Fórum - Téma


B2200


Fórum Technický koutek B2200
2011-03-22 21:50:27

Zdravím,jsem tu nový a ač nejsem vlastníkem jen mechanikem,tak mám na Vás mazdáře prosbu.

Dostal se mi pod ruce stroj s prodejním označením Mazda B2200 je to pick up,rokem narození 89,výkone 65Kw a je to US verze.Modelů jsem v Čr moc neviděl a asi už neuvidím / e.Je to kousek který patřil Zbrojovce Brno a po dlouhém stání se majitel rozhodl ho dát do stavu vožení dřeva z lesa.Pomnalu vykupuju všechny poslední díly ze skladů v Čr než dojde na posílání dílů od někud ze světa.Jen jedno mi brání v tom mém daření se a to je problém s palivovou nádrží.Nevítě někdo o zapomenutém typu tohodle vozidla? Případně o někom,kdy palivové nádrže dělá na míru? Případně nápad,jaký typ nádrže z jakého vozu by mohl pasovat na tohle auto? Je tam pumpa a plovák dohromady.

Nádrž vypadá takhle:

http://www.rockauto.com/c...log/moreinfo.php?pk=17680

Auto vypadá takhle:

http://www.google.cz/imag...N&tab=wi&biw=1366&bih=634

Všem, kdo aspon trochu pomůžou,předem děkuji.Rozměry nádrže není problém dodat,aleobjem se dodržet nemusí.Bez nádrže se s autem blbě pohybuje,protože motor na vzduch neřáčí.

Děkuji.

2011-03-22 22:44:25

Zdravíčko, o tomto typu auta nic nevím, jednou jsem měl ale na dílně Mitsubishi L400 a ty nádrže mi přijdou trošku podobný jako ta co jsi ukazoval. Je možný že by to na ní šlo nějak předělat a určitě půjdou lépe sehnat. Jinak když není zbytí dá se nová nádrž i vyrobit. Jednou jsem to taky dělal, chce to jen trochu šikovnosti, tabuli plechu, CO-čko ... hrdla a otvory se buď vyrobí nebo vyřežou z původní nádrže a navaří .... Všechno jde a nouzový situace si žádají nouzová řešení. Bohužel o firmě která by to dělala na zakázku nevím.


Odpovědět