Fórum - Téma


III moravská pohoda


Fórum O Srazech a akcích III moravská pohoda1  2

2009-05-12 18:59:34

nějak se nám tu ztratila ale dle informací stále platí

2009-05-12 20:50:55

podle mých informací letos pohoda nebude,ale chtělo by to nějaký oficiální vyjádření

2009-05-12 20:59:18

Pokud chcete oficiální vyjádření tak já vám ho milerád poskytnu, jelikož vím, že se interkou opět od dotyčné osoby šíří spousta lží a pomluv.

Takže jde o to, že jsem miláčkům po jejich návrhu udělat sraz týden před Orlíkem a hned po Mělníku řekl ať si zvolí jiný termín, už vloni jsme se o tomto bavili a řešili to když dali sraz na stejný termín jako byl Mělník. Jediné co jsem chtěl je aby posunuli termín třeba na červenec či srpen. Vše mohu doložit i interkou která zde již byla zveřejněna. Strhla se vášnivá debata o tom jak jejich sraz porušuje polovinu pravidel srazů, jak mě schválně obešli, dohodli se s inrajem aniž by mu řekli o co jde atd. Tím pádem naschvál zrušili steakparty a i moravskou pohodu (mimochodem o té nepadlo ani slovo). A na závěr celou diskuzi kde jsem vypsal i mojí a jejich kominikaci a odpověď od Inraje smazali aby to nikdo neviděl. Je mi líto těch, kteří na tyto srazy jezdili za zábavou a za kamarády, ale doufám, že i oni pochopí, že to není naše vina, ale vina organizátora. Ten šíří spoustu pomluv a lží interkou a píše hlavně účastníkům srazu. já jen chtěl aby posunuli termín jednoho srazu a na truc byla zrušena i pohoda. Pokud toto zase smažou budu to tu klidně psát do zblbnutí, protože srá. na hlavu jsem si nechával soti dlouho. Jinak pokud má kdokoliv jakékoliv dotazy tak se klidně ptejte, rád zodpovím a vysvětlím. A jestli tu někdo bude psát, že nemám rád moravu a že tam zakazuji srazy a podobné lži, tak si laskavě uvědomte, kdo vám tam dával ty srazy na wrb, kdo dělal prezenčku a kdo tam dával loga a tak - dělal bych to pokud by mi to vadilo? Mimoto boj čechy a morava je absolutní stupidita, vždyť třeba misak je z moravy a jezdí na naše srazy a mám na moravě dost přátel a kamarádů a neřeším jestli je někdo čech, moravák nebo třeba číňan - řeším jaký je to člověk!!

inraj  
jan
2009-05-12 21:09:04

dnes oba moravske srazy smazali milacci, kterym sem sveril funkci koordinatru.

presto, ze meli moji podporu v poradani srazu, coz sem jim vyslovne psal pri udeleni funkce.

smazanim srazu poskodili cleny kteri tam byli prihlaseni a vubec to povazuji za velke selhani koordinatora proto jim funkci odebiram.

funkce koordinatora srazu pro moravskou pohodu a dalsi nedokoncene akce je volna, nabizim ji nekomu kdo bude chtit srazy opravdu poradat a ne mazat.

je mi lito ze to takhle dopadlo.

ps: vic o pozadi tahanic mezi cleny nevim a ani nechci vedet. vim jen ze sem milackum dal duveru a koordinatora, napsal ze maji moji plnou podporu a at napisou budeli jim nekdo klast prekazkdy ze jim sjednam napravu. napsali az dnes ze smazali srazy.

2009-05-12 21:19:32

a néni jedno jestli je jeden týden jeden sraz a druhý týden jinej? pokud budu chtít na nějaký sraz tak na něj pojedu a je mi jedno že ten den budou třeba 3 další jsem pro to aby byly klidně 3 srazy v jeden den když chce někdo udělat sraz at si ho udělá kdy chce a kde chce myslím že máme svobodu a néni potřeba si nějaké srazy navzájem zakazovat nebo posouvat

2009-05-12 21:20:55

vzhledem k tomu, že zde nebyla uvěřejněna celá pravda, nebudeme se vyjadřovat ani teď, ani později.

i kdyby se tu napsalo cokoliv.

PS: Přejem si, aby se námi vymyšlené názvy srazů bez našeho vědomí nepoužívali bez našeho vědomí. Tzn. Moravská pohoda a Ostravská steakparty.

2009-05-12 21:24:17

Renda: Jedno to není, jelikož když někdo pořádá sraz tak už minulý rok se jasně dohodly tyto pravdila kdy se to tu přesně kvůli tomu hádalo také. Jinak nikdo nic nezakazoval a s moravskou pohodou to ani nemělo nic společného, jak psal Inraj to smazali na truc oni a Já ani nikdo jiný nic nezakázal, jen jsem chtěl aby posunuli termín srazu, který tu za posleního půl roku byl už 3x. A pokud si myslíš, že se tím nic nenarušuje tak narušuje. Dřív na Orlík jezdilo z moravy dost lidí, po těchto dohadech nejezdí, tím pádem je menší návštěvnost a tím pádem je to horší pro ostatní protože není možné zařídit veškeré věci které by šly. Já bych na pohodu třeba i jel - byl jsem na podzimní slezině u Sudičáka a nebylo to špatné, ale proč jet na moravu kde je někdo kdo nás neustále jen pomlouvá a lže? A stejně tak se na to dívá moravská část protože jim někdo nakecává jak jsme špatní my. Sakra jsme jeden klub tak proč nemůžeme na srazy jezdit společně?!? Než se do toho někdo začal montovat tak to tak šlo a nebyl v tom problém.

2009-05-12 21:30:23

Renda-svobodu máme,ale jsou i nějaká pravidla.At se každý schází jak chce, od toho je interka ,nebo mail.Taky se s kámošema scházíme každou volnou chvilku,ale nebudu to psát do srazu.Kolikrát se sejde i 20 aut.Tak proč si dělat zle?Jsou daná nějaká pravidla a hotovo.Tady se pořád dohadují stejní lidé,bud jsou stahovačný ,a nebo je to koníček

2009-05-12 21:30:46

miláčci: Celá pravda byla zveřejněna v diskuze kterou jste smazali, takže tu zase neplácejte nesmysly, jediné co tu není zveřejněné jsou vaše nadávky a urážky na mou osobu a mé odpovědi na to - to už přešlo do soukromé roviny a tak myslím, že to nemá cenu zveřejňovat. Vše co se týká srazu a klubu rád zveřejním a když vám to tak chybí že to tu není tak proč jste smazali předchozí diskuzi?

2009-05-12 21:36:39

Tak já jsem taky Moravák,jezdím Orlík,Mělník,Příbram,pravda je že nás tam teď jezdí málo,ale jsou tam super lidi,tak tam jedu,vím,že se tam nebudu hádat....třeba Nessi,jezdí na Moravu a myslím,že nemá taky problém,nechápu...jen pár lidí ano...nevím....je to škoda,já mám třeba Moravskou za barákem a nejel bych,ano bylo by tam pár lidí s kterýma bych kecal do rána,ale pak hrstka,s kterýma ne.

Jinak motat srazy do srazů.které jsou domluveny půl roku dopředu viz.Orlík(http://www.mazdaclub.cz/m..._posts.php?topic_id=24593 ),který se už ví víc jak půl roku.

Takže jestli chcete jet na jídlo kamkoliv jinam,či se potápět někde na přehradě nebo tak něco,domluvte se interkou

2009-05-12 22:26:22

no jináč jestli sou teda nějaké pravidla tak by tu měli být někde napsané já je ani po usilovném hledání nenašel tak jestli někdo ví kde sou hodte mi sem link kdybych chtěl udělat sraz tak at vím do čeho du

2009-05-12 22:28:41

http://www.mazdaclub.cz/article_detail.php?id=14

2009-05-12 22:34:46

no sem sice hledal hodně ale na špatném místě nechci rýpat ale nikde tam néni že by nemohly být 3 srazy v 1 den pokud sem doře četl

2009-05-12 22:47:18

Jak s malýma dětma je to tady pořád dokola......kdyby to miláčci nesmazali tak si to vše přečteš,víš?

2009-05-12 22:53:34

ted už vím když si mi to řekl

2009-05-13 08:14:20

Renda: Ano jsou pevná pravidla a jsou nepsaná pravidla o kterých jsme se tu dohadovali vloni kdy vznikla ta samá situace a miláčci tvrdili, že si nevšimli Mělnického srazu a že t ovyšlo na stejný termín - opět 14 dní před srazem vloženo sem na web. Pravidlo které porušili je hned to první a to, že to mají oznámit 60 dní dopředu, druhé pravidlo které porušili je to, že mají kontaktovat admina srazů což jsem já, mě sice kontaktovali, já jim řekl, že ne že si to mají posunout, odůvodnil to a bylo. Oni mě stejně obešli, šli za Inrajem, který o tom nic nevěděl a chtěli práva na pořádání srazů a dali si to tam sami. Už jenom tímto porušili psaná pravidla, nepsaná pravidla pak porušili tím, že to dali do těsné blízkosti dvou srazů - o tom možná nevíš ty, ale oni si jsou toho moooc dobře vědomi. Jinak ještě co se týká pravidle tak ty tu jsou dooost dlouho a ti, co srazy pořádají o nich vědí a i miláčci, kterým jsem osobně posílal odkaz a to dlouho před jejich srazem.

doris  
Doris
2009-05-13 15:37:05

Mám stále více pocit, že se zde dělají jen naschvály a uměle vytvářejí potíže, které by vůbec být neměly. Je to naprosto dětinské mazat kvůli tomu srazy ublíží hlavně ostatním, co se na tu akci těšili . Měla jsem původně v plánu zajet aspoň na chvíli na Žermanky, avšak jak to tak sleduji, nemělo by to smysl. O poslouchání trapných hádek a pomluv skutečně nestojím. Ach jo.

2009-05-13 21:31:04

No ja kvuli pohode odvolal zahranicni kurz s tim, ze ho dam pristi rok o prazdninach. Ale jak pozoruju tyhle zabomysi valky, tak se na to vykaslu a radeji pojedu na kurz. Tesil jsem se na nove super lidi ale hadek kolem sebe vidim dost v beznem zivote. Doufal jsem, ze mazdaci jsou vsichni v pohode, stejne jako motorkari. Ikdyz na druhou stranu, vzdy a vsude se najde nejaky s prominutim blbec, ktery vsem dokaze pokazit radost. Tim nemyslim nikoho primo. Neznam vase problemy v pozadi mazdaclubu, ale myslim, ze zatahovat do nich radove cleny neni dobra vec pro cely klub. Nekde se potkejte, dejte si treba pres hubu a je klid.

Timto se omlouvam vsem, jestli to nekoho urazilo.

2009-05-14 07:37:53

twl nechcete se už na to s prominutím vys..t?? Já myslím že tohlenc všechno už stačilo, já vím moc dobře že některy věci jsou prostě nepřekonatelnej problém, ale vytahovat válečnou sekeru zrovna v tenhle moment není nejvhodnější a nejrozumnějí, je před náma x srazů který svou velikostí nemají v minulosti obdoby a místo toho se to tu zase hašteří jak někde na trhu... ale to je jedno. Má pravdu ten chlapec nademnou... sejděte se a dejte si přes hubu někde za městem, třebas to vyřeší víc než si myslíte. Je mi z těhle hádek už opravdu na nic a nemíním se k tomu dále vyjadřovat.

2009-05-17 11:21:13

Hans: Rád bych se na t ovy... jak říkáš ty, ale když už je to poněkolikát tak je třeba s tím něco udělat. Ale jinak máš pravdu, ej to zbytečné a já bych na to i kašlal, kdyby se to pak netýkalo přímo mé osoby a našich srazů. Ale teĎ už bude snad klid.


Odpovědět

1  2