Fórum - Téma


Boční blinkry


Fórum 6 GG / GY Boční blinkry

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 6 GG / GY  |  Naše vozidla


1  2

2009-03-28 01:04:07

to foto naslapu je z meho auta...jsou chromove a pouze jsem je nalepil na puvodni plasty :) Pro jistotu jsem dal silnejsi oboustrannou lepenku..koupeno na ebayi..P.

2009-05-09 09:59:14

Help pls.

Žárovky mlhovek, opět mi praskla, v mazdě jsem byl ve čtvrtek na výměně a včera mi praskla.

Neví někdo co s tím, že by nějaké přepětí??

Má někdo z Vás návod na výměnu této žárovky?

2009-07-16 10:32:00

Ahoj Doris, taky se mi líbí čiré boční blinkry a už jsem si je našel na jednom e-shopu. Ty jsi je měnila nebo jsi o tom jen uvažovala? Taky se mi zdají ty původní takové "nemoderní" ke zbytku auta, když jsou všechna ostatní světla s čirou optikou. Jak těžce se dají vyměnit? U astry jsem to měl tak, že se pod ně zajelo takovou tou kuchyňskou plastovou stěrkou a blinkry se sami vycvakly. Nové stačilo zase jen přitlačit a hotovo.

doris  
Doris
2009-07-16 10:47:53

samper: Ahojky! U M6 jsem zatím do nich nezasahovala, ale silně o nich uvažuji, přecijen by se k auto hodily mnohem víc. Mám pocit, že výměna se provede posunem těch blikačů pravděpodobně směrem k přídi auta a pokud je tam zácvak, tak to povolí samo. Příjdou mi stejně řešené, jako má třeba Primera, kde jsem si původní oranžové blikače měnila za bílé "Crystal". Bylo to bez problémů, akorát se z původních musel použít pružící plíšek, jenž na těch bílých chyběl. Kompatibilita byla jinak O.K.

2009-07-16 11:29:30

Přesně tohle jsem dělal u Astry, byla nádherná, supr lak, stříbrná, fólie na oknech, čirá optika a do toho ty hrůzostrašný oranžový blinkry. Vyměnil jsem je za čiré a auto hned vypadalo tak, jak jsem si představoval. Někde vyhrabu fotky a pošlu, byl to fakt megarozdíl. Pokud koupím ty čiré na mazdu a vyměním, dám ti zprávičku a přiložím foto, abys viděla, jak to vypadá.

Jinak co motůrek, už všechno v pohodě? Díky té tvojí story kontroluji olej takřka každý týden.

doris  
Doris
2009-07-16 13:09:51

Samper: To bys byl moc hodný, určitě dej pak report, jak Ti to šlo vyměnit a určo i fotečky, těším se! V těch origo blinkrech údajně nelze měnit žárovičky, takže jak bych je někdy měnila, dám si ty čiré.

Jinak motůrek nyní šlape perfektně, lépe než ten původní a má i jinou charakteristiku zvukového projevu, především je tišší a běhá hladčeji. Lepší studené i teplé starty, nižší (a to o dost) spotřeba paliva. Nyní je průměrka 6,2-6,3l/100km (měřeno dotankováním) v kombinovanémn provozu, cca 60% je mimo město. Tankujeme s tím skoro už jako s dieselem..... , u předchozího motoru tomu tak nebylo. Máme na něm k dnešku najeto cca 1800 km od výměny a je vidno, že se ještě zajíždí jako každý zánovní motor. Takže spokojenost.

2009-07-16 14:38:03

Jasan, hned po dovče je objednám (našel jsem asi ty samé co ty na autodoplnky.cz) a vrhnu se na to. Mám k autu velký vztah a chci ho vymazlit co to půjde. Jen musím postupně, přít. remcá, naposledy jsem v mazdě nechal čtyři tisíce za hlavici řadící páky a koncovku výfuku, nechal jsem udělat koberečky na míru a koupil ještě pár dalších blbinek a mám toho ještě spoustu v plánu

To je super s tím motorem, spotřebu závidím, ale hlavně přeju, aby ti mazda dělala už jen a jen radost. My to kupovali ojeté, takže barva byla tím posledním kritériem, ale pokud by člověk mohl vybírat, jdu přesně do té modré, co máš ty, to je neuskutečně luxusní barva

Nevěděla bys náhodou, jak vyměnit žárovku u popelníku a zapalovače? Založil jsem to téma dnes, ale nevím si s tím rady, přitom si říkám, že to musí být snadné.

doris  
Doris
2009-07-17 10:42:13

Samper: Děkuji za přání, snad už to bude O.K., zatím to vypadá velmi nadějně, tak musíme doufat.

S tou výměnou žárovek bohužel nevím, dosud jsem to v M6 neřešila, ale někde na clubu tady už to myslím bylo. Určitě někdo bude vědět.

2009-07-20 11:19:06

Stačí se podívat na první stránku téhle diskuze.

Dostrany a vytáhnout. Jediný problém, který je, je ten, že nepasují originál konektory. Takže se ten neorigo blinkr musí lehce upravit aby šel použít původní konektor. Vždy dodržuju zásadu, dělat takové úpravy, aby to šlo vrátit do původního stavu. Jinak pokud si konektor ustřuhneš a drátky spájíš jde to samozřejmně taky. No a vrchol je pak nalepení toho stříbrného kroužku.

Detail zde: http://www.mazdaclub.cz/g...0080919-110618-medium.jpg


Odpovědět

1  2