Fórum - Téma


Auta policie


Fórum Dopravní přestupky Auta policie1  2

2010-02-25 17:14:15

ok jak pojedu na Doksy tak to kostnu XD

2010-02-25 18:30:23

Jazdil som skodu octavia II. RS a mazda 6 sport ma lepsie jazdne vlastnosti. Octavia RS ma maly razvor osi na svoju dlzku.

2010-02-27 18:33:57

Vzhledem k tomu jak někteří z "nás" jezdí ( 120 km/h a více po městě, nafetovaní, ožratý, atd. ) tak bych policistům dal F-16 a na ně namontoval laserově naváděné rakety a rovnou ty potencionální vrahy z těch silnic vymazával.

2010-02-28 21:36:02

jo jo taky nechapu jak nekdo muze vlest za volant kdyz je ozralej napr....spomalene reflexi jak prase myslisi ze je nej ridic proste hovada nesedl bych za volant ani po jednom pivku

2010-03-01 16:18:30

Ze zkušenosti, bych si dovolil říct jedno pořekadlo:

Když policista zapne maják, vypíná mozek... I té Škody je pro mnohé z nich škoda.

Zárověň se mlouvám těm , kteří dělají svou práci dobře jenže těch, kteří jim kazí pověst, je bohužel více... Přijde mi, že k policii dnes chodí školní povaleči a průseráři, ti kteří procházeli s pětkami a čtyřkami, maturitu udělali s odřenými zády, trubky, které neumí ani na počítači, dále bývalí (mnohdy stále) skinheadi, rasisti a bitkaři, sráčové, kteří ze sebe dělali machry a nakonec vždy dostali do držky, dnes mají odznak. Takový dojem mám ze soudobé polciie, respektive takové kluky, své vrstevníky, znám, kteří se dali k policii - ani jednoho inteligentního člověka, bohužel

Znovu se omlouvám těm slušným, kteří něco umí (co se týče policejní práce), jich se to netýká, jen v současnosti nikoho takového neznám...

2010-03-01 18:39:35

hovada na silnicích jsou jedna věc, policajti druhá věc a korupce při zadávání podobných zakázek třetí věc. Je potřeba všechno od sebe rozumně oddělit.

Blueberry to cos tady uvedl z těch přestupků je zcela určitě zavrženíhodné, o tom si myslím není třeba moc diskutovat... druhá věc jsou cajti... a jak už bylo řečeno.. když zapínaj majáky vypínaj mozek... další věc je to jak jsou či nejsou úplatní, kolik jich je (málo, to víme všichni) a jejich platy...

no a zadávání státních zakázek... na nákup čehokoliv pro policajty je taky pro "dotčené" firmy byznys jak prase a naprosto bez rizika, stačí to že máš kámoše ve vysoký politice a do konce života nemusíš makat... dokonce ani tvoji pravnuci ne... takže asi tak

2010-03-02 07:54:34

Hans: Nevím, kde jsi našel statistiky o vypínání mozku při zapnutí majáku, ale vzhledem k tomu, že lidi místo toho, aby uhnuli či zastavili když slyší "houkačku" tak zmatkují a motají se jak pitomci. Stačí se občas zastavit a dívat se když jede policie, hasiči či ARO na majáky. A zásadně nemohu souhlasit s tím, že kdo zapne houkačku, tak vypne mozek - opak je pravdou, protože člověk jistě musí naopak zvýšit všechny smysly a počítat i s nemožným ( chodci co lezou na přechod, když jede "houkačka", řidiči co se motají zleva do prava, trubci co si myslí, že když mají zelenou, tak nemusí zastavit, apod. ).

No a k té úplatnosti ... nikdy jsem nikoho neuplácel a ti co tvrdí, že policajti jsou úplatní buď úplatek sami dávají ( čili páchají trestný čin ) a nebo to jsou jen hospodské kecy, kdy se nějakej Pepík vychloubá po 10 pivech....samozřejmě vyjímky jsou a na ty se samozřejmě i přišlo ... ale paušalizovat mě přijde nesmyslné.

2010-03-02 08:07:35

Pepa: O vypínání mozku jsem psal výše - je to pitomost

Ani nesouhlasím s tím, že většina kazí práci - je to přesně naopak, kdy si všichni všímáme ( včetně novinářú ) průšvihů jednotlivců, ale té dobré práce si nevšímáme a nebo ji jen přecházíme - což je pro lidi obvyklé hledat v dobrých věcech jen špatnosti, protože ty dobré věci každý bere jako samozřejmost.

Jinak nechápu, kde jsi vzal, že se k policii dostávají povaleči, skinhedi, pětkaři, průseráři,atd. - kdybys měl jen možnost nahlédnout na jejich přijímač, tak bys nikdy nemohl takový nesmysl napsat. Najdi mě povolání, kde se dělají psychotesty, fyzické testy a zdravotní? ... vždyť spousta z nás kecalů by neprošla ani těma fyzickýma. To, že tam mezi těma mladýma jsou ti co by tam být neměli, je ale problém rychlých odchodů těch starých, kteří se na reformu už nemohli dívat a tak se doplňoval stav s přihmouřením očí. Ale napsat o někom, že je lempl, povaleč, rváč a je u policie je absolutní hovadina.

Nejlepší je na každého plivat a házet špínu a nevědět vůbec nic o přijímacích testech, o práci jako takové, atd. ... spoustě z nás by museli volat ARO při absolvování fyzických testů, spoustu z nás by vyhodili od zdravotních testů či spoustu z nás by vyhodili od psychotestů, ale budeme tu nadávat a posmívat se lidem co dělají u policie - klasický češi.

Jinak jsem si všiml, že vždy nadávají a pomlouvají ti co mají sami problém se zákony ( pokuty, průšvihy ) a naopak ti co jim policie našla v lese dítě či zachránila před sebevraždou rodinného příslušníka, zachránila dítě před utonutím, provedla první pomoc před příjezdem ARO u dopravní nehody a tím zachránila život, vypátrala kradenou věc - tak ti naopak nenadávají.

Každý si nejdříve před kritikou druhých a jejich práce ( o které většinou víte prd ) sáhněte do svého svědomí, zda-li jste tak křišťálově čistí.

2010-03-02 15:38:47

Blueberry: nenapadám policii jako celek, toho sis mohl všimnout pokud jsi tak pozorný (omluvil jsem se hned na počátku těm, kterých se to netýká), hovořil jsem o svých zkušenostech a o svých vrstevnících, respektive mnohých bývalých známých a ani jeden z nich, nebyl skutečně inteligentní, ani jak říkáš, křišťálově čistý člověk - ano, projdou/prošli fyzickými testy, ale toť vše (to ostatní by prošel každý rozumný člověk). Osobně znám (opět zdůrazňuji zám, tedy nehovořím o policii jako o celku, tudíž nevím, kde jsi vzal to stěžování si na celek) jen skinheady, rasisty, bitkaře, frajírky, hlupáky, lidi s názorem takovým, že ochrana občanů je pro ně na posledním místě, kteří se dali k policii a dnes jsou velcí páni s odznakem, avšak při potyčce se raději stáhnou do ústraní, aby nedostali do držky (bývalý kamarád se při potyčce raději ukryl, přitom byl vždy ten "nejsilnější" machr, ale hlavně, že prošel fyzické a psycho testy). Bohužel, neznám mnoho kluků, vlastně ani jednoho, co by šel k policii s cílem pomáhat a chránit, fakt ne...

Jen mě poslední dobou zaráží spíše to, že se k policii dostávají (opět se omlouvám za ten výraz, a zdůrazňuji že nemyslím celek, nýbrž mnohé jedince) hlupáci (a nemyslím hlupáci, jako pětkaře, nýbrž slovo hlupák se dá vyjádřit i jinak, čti tedy dále), kteří pouze projdou fyzickými (a dalšími) testy a hurá do uniformy, hurá do služebáku, zapnout majáček a jet jako prase, hurá do křižovatky ve stovce na červenou bez rozhlédnutí - tehdy dotyčný fízlík sestřelil vůz s rodinou... Toť mé zkušenosti.

Ano, policie dělá svou práci a nezlobím se rozhodně na nikoho za to, že někdy někde dostanu pokutu apod.

Také dobře vím, že jsou zde ti slušní, kteří se nepasují na šerifa a svou práci dělají velmi dobře, rozumně uvažují, nebojí se, umí pomáhat, dovedou racoionálně reagovat na vzniklou situaci a za to jim patří můj obrovský dík a těchto lidí si vážím.

Bohužel policii dnes stále více ředí nedospělí puberťáci a o těch jsem před tím hovořil, policie díky tomu ztrácí svou tvář... Neber to Blueberry jako stěžování, či pomlouvání, ale pouze jako mou, bohužel zatím špatnou, zkušenost s lidmi u PČR, moc dobře vím, že ta práce není med, pokud ji člověk dělá se ctí a tak, jak je potřeba

2010-03-02 20:45:21

Pepa: To je právě ta největší chyba a hloupost lidí - napadat kvůli jedincům celek. To je jako kdybych si koupil rohlík co v něm byl zapečený brouk a hodil všechny pekaře do jednoho pytle, že to jsou lemplové a špindírové či kdybych si nechal vymalovat byt a mě se to nelíbilo a všechny malíře bych označil jako lemly.

No sám píšeš, že "to ostatní" by prošel každý rozumný člověk - čili sám píšeš, že blb by psychotesty a zdravotní testy neprošel. Mimochodem měl bys znát statistiky, kdy z 100 uchazečů k policii neprojde více jak 90%. Pokud mě nevěříš - statistiky nejsou tajné a na písemný dotaz ti je takto obecně sdělí na každé Krajské správě PČR.

Píšeš, že u policie jsou i bitkař, skinheadi, frajírci, hlupáci ... ptám se tě - znáš povolání/zaměstnání kde nejsou? Jinak se tě ptám - myslíš, že chlapem je ten, kdo se účastní bitky? ... to máš trošku pokroucené ideály a pokud šlo o policajta, tak by byl sám proti sobě, aby se účastnil bitky a pak skončil na ulici, kvůli dokazování, kdo je lepší bitkař.

Nevím, kde bereš to, že k policii chodí samí hlupáci - jestli si myslíš, že člověk s maturitou ( jako základem pro vstup k policii ) je hlupák, tak to běž říci více jak 50% národa, že člověk s maturitou je hlupák. Jinak opět ti píši - najdi mě jedno zaměstnání, kde po absolvování fyzických, psycho a zdravotních testů jde člověk na školu, kde dělá zkoušky a až poté jde do zaměstnání, kdy po 3 letech dělá opět zkoušky, aby mohl být "normální" pracující. Kde máš zkušební dobu 3 roky? - co? ... tím ale netvrdím, že se k policii i přes toto všechno nedostane člověk co tam nemá dělat, ale věřím, že jich je minimum.

S čím mohu souhlasit je to, že systém přijímání je nastaven špatně a to tak, že jeden z požadavků je věk 18 let a pokud je policista přijat a do služby se dostane v 19-20 letech, tak je to "mlíčňák" bez zkušeností a ta "placka" z něj může udělat "arogantního" blba - ale chybu hledej v zákoně ( většinou není v lidech ). K policii dle mého mínění by měl jít člověk minimálně 25 let a minimálně 2 let práce, aby znal cenu peněz a pak se nestalo, že 20 letý policista trápí dědu co zastavil na chodníku, aby vyložil nákup ( byť i tak páchá přestupek ).

Máš pravdu, že spousta mladých kluků s majákem jezdí jak nesmrtelní, ale ono se chvilku dívej a oni i lidé bez majáku ( civilové ) jezdí jak kdyby měli právo přednosti v jízdě a mnohokráte to nejsou ani mladíci, ale i tátové od rodin. Např. tady v Pardubicích kdysi hasiči zabili na Štědrý den v autě celou rodinu, kdy byť na zelenou vjeli pod hasičskou cisternu, která na majáky spěchala k požáru 2 sražených vozidel. Nakonec to dopadlo tak, že hasiči neměli ani spoluúčast - jeli na majáky a ta rodina nerespektovala výstražná světla hasičů a průšvih byl také v tom, že jim řvalo nahlas rádio a tak ani neslyšeli houkačku.

Na závěr doufám, že si moje "psaní" nebereš osobně, ale jen nechci, aby každý měl černobílé brýle a viděl v policajtovi nepřítele ... je jistě pravda a s tím s tebou naprosto souhlasím, že občas se najde "dobytek", kterej uniformy zneužívá, je arogantní, atd., ale jak sám uvádíš - jsou to většinou "mlíčňáci" bez zkušeností a hlavně ti co v životě nezažili jak těžké je vydělat peníze rukama, apod. A věř tomu, že těch problémových je menšina a sami ti poctivý by je nejraději vykopali, protože těm poctivým dělají ostudu.

V každém povolání je poctivý člověk a také ksindl - nejen u policie. Osobně znám ksindly v každém zaměstnání - samozřejmě i u policie.

2010-03-03 17:05:37

stačí se porozhlédnout trošku kolem sebe... když mě třebas cca rok a půl z5 předjela policejní octa tenkrát ještě na sedmdesátce na nuseláku v pze (jel jsem oněch předpisových)... očividně nikoho nepronásledovala a jen se kolem mě mihla... s majákama pochopitelně... by mě zajímalo kam tak rychle jeli... pak jsem je na padesátce dojel a už jeli v poklidu zase předpisově.. fakt by mě zajímalo kam tak spěchali

ale hádat se nebudu

stejně jako měštáci kdy mě zastavili a chtěli po mně pokutu, chvíli sme se dodadovali... pak si stanovili částku "kdy teda nebudem vypisovat bloček" tzn po mě chtěli regulérní úplatek... a když sem jim oznámil že to teda pude do správního řízení tak prej "ne né... tak si to auto přeparkujte a necháme to tentokrát na vyřešení přestuku domluvou" ... hehe tak se na ně musí

takže asi tak... to vše jen mé os. zkušenosti... proto je prostě nemám rád a tečka

mám pochroumanou pazoiri a psaní mi dělá dost problím takže hádat se nebudu

2010-03-04 11:14:41

Hans: Jednoduché zdůvodnění ... jeli na případ, který jim dal operační důstojník ( např. rvačka ) ... proto jsi je viděl jet na majáky ... vzhledem k tomu, že např. jiná hlídka byla na místě dříve a ostatních již nebylo třeba ... operační důstojník dal do éteru, že již ostatních není třeba ... proto jsi pak potkal tu samou hlídku bez majáku.

Ono kdybys aspoň trošičku znal jak to u policie chodí, tak bys to pochopil - nehledě na to, že představa létání samovolně na maják je postavená na hlavu v době, kdy jsou v autech policie GPS, které aktuálně ukazují rychlost, puštění majáku, místo kde jsou, atd. ... a měl bys vědět další věc, že o puštění majáku musí okamžitě informovat vysílačkou operačního důstojníka a zdůvodnit to !

Ale takové názory mají naprosto všichni zaujatí lajci bez vědomí jak to ve skutečnosti funguje a proto se na tebe nezlobím jen ti vysvětluji, že nemáš pravdu - záleží na tobě jestli se necháš o skutečnosti přesvědčit či si budeš mlet pořád tu svoji ... máme tu na clubu policistu, tak si to můžeš od něj ověřit!

Zkušenost s měšťákama co jsi měl komentovat nebudu - může to být pravda, ale i nemusí, protože jsem zažil už mnoho kydoňů.

Jinak ti neberu, že je nemáš rád - rád je bude mít jen člověk co mu konkrétně pomůžou ... každý v policajtovi vidí člověka co mu bere peníze ... ale měl by si říci proč - protože něco porušil a tudíž by měl především nemít rád sám sebe.

2010-03-10 16:46:36

Tak tomuto policejnímu vozu bych s chutí zastavil. http://www.autoweb.cz/aut...ach-britske-policie/17035

2010-03-10 17:58:31

To ano Asi bych se nechal chytit

2010-03-11 23:24:52

léxus... pěknej je

2010-03-12 09:01:07

Lexus IS-F je pěknej, o tom žádá, ale musí to být v policejní verzi pěkná provokace na daňové poplatníky . To je jako kdyby daňový úředník tady v čechách si za ošatné nechal proplácet oblek od Bosse, nebo Versaceho a nestačil mu z OP-Prostějov .

2010-03-12 09:57:57

Ale co... Nebudem škudlit na koruně, he?

Paroubek to ňák udělá, pokud si ke sportu přibere i vnitro... chuachuá

2010-03-12 13:41:03

Někde jsem nedávno čet, že i tohle lambo - takové promo italské policie - je už dávno rozstřelené, dokonce i fotky u toho byly .


Odpovědět

1  2