nejde, na to co jsme chtěli máme dost a vzhledem k tomu, že jsem to dostkrát dotoval ze svého tak je snad vidno že o prachy nejde. Jde o princip, ale to naverbovaný člověk jako ty nepochopí, nebudu to tu už řešit, ale rád to vyřeším osobně z očí do očí.

Nessie. Tak tak, tlustá čára a je to, já jsem taky pro, ale někdo to nedokázal pochopit. tím pádem bych to už fakt uzavřel, stejně tak jsem napsal petře že t ovyřešíme na místě a hotovo. Mám těch lží a pomluv dost.

2009-05-30 10:29:10

jinak sem taky pro tlustou caru.....kdo sem vlezl,tak uz o rabaskovi vi sve .....tak to nechme plavat!


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2009-05-30 11:05:32

to je nekonečný příběh at si to vyřídí ti,kterých se to týká.Ostatní o tom nic neví.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2009-05-30 13:47:45

Diakon: taky víš kulové o tom,co vím já.na mělníku jsem něco vyslechl,ale nejsou to jediné věci co jsem o tobě slyšel.nezávisle na sobě mi o tobě říkalo několik lidí a kupodivu se všichni shodovali.takže i to kulové,co podle tebe vím je dost.

2009-05-30 14:06:07

toto je téma a ke srazu!!A né aby se to tady pomlouvalo,napište si interku a řešte to jinde.....DÍKY!

2009-05-30 14:44:28

Orlík je srázek na ,který se já osobně těším celý rok.Orlík stvořil hlavně Adam,znám ho je to člověk ,který Orlíkem žije.Srazy sou jednou daný ,tak proč se hádat ,pomlouvat a špinit mezi sebou?

Rabasek a Diakon máte každý svuj srázek je jen na vás jaký bude.Nebudu se více vyjadřovat , to co sem si tu přečetl mi stačí . Vím ,že Orlík je pro mne jednička,jestli pojedu na Západ ještě nevím ,čas ukáže.

Přestante tu pomlouvat lidi jen ,proto ,že jedna bába povídala .Tady u nás se holt uspěch jedince ,dá snadno napadnout a přetočit vždy proti ostatním lidem.

Nenechám si kazit srazík na který se opravdu těším, a nejsem sám. Učast rozhodne.

JEDLA-Tvé sebevědomí je opravdu hodně nízké,když posoudíš člověka jen podle toho co slyšíš.Než budeš zase posuzovat poznej obě strany, pak mužeš urážet a psát bláboly.

2009-05-30 15:52:08

Můžu ještě jáááá prosííííííííííííííííííím

Nessie: Sice nemám rád malí děti ale výjimečně s Tebou musim souhlasit - hádky jsou tu zbytečné hlavně z toho důvodu, že ti co se do toho zamotaj o problému ví kuloví.

Jedla: nechápu co to tu předvádíš a docela mě to zaráží....čeština je krásná v tom, že jedna stejná věc se dá vysvětlit kladně i záporně...v tom případě když už chceš do toho vstupovat tak si zjisti vyjádření obou stran....a pokud si myslíš, že tu jde o prachy tak to jsi šlápl hodně vedle (na vydělávání peněz ze srazů je tu jeden ocejchovanej srázek). Každá kačka co se tu vybere jde pouze do srazu...několikrát i Adam co nevyšlo zatáhl ze svého a ani se o tom nerozšiřoval.

Takže Orlík má svou tradici kterou jsme s Adamem, Slitym, Krakym založili.... Postupem času a vývoje klubu nastala i jistá pravidla...ta se stanovila a tim to končí, takže pokud se někomu nelíbí, tak můžem diskutovat....ale trošku na jiné úrovni.....ne drbat jak báby z Hoštic.....

Worliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiick

2009-05-30 15:57:41

Jedla : Na Orlik nejedes, takze si sem prisel prudit?

2009-05-30 16:17:47

chjo lidi proč se mi zdá že se tu poslední dobou osobní spory řešej ve veřejných vláknech určených ke srazům?? Co je to za móda zase... vyříkejte si to osobně ano?? Nikdo tu na to už není zvědavej

2009-05-30 20:22:38

Luda: hned jak nějaký nesmysly a bláboly zjistím,hned je sem napíšu

Florin: je možné,že došlo k informačnímu šumu a verze,kterou jsem si odvodil je jiná než skutečnost,ale soudím podle názoru několika lidí.

co člověk to názor a tohle byl můj,nedalo mi to a zveřejnil ho,pokud jsem nějak narušil téma srazu,tak se všem dotčeným omlouvám

2009-05-30 23:08:07

Musím reagovat. Všichni se tu navážíte do Jedly že o ničem neví že Diakona nezná osobně, fajn že Hádě nezná mě a já jeho je koukám v pořádku. A mimochodem Jedla ví o čem je řeč protože můj rozhovor po icq celý bez cenzůry četl. Poslala jsem mu ho. Což ostaní neví o čem byla řeč jen ví to co si tady přečetli v hodně zkrácené verzi.

Neříkám že Orlík nemá tradici, má podle toho co jsem slyšela to byl první sraz tohoto klubu. Ale docela by mě zajímalo co jsem teda na svůj sraz okopírovala. A ráda bych to slyšela od lídí co na něm byli.KLidně mi to napište ke srazu aby to tady nevadilo protože se to nebude týkat tohoto srazu. Děkuji.Tímto sem víc do této diskuze snad už psát nebudu.


Odpovědět

1 ......... 10  11  12  13  14 ......... 24