Fórum - Téma


4.západočeský srazík


Fórum O Srazech a akcích 4.západočeský srazík


Diskuze o srazu

4.západočeský srazík

32 lidí  |  11 vozidel  |  1 fotek  |  0 videí  |  16 diskuzí

Rabasek family team and friends

4.západočeský srazík

Jaký si to uděláme takový to budeme mít.

Předběžně mohu napsat že bude opět bowling, šipky, svařák, rintintin, a možná zase nějaké překvapení. Kdo byl ví a kdo nebyl pozná :-))Zváni jsou všichni co mají rádi leg...2010-10-08 14:25:51

Letošním srazem jsme nasadili laťku hodně vysoko tak schávlně vymyslí někdo něco veselejšího a zábavnějšího? Ničemu se nebráníme. Tak pište pište víc hlav víc ví.

2010-10-09 17:10:53

Rok 2011 je ještě v plínkách,

a na mazda clubu už je zmínka,

že se chystá už čtvrtý srazík,

doufejme,že nebude mrazík!

Do akce zbývá pár hodin jen,

uteče to,ne,to není sen!

Takže,všichni do práce,

ať je ve finále legrace

mazdárek všichni. Maruš a Vašek

2010-10-09 17:21:54

Vzkaz od Fuka-upřesnění informace:

oslovením-ahojte Rabásci, jsem myslel všechny účastníky posledního srazu a nejen rodinu Petry.

Samozřejmě jiné oslovení vymyslím.

mazdárek Fuko

2010-10-10 09:51:38

Teda kam na to chodíte máte dobré básnické střevo.

2011-05-03 00:18:31

Mám na Vás dotaz,

chcete se projít po Varech nebo po Mariánských lázních aby věděla kde ten bowling. Jinak se jdeme zeptat ještě do jednoho kempu který je cca 20km od Březové. Né že bych chtěla opusti modrou ústřici ale okouknem ho. Bude Vám zase vyhovovat společný oběd? Jinak v sobotu dopoledne proběhnou menší soutěže v kempu a pak se uvidí. Bud si zajdeme na oběd po cestě nebo na bowlingu seženeme bližší info co a jak a kde abychom to mohli probrat. Jestli máte nějaké nápady pište za 4,5 měsíce to vypukne.

2011-06-05 22:13:26

Ahojky lidičky mám možnost nechat udělat památeční šňůrky na krk s nápisem srazu popřípadě kdo bude chtít s nickem. Mám představu černá s bílým nápisem za sraz a kdo bude chtít svou s jiným nápisem mohou být různé podklady i barvy písma. Cena je 40 ks kdo budete chtít dejte prosím vědět co nejdřív. Děkuji.

2011-06-16 14:30:51

tak šnůrky objednány pro všechny co se ozvali je jich celkem 24 :)) a srovnáme se na sraze.

2011-07-01 11:06:25

vím že je vše ještě daleko ale potřebovala bych se pomalu domluvit kdo se připojí s nějakými věcmi at je všechny nemusíme zase tahat my. Bude potřeba ještě jeden gril (jeden maso druhý svařák), uhlí, nějaké dřevo na oheň a kdo bude pítí svařák prosím o víno. Nějaké kelímky nám zbyli z loňska, ale hrnečků mám jen 7 tak si kdyžtak lidi vezměte svůj. Kdyby měl někdo malé plastové panáky tak se taky neztratí.Jestli má někdo doma lampový olej louče mám. Pak bych chtěla poprosit Pepu(patmata) jestli by zase nedovezl ty kozy a desku na stůl. Loni se to osvědčilo a já slibuju že už pod něj nezahučim :)) Konvici, čaj, kafe, cukr a koření na svařák beru. Ted mě už nic nenapadá. Jinak k programu přijezd v pátek mám volno tak předpokládám že dodo pojede rovnou sem aby se trochu vyspali a dali do kupy po cestě(oběd zajištěn). Kolem čtvrté bych už měla být v kempu a začneme stavět zázemí. Následné ubytování a vítání s účastníky zájezdu :)) Večer pokec u ohně a popřípadě když počasí dovolí nějaký trsung:) V sobotu dopoledne po snídani a střízlivění z pátka menší soutěže v kempu. Po poledni odjezd na oběd a bowling. Dráhy zamluvím dvě na dvě hodiny. cca od 4 do 6. Kdo bude chtít může s Martinem do města a kdo vary už zná se mnou do kempu připravit ohen na večer, popřípadě dokoupit věci v globusu. Večer vyhlášení výsledků soutěží a bowlingu, rozdání cen a večerní zábava může začít. Připravte si hlasivky a bránice bude veselo. V neděli záleží na každém kdy opustí kemp ještě se můžeme domluvit na společném obědě. Vše je na domluvě. Jinak jestli máte nějaké nápady sem s nimi. Loni byla na poslední chvíli svatba letos můžeme vymyslet něco jiného:))

tak poháry doma teď už jenom soutěžící :))a k soutěžím budou to : bowling muži, bowling ženy, výměna kola na čas ženy, výměna kola na čas muži, největší komik srazu(tím je myšleno nejvíc bavící se jedinec), největší konzerva srazu(tím je myšleno nejvíc konzervativní jedinec), a menší testík přátelství :))Nějaké ceny už mám a poháry a medaile taky.

2011-07-03 16:46:13

Mi zase dovezeme ten soudek na glilování(spíš na vaření svařáku). Víno a pivo taky nějaký dovezeme. Kdyby bylo ještě něco konkrétního tak napiště. Tady leje a leje. F+M

2011-07-25 19:43:54

Takže přátelé dnes objednán bowling dvě dráhy od dvou do čtyřech s tím že od půl jedné máme zamluvený stůl na oběd. Bowlng je 190,- na hodinu takže si to pak rozpočteme podle toho kdo všechno bude hrát. Kemp také objednán cena je jako každý rok 180,- lůžko noc včetně všech poplatků i za auto. Konce srpna zveřejním přibližný program s harmonogramem. Jen teda počítejte s tím že se bude vyrážet kolem poledního na oběd.

Klíčenky už mám doma a vypadají dobře

2011-07-28 22:00:03

můžete mi prosím napsat kdo jak velký pokoj(počet lůžek) budete chtít? pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové a jeden šesti lůžák.Platí se jen obsazená lůžka.Předpokládám že budeme chtít třílůžáky s obsazeností po dvou lůžkách.

2011-07-28 23:23:59

caau, jedu ted do chodova na vik..

2011-08-02 20:54:55

nazdárek vážení... už se to blíží,zanedlouho začne padat sníh, přijdou vánoce,dárečky, řízečky,salátky, před tím bude mikunduláš,donese bimbanány a pomrdanče a ještě před tím bude...no víme....a nastala drobná změna,já asi nepřijedu...s mazdou, nicméně stolek na grilováni jako posledně bude,i nějaké to dřevo bude .....dokonce i na ohýnek,Petra i pár překvápek nachystala,asi se bude faaakt na co těšit.

Pokud bude na mou osobu nějaká špéco objednávka...tak prosím meilem na pepikjezek@seznam.cz...tak zatím čaues

2011-08-15 16:38:33

Díky Pepo :)

lidičky prosím o závaznou zprávu kdo bude hrát bowling mám zamluvené 2 dráhy po osmi lidech tak at kdyžtak přiobjednám další dráhu či dvě děkuji Petra.

2011-08-31 13:43:04

Neboť se náš sraz blíží a přijedou i nový lidičky tak pro upřenění polohy kempu sem dávám GPS souřadnice.

50°11'43.508"N, 12°51'52.525"E

Adresa je

Staromlýnská 154/35

360 01 Karlovy Vary, Březová

Pro účastníky jedoucí od Prahy je nejlepší a nejsnažší cesta tato:

Po vjezdu do Karlových Varů po silnici 1.třidy 6 jet po obchvatu směr Sokolov, Mariánské Lázně, pak sjet na urovni Globusu na Plzeň. Směr na Plzeň je značen. Po příjezdu k Březovské přehradě se dáte rovně na křižovatce tvaru T a po cca 100 metrech mírně doprava a budete v kempu.

Další možnost od Prahy je tento:

Když pojedete po silnici 1.třídy 6 odbočit do leva na úrovni golfového hřiště a pojedete směr Kolová(kolem letiště) a v Kolové směr Březová(Plzeň) a tam budete mít kemp za mostem u mlýna po levé straně.

Pro lidičky jedoucí od Plzně je to vše mnohem jednoduší.

To vede pouze jedna cesta po silnici 1.třídy 20 a po přejetí mostu Březovské přehrady se dáte na křižovatce tvaru T doprava a po cca 100 metrech mírně doprava a budete v kempu.

A abych nezapoměla na účastníky přijíždějí od severu tedy od Chomutova

po příjezdu do Karlových Varů se napojíte na silnici od Prahy a budete pokračovat po silnici 1.třidy 6 jet po obchvatu směr Sokolov, Mariánské Lázně, pak sjet na urovni Globusu na Plzeň. Směr na Plzeň je značen. Po příjezdu k Březovské přehradě se dáte rovně na křižovatce tvaru T a po cca 100 metrech mírně doprava a budete v kempu.

Kdyby nastali jakékoli komplikace budu na telefonu 724339667 a kdyžtak pro Vás přijedeme nebo donavigujeme do kempu.

Jen chci znova upozornit že kemp dle stránek má sice restauraci, ale ta funguje pouze při větších akcích a v letních měsících.V září bývá většinou uzavřena tak s ní nepočítáme. Vše co budete chtít konzumovat si musíte dovézt.

Budou k dispozici 2-3 menší grily na maso. Na dřevo na oheň zajdeme do lesa na polomy né sekat. Je tam k dispozici lednice a sporák. Konvice na vaření kávi atd bude také k dispozici. K snídani bude štrůdl káva, čaj,jako loni. (jen prosím nemám dostatek hrnečků pro všechny tak si je vemte svoje děkuji)Oběd v sobotu v restauraci(každý za své) takže jde jen o dvě večeře Máme přislíbený stan od našich přátel z Fastu(kdyby nám náhodou nepřálo počasí). Spacáky do pokojů nejsou třeba jsou tam deky a polštáře. Co se týče topení v každém pokoji je na prvním srazu nám i topili na zbylých podle počasí nebylo třeba.Tak pokud jste zimomřivý tak si spacák raději vemte.V pokojích je zákaz kouření kouří se venku před budovou. Nějaké lavice se stoly tam jsou ale kdo by měl možnost si přivézt židličku nechť si jí vezme. Stůl na grily jako loni přislíbil Pepa. Víc mě teď nenapadá.

k programu.Když vše z mé strany dopadne dobře budu v kempu plus mínus od 15:00

Takže v pátek příjezd a vybalování(s dodem je vybalování na dlouho ) po té večer dle počasí a nálady pokec, grilování, atd. V sobotu kolem deváté snídaně, a po snídani soutěže v kempu. V poledne odjezd do restaurace na oběd a na bowling. Po bowlingu cca 17-18 odjezd do kempu v případě zájmu do centra Varů na čumendu na kolonádu.(která není povinná) já osobně pojedu dokoupit zásoby do globusu a pak do kempu připravit věci na večer a Ti co budou chtít jen na čumendu pojedou s naším stálým průvodcem V sobotu večer vyhlášení výsledků soutěží, rozdání cen, grilování a helium párty. V neděli ráno po vystřízlivění snídaně a odjezd je na každém účastníkovi. Pokoje se nemusí vyklízet do deseti.

Takže sebou:

dobrou náladu

šipky(kdo hraje)

hrneček

jídlo,pití

a hlavně obrněnou bránici.

Těšíme se na Vás v případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte bud přes interku, na telefonu nebo na mailu rabasek743(zavináč)seznam.cz

2011-09-18 16:20:16

Tak sme vybalený doma. Chtěla bych poděkovat všem za účast a myslím že jsme si to užili, počasí vyšlo a legrae byla. Děkuji Dostymu za altány, patmatovi za ceny a helium, Timee za masíčko a její bavičcské schopnosti, Fukovi za ohňostroj a všem za to že přijeli. Díky díky díky. A co na závěr ceny byli rozdány ted koukáme na video a příští rok to rozjedem znova a o den déle. :))Těšíme se na Vás.


Odpovědět