Fórum - Téma


Demontáž předního brzdového kotouče na M


Fórum Technický koutek Demontáž předního brzdového kotouče na M1  2  3

MAX6  
J.
2013-06-29 00:01:13

cuhan: To pokakaly předchozí mechanici co to dělali. Já ty šrouby do kotoučů vůbec nedávám. A pokud si to někdo mervomocí přeje je tam z neznámýho důvodu mít,tak se ty šrouby musej namazat než se tam zašroubujou. Jinak další mechanik co to bude rozdělávat má o zábavu postaráno. Ale tohle je známka neautorizáku,protože co jsem zatim viděl,tak je mažou a je to i vidět při povolení šroubu. Jednak jde povolit a jednak má na sobě takovou opatlanou barevnou pastu. Ale i tak je vyhazuju,jsou k ničemu.

Tohle platí i o šroubech a čepech na třmenu. Pokud se o to někdo staral a neměl u toho mozek OFF-LINE,tak neni vůbec problém ani po X letech.

2013-06-29 21:15:26

Na levé straně jsem povolil oba dva,na pravé ani jeden,nevím jestli je problém v Mazdě tam jebnout torx nebo imbus ale křižák..ty dávám do dřeva..

2013-06-30 11:15:56

na ty šrouby na bubnech nebo kotoučích je dobrý úderový šroubovák například http://www.uni-max.cz/uderovy-sroubovak-sada/d/ ná v sobě mechanizmus že když do něj bacíš kladivem tak nejen že má perfektní kontakt s šroubem ale zároven se při tom ůderu pootočí, ještě se mi nestalo že bych s tím nějaký šroub na bubnech nebo discích nepovolil, pokud tedy už dříve nebyly zničeny drážky v tom šroubu, i potom někdy stačí do něj udělat zářez flexou a zase to jde tím šroubovákem povolit

MAX6  
J.
2013-06-30 11:39:11

renda: Ten údernej šroubovák je na tohle dobrej,ale když jsem dělal jednomu človíčkovi tady brzdy,tak jsem zlomil 1 bit a druhej naohnul jak ty šrouby byly přivařený.


Odpovědět

1  2  3