Fórum - Téma


AUTOALARM


Fórum Technický koutek AUTOALARM
2009-11-17 23:30:32

Prosím Vás Mazďáci ,mám v Majde alarm s názvem FLASCHPOINT Autoalarm!!Strašně to blbne a poté co sem ztratil ovladač i centrálu tak když v dešti náhodou sepne je prdel to vypnout- spíš počkat než se vyblbne.Nevíte něco o ňom?!Nebo nebylo by lepší ho nahradit něčím našim - Českým?!

2009-11-20 00:04:43

máš k tomu ten malinkatej klíček co se k tomu dodával? Mělo by to bejt vypínací, sáhnout k tý krabičce otočit a vypnout. JInak repas toho celýho je problém, ptž u nás je jen velmi málo lidí co tomu rozumí, resp dělalo to dřív...

Já tenhle zázrak mám taky a potýkám se se stejným problémem... co s tím.

Jediná rada a pomoc je asi to celý vymontovat, vyhodit a nahradit něčím lepším, například Jablotronem s dálkovým startem.

2009-11-20 14:50:42

Nazdar Hans:Mluvíme o tom Flaschpointu?!Ne,nemám k tomu vůbec nic,všechno straceno!, ani nevím kde je ovládání schované(jednotka)Já myslel že je to vypnuté no ale není a je prdel když to začne zlobit hlavně za mokra a já sedím v houkajícím autě Je fakt že se zkusím podívat na ten Jablotron co to koštuje.Díky a měj se!!

2009-11-20 23:33:09

ahoj

mluvíme o Flashpointu, já mám tušímže FP 600 s ultrazvukovýma čidlama, otřesovýma a náklonovýma senzorama a hlídání všech kapot. Je to normálně vypínací a dostal jsem k tomu dva klíče, podobný jako když si v obchodě koupíš normál visací zámek. Tím to dycky vypínám když to blbne.

Hlavní problém je v těch ovladačích. Jsou tam různý spoje, tlačítka apod a ty prostě nevydržej, mám v obou ovladačích dvakrát měněný tlačítka, několikrát jsem oba ovladače komplet prolil kontaktolem a stejně funguje jenom jeden a to částečně když má svůj den, funguje, když ne tak šlus

takže pod haubnu a něčím to vypnout. Jinak je otázka jestli to máš napojený na immobilizér, z toho co popisuješ si myslím že ne, když jen počkáš než to dohouká a v klidu nastaartuješ. Já můžu čekat do soudnýho dne ale nenastartuju, řj mi vodpojí immo a je to v čoudu a houká to vesele dál a startér točí jak o život.

Takže fakt asi jedině demontovat a vyměnit, nebo sehnat někoho šikovnýho, kdo to montoval origo do mazd když byly nový a vyzná se v tom, firma Piranha z Kladna dávno zkrachovala, nd ani pozáruční servis neexistuje.

2010-02-23 15:28:11

Zdravim, mám v 626ce GE uplně stejný zařízení jaký popisuješ a na 100% mi to kvůly němu nestartuje. Rada původního majitele: aktivovat kličkem(ON) potom na dálku zavřit a otevřít. Zkoušel jsem ale pořád nestartuje. Když to vypnu nestartuje a mám pocit, že je to právě tímže je to napojený na imobilizer. Zajímalo by mě jak to celý z toho auta dostanu aby to startovalo.

2015-02-03 21:16:30

já bych se také toho potřeboval zbavit. nevíte někdo jak? Kdybych sebral tu krabici pod kapotou tak to asi neklapne a nenastartuju že? To budu muset asi vše rozdělávat.. mám klíč je to viplé, ale něco tam potřebuju namontovat a vadí mi


Odpovědět