Fórum - Téma


AUTOTYM.CZ - zkusenosti, recenze


Fórum Pokec všeobecný AUTOTYM.CZ - zkusenosti, recenze
2016-10-02 09:31:47

Ahojte, napadlo mne zalozit todle tema z duvodu nasbirani realnich skusenosti o teto firme a realnych recenzi zakazniku.

Firma se venuje kontrole aut pred kupou a fungujou jako radcove pri kupe kdyz si dete kupit jazdene auto. Z pohledu neznalcu do aut jako sem treba ja ( a mnoho z nas) je to akysi spusob zaruceni ze se nenecham osidit, ale je to v skutocnosti tak?

Budu rad kdyz se o ton trocha pobavime a hlavne kdyz tady prispejou lide ktery maji s autotymem realni skusenosti a muzu je referovat.

2016-10-03 11:26:43

Zdarec, já jsem při koupě Mazdy nevyužil autotym.cz, ale proverenivozu.cz. Měl jsem to z Kroměříže do Zlína bez poplatků za vzdálenost. Cenově je to asi srovnatelné a služby podobné. Auto jsem si důkladně proklepl sám na Cebii apod. Najeté kilomtery byly podezřele nízké, ale podle všeho odpovídají skutečnosti. Chtěl jsem někoho kdo Mazdu projede, prohlídne a posoudí jestli je všechno v pořádku.

Podařilo se sjednat slevu asi 5000Kč. Takže v reálu po zaplacení služeb jsem oproti původní ceně uštřil asi litr. Jediné co se panu Ondrovi nezdálo byla neochota majitele odělat na voze technickou před koupí. I přes to jsem se rozhodl Mazdu vzít. Technickou prošla bez problémů a zatím si nemůžu stěžovat.

Pan Mikuš z Palkovic mi následně na servisu potvrdil, že vůz je ve výborném stavu.

Podle mě to je zajímavá služba pro koupi vozu řekněme nad 80tis Kč. Pokud člověk nemá po ruce mechanika, na kterého se může spolehnout.

T.


Odpovědět