Fórum - Téma


Autofolie LLUMAR


Fórum 6 GG / GY Autofolie LLUMAR

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 6 GG / GY  |  Naše vozidla


1  2

2010-04-10 09:33:18

Proč by nesměl jet jinam? Vždy se to tak dělalo, neprošel jsem technickou, jelo se obratem jinam, kde to bylo ok.

Než měnit skla a podobný "vychytávky", tak bych ty folie radši strhnul a dal folie s atestem

2010-04-10 12:29:08

Já bych mu položil k řadící páce nějakou zajímavou bankovku a řekl, že tam něco zapomněl

Spousta známých mi tohle vyprávěla, že byl nějaký drobný problém a díky pětistovce nebo víc najednou problém nebyl Taky je dobrý mít na STK známýho, tam to jde i bez těch peněz navíc.

No, není to zrovna nejčestnější způsob, co tady radím, ale já bych to tak řešil. Jednou za dva roky prostě někdo přihmouří očko a je to..

Před lety s Astrou na Jarově pán taky trochu remcal kvůli foliím, ale nakonec to nějak zkousl a ani jsem mu nic nedával.

2010-04-10 13:18:45

kamarád dělá na STK a samozřejmě za ním (a ti co ví, že ho známe tak i za náma) chodí spousta lidí, že neprošli jinde. je s tím nějaký problém, je to novinka, tušíme, rok nebo dva stará, ale jsou s tím spojené nějaké komplikace. prostě pokud se neproleze, tak jinde se sice jet může, ale to už auto musí být fakt v absolutním pořádku!! takže jet s autwm v nepořádku jinam a čekat, že se to nějak zařídí nejde. trošku špatně jsme to prvně napsali....

jinak, pokud se neproleze, ikdyž odjedu bez zapsání apod. už je to v registru........

2010-04-12 14:48:17

Někdy fólie drží poměrně hodně, záleží na jejich kvalitě a taky na jejich stáří. Někdy jdou sundat v kuse, jindy po centimetrech. Asi bych vyměnil na chvíli též stahovačky za jiné. Jinak homologované fólie na přední bočáky, pokud už auto má tónování skel z výroby nemá význam dávat. To zatmavení by bylo opravdu o málo aby se splnila propustnost 70%.

2010-04-13 10:36:28

Sampere

To naznačuješ že na predné bočné sa može dať 75% priepustnost ? s atestom ? Na STK ako meria ten/tu priepustnosť ? Ja by som sa pohadal že je to od výrobcu s CE certifikátom tak o čo tu ide ?

Tak to by som si naplánoval aj na predné bočné . Ináč pekná práce. až som sa čudoval ťe vidím svoje faro ...

2010-04-13 10:58:46

Přímo skla z výroby tonovaná nejsou jen jsou na auto dávany folie ještě předtím něž to koupil první majitel. zítra se zajedu někam poptat co by stálo sundání starých a nalepení novych s atestem. Ale vůbec se mi nelíbí že předek bude jinak zatmavený než zadek, snad se mi podaří nějak to uhrát na co nejvyšší možné zatmavení aby rozdíl byl co nejmenší.

2010-04-14 01:18:18

GabrielM6> Napsal jsem to špatně, povolená minimální propustnost je 70%. Nová auta jsou zatónovaná max. na tuto hranici a efekt je nepatrný. Atest předních bočních oken jsem obětoval, zkrátka buďto fólie, co mají smysl a na všech oknech stejná nebo nic. Jiná možnost pro mě neexistovala, tzn. ani málo zatmavený předek s tmavým zadkem, ani standardní okna bez zatmavení. Jinak na STK na to mají takový kus natónovaného plexiskla, které přiloží k oknu auta a pokud je odstín oken tmavší, remcají (v lepším případě). Já nad foliemi přemýšlel hned po koupi M6 loni v červnu a tvoje auto pro mě bylo inspirací i ujištěním, že s nimi Mazda bude vypadat dobře. Byl jsem na ně zvyklý z předchozí Astry a i tam ta kombinace stříbrná s fóliemi vypadala výborně. Dělalo to z Astry mnohem hezčí auto než byla Spousta lidí to říkala, i já jsem měl ten pocit. Podle mě ale fólie vypadají dobře na každém autě, jen na té bílé, stříbrné či hodně tmavých odstínech to asi ladí nejvíc..

2010-04-14 09:14:50

nemá li ti technik co sahat na páčky stahování oken teoretiocky bych mohl po stáhnutí předních oken vyndat pojistku takže by si na tlačítko stahování mohl hrabat jakby chtěl a pořád by mu to bylo prd platný je otázka jestli nefunkční stahování okýnek muže být kvalifikováno jako vážná závada an vozidle ...

2010-04-15 22:15:15

Tak jsem poptal zatmaveni u firmy, kterou uvedl Diakon. Na Mazdu 323 sedan mi prisla nasledujici nabidka.

materiálem SUNTEK HP 4252,-Kč + 20 % DPH, tj. 5103 ,- Kč

Na tento autofilm je výrobcem poskytována 8-letá záruka s možností výběru ze 7mi barevných odstínů, což je samozřejmě výhodné při volbě kombinace odstínů. Tónování skel z tohoto materiálu si zpravidla volí 75% našich zákazníků.

materiálem SUNTEK ASWF 3193,-Kč + 20% DPH, tj. 3832 ,-Kč

Na tento autofilm je výrobcem poskytována 5-ti letá záruka,možnost výběru z 5-ti odstínů tmavosti.Tento materiál je novinka – speciální nabídka od výrobce pro rok 2009, cenově přizpůsobena požadavkům trhu a jeho zákazníků, kteří chtějí levnější, ale zároveň kvalitní tónování autoskel.

Materiálem ULTRA CARBON 4798,-Kč +20% DPH, tj. 5758,-Kč

Materiálem NANO Ultra Vision 5420,-Kč + 20% DPH, tj. 6504,-Kč

Oba materiály jsou špičkové novinky,neobsahující prvky kovu – podrobné informace naleznete na internetových stránkách

Doufam, ze to nebude brano jako reklama. Jen bych rad pomohl ostatnim urcenim ceny. Osobne jsem se dlouho rozmyslel, cena byla jednim z duvodu. Nakonec jsem zjistil i diky klubu, ze zatmaveni neni tak drahe.

Doufam, ze to vyjde uz pristi tyden.


Odpovědět

1  2