Fórum - Téma


Co mě žere ?


Fórum Pokec všeobecný Co mě žere ?1  2  3  4  5

2012-12-09 23:00:19

Co mě tady fakt žere a je totálně postaveno na hlavu, takje to, že tady založím téma, tak abych varovala ostatní a co se nestane, jednak do toho někteří experti píšou o úplně něčem jiném a admin místo toho, aby promazal spamy v tématu, tak téma zamkne. Co na to říct, snad jen to, že tady asi nemá cenu psát vůbec nic. Původní téma se zvrhne v něco úplně jiné a pak vám to buď zamčou a nebo smažou. Máto vůbec cenu něco sem psát .

2012-12-09 23:48:03

No mě občas to zamykání/mazání přijde až moc bezhlavý.

Beru, že když někdo založí topik 2x 3x v různejch částech fóra tak je to na facku a zamykal bych to taky, ale topiky který maj nějakej účel ale holt to zasviněj různí méně inteligentní jedinci či tací kdo vyhledávají konflikty tak by mohlo stačit promazat ten spam.

A když už někdo v nějakym blbym topiku někomu odpoví, tak alespoň nechat doběhnout rozeběhlou konverzaci upozornit a případně odkázat kam ji přesunout. (napsat je to duplicitni tema a okamzite zamknout -může méně počítačově zdatné odradit úplně)

Ono taky čekat na odpověď když už někomu na dotaz odpovím a pak nakonec zjistit, že danej topik už neexistuje je taky takový blbý.

Viz například nedávno se někdo ptal na to, jestli někdo nemá k dispozici elektrická schémata k M6 než sem stih zareagovat - měl jsem již rozepsanou odpověď , tak byl topik toho dotyčného zamknut a posléze smazán s tím, že v downloadu je elektroworkbook (ve kterém ve skutečnosti 80% schémat chybí ) shodou okolností jsem si den předtím na webu našel kompletní wiring diagramy. Ne každý má ale čas celý odpoledne googlovat, než na ně narazí.

2012-12-09 23:54:21

Já jsem také chtěla odpovědět, jakou jsem spojku nakonec pořídila a kolik to vyšlo. Ale už jsem to neměla kam napsat, protože téma je uzamčeno. Já třeba počítačově tak zdatná nejsem a nemá pocit, že bych založila nějaké téma, co někoho napadlo či urazilo. Taky si myslím, že by se vše nemělo bezhlavě mazat a zamykat, protože ne každý je tu často a než stihne odpovědět a někomu tím pomoci, tak už buď nemůže a nebo není kam .

2012-12-10 09:57:45

No jo,chce to předčasné volby

2012-12-10 10:10:49

spis nez zamykat diskuze by mel byt zamceny login nekterym nejmenovanym uzivatelum......vsimnul jsem si, ze nez dojde k LOCKu tak se jejich jmena pravidelne zacnou objevovat....a pak to prijde.

vetsinou jsou prispevky off-topic nebo nekoho jen urazi....a pak je k reakci blizko.

2012-12-10 11:41:53

Deri: jsi chytrý, ale počítej s tím, že nemáme na práci jen klub takže když vidíme, že se má něco zamknout, tak nebudeme čekat, až se všichni vypovídají, ale zamkneme to, když tu zrovna jsme. ke všemu nemáme čas někomu hledat daná témata, to není povinnost adminů, je to povinnost toho, kdo zakládá téma a řekněme si, že 90% lidí se na to i přes upozornění, které je při zakládání tématu kdyby se to stávalo občas, klidně odkážeme na diskusi, ale je to několikrát denně! děláme to zadarmo, ve svém volném čase, ale všichni jen nadáváte, tak si to zkuste, prosím.

BlackHu: tvé téma, které ti někdo z adminů zamknul bylo už od počátku duplicitní, porušila jsi pravidla, vys...a jsi se na hledání a ještě si stěžuješ??????? měli jsme ti to zamknout hned na začátku a byl by klid. a uvědom si, že když nevhodné příspěvky promažeme, tak si na nás budou stěžovat jiní. takže zase špatně :( jseš na klubu chvilku, ale hned diktuješ, jak to máme dělat a jen si stěžuješ. Zameť prvně před vlastními dveřmi zakládáš duplicity a přiděláváš nám práci a ještě si ustavičně stěžuješ. Až tu budeš pět let, budeš pro klub něco dělat (my máme zorganizovaných nebo spoluorganizovaných hromadu srazů, děláme ankety, adminy, čistíme inzerci atd atd atd a co děláš ty???? krom stížností?)

2012-12-10 11:45:18

joe.st: banování má svá pravidla a snažíme se to používat co nejméně. je to jak v mateřské školce, místo toho, aby nás někdo na nevhodné příspěvky upozornil, tak se jak děcka začnou všichni hádat, ale můžou za to admini, jak vyplývá ze zdejší diskuse nemůžeme přečíst vše, co se tu za den objeví, ale pomocníků je málo, kritiků hromada. VŠICHNI bez rozdílu, by si měli šáhnout do svědomí a pak kritizovat.

2012-12-10 11:47:04

BlackHU: a ke všemu, nadávky na adminy patří spíše do klubových záležitostí, než do všeobecného pokecu, takže bychom to měli zase přesunout, další práce navíc......... zameť si před prahem......

RadoMiláček, 2012-12-10 11:45:18 napsal:

joe.st: banování má svá pravidla a snažíme se to používat co nejméně. je to jak v mateřské školce, místo toho, aby nás někdo na nevhodné příspěvky upozornil, tak se jak děcka začnou všichni hádat, ale můžou za to admini, jak vyplývá ze zdejší diskuse .. .. .. nemůžeme přečíst vše, co se tu za den objeví, ale pomocníků je málo, kritiků hromada. VŠICHNI bez rozdílu, by si měli šáhnout do svědomí a pak kritizovat.

2012-12-10 11:50:01

ja to chapu... a kdyby to bylo tak spatne tak se tu ani neukazu...

jinak respekt k praci: fungujete dobre, prosim nechtel jsem aby ten muj koment vyznel jako kritika...to ani v nejmensim.

jo a...

2012-12-10 11:56:20

spíše naštve, že se všichni přidají, ale vůbec neví, že slečna, která založila toto téma neustále porušuje pravidla a ještě má tu drzost si stěžovat. Dle tvého příspěvku by si slečna zasloužila BAN, ale to by si zase stěžovala

2012-12-10 12:05:47

Jo já chápu, že to ohlídat neni v lidskejch silách, vždycky je to dvojsečný a ani tahle debata nemá žádný jednoduchý rozumný řešení. Bohužel bordel na fórech byl, je a vždycky bude vznikat novej i kdyby tam bylo 10 upozornění. a někdy v sítu bordelu uvízne i nebordel

Jenom mě naštvalo, když sem psal několika řádkovou odpověď, dám odeslat a objeví se nápis diskuze zamčena a celej text v znova se mi to psát do PMka už nechtělo. Jak se říká náhoda je blbec a nevyšlo mi to asi o minutu

2012-12-10 12:15:02

Deri: ty sám moc dobře víš, kolik duplicit jsi nám pomohl najít, odvedl jsi skvělou práci. Perfektní je přístup třeba od MAX6, ten kolikrát, ač není admin, napíše, že to je duplicitní diskuse. vždy nás zarazí, že i lidi, kteří tu jsou dlouho a ví, že to bude smazané, tak v debatě pokračují, jako by se nic nedělo klub je o nás všech a jaký si ho členové sami udělají, takový bude, když budou adminům pomáhat, nebo sami se časem stanou adminy, bude to zase o kus lepší My sami klubu věnujeme 2 a více hodin denně! taky bychom si rádi oddychli, případně řešili jen složitější věci a né kdejakou blbost.

2012-12-10 12:53:30

Jo, právě že vim jakej je tady bordel a je asi oboustraně problém se v tom zatim vyznat, jak ze strany adminů tak ze strany nově příchozích shánějících nějakou radu.

Jenom těch elektrotémat co teď třídim mám hodně stránek ve wordu a to je mam teprv rozškatulkovaný podle odvětví

2012-12-10 15:55:04

takze ta spatna jsem nakonec ja a to jen proto,ze jsem se dovolila ozvat. Ja taky spoustu veci delam zadarmo a nikde se s tim neohanim. Tak se nemusim nechat urazet. Tak pro me milacku udelej jednu laskavost a zadarmo a to je, ze mi smazes profil, jsem si chtela zaplatit clenstvi,ale uz me to preslo, po te tvoji aroganci. Vsem ostatnim slusnym dekuji za poskytnute rady.mejte se hezky.ja se loucim

doris  
Doris
2012-12-10 16:18:05

Dělat práci admina je jedna z nejnevděčnějších funkcí na DF, protože ať se jakýkoliv spor rozsoudí co nejcitlivěji a spravedlivě, vždy se bude cítit jedna strana ukřivděna. Nerespektování pravidel je zde skoro na denním pořádku a také mi vadí, jak si někteří jednotlivci léčí ego a hledají konflikty tam, kde nejsou, nebo vidí chyby jen na druhých...... Z mého pohledu zde admini, konkrétně miláčci, zasahují do DF ještě mírně, když to srovnám s jinými weby, kde také působím. Za mnohem menší poklesky je tam BAN okamžitě!

Pokud se někdo cítí být ukřivděný, může si tuhle práci zkusit na vlastní kůži a dotyčného opravdu ráda uvidím, jak se v tom bude plácat a sklízet za své činy "adekvátní odměnu".

2012-12-10 17:00:12

ojj ojjj to EGO....chjo takhle to nemelo skoncit....

2012-12-10 18:54:44

já mám nápad co s tím udělat...... bloknout přístup páru lidem kteří musej všem cpát jak mazda rezne a jak jsou jiný značky aut nejlepší..... i když je to totál kravina a v jádru vám nikdo z nich neodpoví proč to tak je krom páru nesmyslů .... v tom je myslím tohle forum specifický bejt tu tak vo 4lidí míň tak se tu bude mnohem lépe dýchat

děkuji za pochopení, jen můj názor, sem zvědavej která potrefená husa na něj zase zareaguje ale dneska je mi to vlastně jedno

2012-12-12 09:15:27

mazda rezne...

MAX6  
J.

jedla, 2012-12-12 09:15:27 napsal:

mazda rezne...

2012-12-12 11:12:36

Do tohoto „dočásného” tématu to nepatří,tak prosím příspěvky jen k tématu.

2012-12-12 12:00:35

a o čem je toto téma?


Odpovědět

1  2  3  4  5