Fórum - Téma


626 IV Alarm, cetrál na DO piranha


Fórum Technický koutek 626 IV Alarm, cetrál na DO piranha
2010-09-15 23:03:36

Zdravím,

mám menší problém mám v mazdě centrál a alarm piranha na DO a sehnal sem si k nemu i schéma zapojení ale prostě mi nefunguje Dálkové ovládáni a nechapu proc baterka je tam nová kdyz cokoli zmácknu tak sviti i blika ale s autem to nic nedela. a to mi alarm funguje ale nemuzu ho zapnout protoze nemam funkci DO. Diky za radu.

2010-09-17 12:14:07

Ahoj. Mám ten stejný alarm, mám k němu i český návod se schémety a vysvětlením, jestli chceš tak pošlu na email.. Tvůj problém bude zřejmě v anténě buď v ovladači nebo v anténě která jde od alarmu. Když odpojíš a zase zapojíš autobaterii pípne to v alarmu a po minutě začne houkat? Ano nebo ne?

2010-09-17 21:07:42

JJ ale jelikoz me nefunguje ten ovladac tak to nemuzu vypnout takze to furt vypinam klicem. nevim co s tim antenu sem hledal a mam ju v A slopku i sem ju vytahl ven ze mi trcela do prostoru ale nic. premyslim jestli se to neak nerozladilo tim ze ta baterka co tam byla puvodne byla uplne vybita.

2010-09-17 21:39:07

Důvodů může být několik, bohužel dáváš celkem málo informací a některé ne úplně přesné.

To přestalo fungovat zničehonic? Nebo ti to nefungovalo nikdy?

Neznám přesně tohle DO, ale myslím, že mohlo dojít k tomu, že přijímač "zapomněl" kód ovladače. K tomu může dojít z různých důvodů, baterkou v ovladači to ale asi skoro určitě nebude. Může to spíš být tím, že jsi odpojil baterku, která napájí ten přijímač - tedy baterku auta. Ale důvodů může být víc.

Jako první bych každopádně vyzkoušel přepnout přijímač do učícího režimu a naučit ho kód tvého ovladače.

2010-09-18 23:21:31

Opravou těchto alarmu se už nikdo nezabývá ale pamatuji si že jak to auto bylo nové ( rok 93 ) tak s tím zezačátku byl stejný problém a nějaká firma to vyřešila ale jak netuším. Pokud to chceš mít rychle z krku tak vyměň alarm. Jak to jednou začne blbnout už to nemá smysl se s tím " jebat " .

2011-05-07 10:16:57

jj bude to tím kodem co sem zjistoval ale nikdo mi neni schopnej rict jak ho tam mam nastavit.

2011-05-07 11:56:56

dd Mefi: měl jsem dva příspěvky: 1)já tam měl od dovozu původní alarm FLASH POINT 600 v r.v.92 a časem šel do řiti.Pak jsem zjistil že teklo na kontakty a po bouračce byli špatně usazený dveře a proto to blblo.Po všech problémech s překódováním a podobných hovadinách sen to nechal vytahat,dali sme tam CENTRáL alarm z Jablotronu a nazdar - bazar!Za pár šupů a stačí!

2)NO já ve své Majde mám(nefunkční alarm )už tak dlouho že ani nevím co dělal nebo ne!Ale určo blikal!!2x krátce 1xdlouze.Jenom vím,že když zákazník chtěl tak mu ho tam namontovali.Jmenuje se FLASCHPOINT .Nejdřív blbnul kvůli otřesům velikých aut,pak když sem vyměnil jiné dveře po bouračce se začalo auto samo otvírat a zavírat -hoci kedy ,pak jsem si sednul do auta nastartoval a v tu ránu to spustilo-nechal jsem to vyblbnout a hotovo..Když už sem měl nějaká love dal jsem to tady do Kolína opravit.Firma ALARMSYSTEM nebo tak nějak.Prý to překódovali a půjde to.PRDLAČKU!Po týdnu zase.Telefonicky mi zdělili že už si asi budu muset koupit jiný-nový.Telefonicky proto,že se z Kolína vypařili Pak co jsem zjistil že sídlí v Modřanech v tom kopci nahoru až nad Bráníckým pivovarem mezi vilkama v levo tak už sem je nezastihnul.No a jezdi z Kolína do Prahy kvůli alarmu.DOPRDELE s takovými podnikateli-kdyby jim chtěl někdo ukrást auto Pak sem ztratil z klíčů jediný ovladač a bylo to v prdeli.Nakonec jsem to vyřešil že se využijí staré čidla a kopím v Radionku jenom jednotku a ovladač.A je to!


Odpovědět