Fórum - Téma


III moravská pohoda


Fórum O Srazech a akcích III moravská pohoda1  2

2009-05-17 13:24:53

v poho já to nemyslel nijak zle. Spíš jsem chtěl aby se to tu trošku uklidnilo než aby se to zase rozvířilo.... Já vím podle sebe že podobný spory apod jsou mnohdy zbytečný a nic nevyřešej, bohužel častokrát to potom dopadá tak jak to dopadá, mám s tím taktéž bohaté zkušenosti... proto jsem moc nechtěl aby se to rozebíralo tady veřejně a tahal do toho celý klub, není to zrovna nejlepší reklama pro nás pro všechny. Ale doufám že už snad bude klid

2009-05-17 16:32:38

Ano máš pravdu, ale toto není osobní spor, ale tohle je už dávno problémem celého klubu který někdo rozvířil. Bylo to tu už několikrát a nechali jsme to vyšumět a je to tu opět. Teď Inraj proti dotyčné osobě zakročil jelikož sám vidí co to je za lidi a jak škodí. Tudíž doufám, že to nevyšumí a nebude se to zase opakovat, ale že se s tím něco uděla - a zatím udělalo.

inraj  
jan
2009-05-19 16:52:00

info: je dohodnuto s Terezkou, ze bude mit koordinatora srazu a dokonci moravskou pohodu a pripadne dalsi srazy. bylo mi slibeno, ze uz nikdy! nesmaze zadny sraz a vzdy se pokusi dohodnout bez emoci s ostatnimi koordinatory na datu a ostatnich vecech kolem srazu, aby nevznikaly dalsi problemy.

tez jsme se dohodli a terezka souhlasila, ze v pripade dalsiho selhani koordinatora bude natrvalo vymazana z clubu a zabranen ji sem natrvalo pristup. doufam ze k tomu nikdy nedojde a vse bude fungovat ke spokojenosti a prospechu vsech clenu.


Odpovědět

1  2