Fórum - Téma


Automatické stěrače


Fórum 6 GG / GY Automatické stěrače

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 6 GG / GY  |  Naše vozidla2011-09-19 10:21:01

Nám stěrače nastavené na automatické stírání.Občas se stalo že zničeho nic stěrače jednou setřeli sklo,samozřejmě že v době když nepršelo.Dnes když sem vyrazil pršelo a při stírání,vždy z leva do prava bylo slyšet cvaknutí.Stírání jinak fungovalo.Zastavil jsem a po nějaké době když sem chtěl jed dále stíraní už nefunguje.Přesněji nefunguje automatické stírání,ruční jede.Neví někdo čím to je,nebo co odešlo?

2011-09-19 13:00:42

Skus si vycistit plochu na celnom skle, kde je dazdovy (svetelny) senzor. Je to v casti so spatnym zrkadlom. Ak si tam mal nejaku spinku mohol sa ti spustit sam. A co sa tyka toho, ze ti uz nejde automatika pocas dazda, tak niekedy to strajkuje aj mne, ak nastartujem auto a na skle uz su kvapky tak stieracom musim dat najprv impulz manualne a potom uz vsetko ide ako ma.

2011-09-19 14:53:18

Zkoušel jsem volbou režimů stírání přepínat na ruční stíraní pomalé i rychlé a potom zpět na AUTO ale AUTO už nejde vůbec,stěrače se ani nehnou.Možná to cvakání signalizovalo že něco odchází,při ručním stírání nic neklapalo,pouze při AUTO.


Odpovědět