Fórum - Téma


6. Moravská POHODA


Fórum O Srazech a akcích 6. Moravská POHODA
2012-02-26 11:16:46

Letos mělo dojít na již šestý ročník Moravské Pohody. Po mnohých večerech, kdy jsme o pohodě přemýšleli jsme se museli rozhodnout, že letos pohoda nebude, ale že bude až za rok.

Jednak se nám v lednu narodilo druhé dítě, zároveň poslední tři ročníky leželi z 99% jen na nás a jsme už trochu unaveni, zároveň docházejí nápady. Posledním hřebíkem do rakve letošnímu konání Pohody bylo to, že po ukončení nemocenské, na které momentálně jsem, půjdu na úřad práce, jelikož mě již ve firmě nebudou potřebovat a na jinou pozici mě přeřadit nemohou, není kam.

Jelikož pro nás je Pohoda obrovskou finanční zátěží a nemůžeme zaručit, že bychom ji museli týden před začátkem rušit, padlo rozhodnutí, že ji odložíme o rok. A věřte, že to bylo velmi těžké rozhodnutí.

Na fb proti tomu nikdo nic nenamítal. Bohužel se ale za našimi zády začal organizovat sraz s velice podobným jménem, na stejném místě v podobném termínu. Jsme rádi, že lidi bez pohody nevydrží, ale fér by bylo jednat s námi a né nás takto podrazit a rozjet akci za našimi zády. Nevadilo by, kdyby to bylo jindy, jinde s jiným názvem, ale koncept, který byl zvolen je jen sprostou kopíí toho, co jsme pět let dělali my, poslední tři roky v podstatě sami. Tento se určitě brzy objeví i zde a proto bychom byli rádi, kdybchom s tímto srazem nebyli spojováni, jelikož podobnost s originálem k tomu bude svádět. Od podobných srazů se distancujeme Novým "Organizátorům" přejeme hodně úspěchů a všem, co byli na předchozích pěti originálních pohodách spokojeni děkujeme za účast :)

2012-03-09 19:13:27

Ahojik škoda,že nebude a že se odkláda ale jak tu píšete máte pavdu je to i finančne náročne,jake mate to FB Stráánky ? přidám se tam jelikoš na jednom srazku jsme sváma byla zrovna když se konala svadba pokud si mě pamatujete ješte bylo mi sváma fajn snad se podarí příšti rok :

vaše Kristýna

2012-03-25 09:17:20

Rado,to me mrzí,že tento rok nebudu pořádat sraz.Nebyl jsem teda ani na jednom,ale co jsem videl z fotek bylo super.Byl jsem na jednom srazu s váma v Ostrave u Supu.Tam bylo super a prohlídka u hasiču byla luxusníííí.Snad to nekdy vyjde a udeláte zase neco takové.Jo o tom pořádajícím co chce udelat sraz jsem si udelal obrázek.Chce se přiživit na vašem dlouhodobém projektu.Neberu přiživit finančne(to asi ani nejde)ale popularitou.

TAk hodne síli do dalších nápadu a deti at jsou zdravé!

2012-04-23 19:06:14

Dík za podporu.

FB stránky jsou zablokované, jelikož se tam šířili spory a pomluvy, tak tam zůstali už jen fotky, jako pomník tohoto srazu.

Zatím nevíme, co bude dál, ale letos jak jsem psal nic neorganizujeme.

2012-05-14 10:39:51

Minulý rok nam to na poslednú chvíľu nevyšlo, museli sme sa sťahovať do "nového" a prerábať starý barák...Tešili sme sa na tohtoročnú pohodu. Plne chápeme, že nebude - vieme, čo je to mať to všetko na krku. Želáme vám skoré preskákanie do lepších časov.

Čo sa týka tej kvázipohody - škoda ze sa dotyční nerozhodli prevziať iniciatívu s vaším požehnaním. Jednoducho sa mohli ponúknuť, ze všetko zariadia, zorganizujú a 6.MP mohla byť ako vždy predtým - vy by ste boli čestní organizátori; ja aspoň verím, že takto by to nikomu nevadilo. Aj vlk by sa nažral, aj ovca by zostala celá. Škoda, jeden prosto nevie ako na to. Buďte zdraví. LEKKM


Odpovědět