Fórum - Téma


323f BJ


Fórum 323 V BJ 323f BJ

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 323 / Familia / Protegé V BJ  |  Naše vozidla2008-06-20 01:10:03

Chtěli bychom tímto přivítat v klubu nové auto.

Možná si vzpomenete, že na víkendovku i na pohodu s námi přijel Jirka (hobithobit). A ten už na další srazy nebude jezdit s náma v našem autě, ale již ve svém.

Je to Mazda 323f BJ, 1.6 16v.

Začalo to toto úterý, jeli jsme se podívat do jednoho Ostravského bazaru na jedno BJ. Ale bylo to hrozné auto. Pak jsme na netu našli na první pohled jednu kasavici. Okamžitě jsme volali majiteli. Byl ze Znojma. Sice je to 220 km, ale to nám nevadilo, jelikož jsme zjistili, že cca 30 km od něj, je nádherná Mazda oáza. Dobelice. Ano, hádáte správně, zde se nachází sídlo firmy, která je i partnerem klubu, ale hlavně, špičkově se k členům klubu chovají. Je to firma M 27 SERVICE s.r.o., jinak majitele mnozí známe jako Milana Krále, nick má na klubu kralmilan. Takže v sedm ráno jsme sedli do našeho efka a vyrazili směr Znojmo. Po cestě jsme Milanovi volali, že bychom potřebovali prohlédnout jedno auto, vůbec v tom nebyl problém, takže jsme i majiteli oznámili, že pojedeme do Dobelic na kontrolu auta. K naší radosti nám sdělil, že právě odtamtud v roce 2003 auto zakoupil.

I Milan Král si na auto vzpoměl, dokonce i na současného majitele.

Konečně jsme dorazili na místo schůzky, auto bylo nádherné, nic nebránilo tomu, vyrazit do Dobelic. Tam už na nás čekali, pověřili velice šikovného mechanika kompletní prohlídkou vozu, ostatní jsme dostali tak jako při všech návštěvách pohoštění, prostě nejde to popsat, musíte tu vstřícnou atmosféru zažít. Vozidlo prošlo prohlídkou jen s jednou malou chybičkou, takže nic nebránilo dohodě.

Ale ani mi jsme nepřišli zkrátka. Naše efí už dlouho zlobila a tak na dílnu putovala i ona. Jiný velice šikovný mechanik našel a následně odstranil závadu, na kterou nemohli přijít v několika servisech Mazda. A cena, jako vždy přijatelná.

Chceme Milanovi velice poděkovat za zázemí, které nám vytvořil, nemáme slov, kterými bychom vyjádřili své DÍKY.

Kontakt najdete na http://www.mazdaclub.cz/p...l.php?id=30&category_id=2

Vyrazili jsme do Brna, zatím bez auta, pro peníze. Jenže kde najít banku? Voláme "karkulákům", ale místo rady za námi rovnou přijeli a dělali nám po Brně průvodce. Vyzvedli jsme peníze z banky, zajeli na společný oběd a hurá zpět do Znojma pro auto, podpis smlouvy a hurá již dvěma auty, do Brna za Karkulákama a společně za Zhortomem. K němu jsme dorazili až v deset večer. Měl připravené krásné koleška pro naší efí. Sice nám bylo blbé tak pozdě otravovat, ale nakonec jsme neodolali a začali s výměnou kol. Ještě je to chtělo trošku dofouknout, pro Zhortoma žádný problém. V jedenáct večer zapl kompresor a probudil půlku okolí. Pak jsme zasedli k posezení u toma na zahradě, opětně se zadarmo občerstvili, popovídali si a v jednu v noci vyrazili směrem domů.

Byl to úžasný den. Nejen že jsme koupil překrásné vozidlo, ale také jsme utužili přátelské vztahy, které jsme na klubu navázali.

Takže děkujeme Karkulákům za navigaci a Milanu Královi za perfektní technické zázemí. DÍKY

A co že jsme to koupili??? Přikládáme první fotky z inzerátu, zbytek Vám prozradí hrdý majitel.

2008-06-22 17:21:17

moc bychchtel vsem podekovat za pomoc pri koupi auti milackum ze mi pomohli s vybjerem i s dovozem Milanu Kralovi za ochotu s kontrolou auti karkulakom za pomoc v brne doufam ze se vsem budu moct odvdecit auti je bezva je velice zachovale i muj tatka ktery byl vjecne proti se divil v jakem stavu auti je je nadherne ajak uz psali milacci tak auti je ze znojma cesta byla zajimava a pro mne hlavne ta spatecni kde uz jsem se vezl ve svem auti, musim si ale jeste zvykat jo prechod z favoritu do mazdi je zajimavy omlouvam se zatim ze nejsou zadne fotecky ale delame fasadu na baraku tak nestiham ale brzo to napravimvsem moc a moc dekuji

2008-06-22 17:23:21

Velice rádi jsme ti byli nápomocni, jsme rádi, že se ti splnil sen, tak ať slouží

Na Moravské Pohodě ho všem pořádně budeš moci předvést.

2008-06-23 15:11:34

I moje maličkost se přidává ke gratulaci,autoje opravdu krásné a navíc bj což je další plus.Ted se ještě budu koukat pozorněji po Ov a bliknu až tě uvidím

2008-06-25 00:42:08

Gratulace i z mé strany, vítej mezi mazďáky a samo i mezi BJečkářema , těším se na srázek, až nám ji představíš v plné kráse.

Mazdar

2008-06-27 13:05:57

Také gratuluji ke koupi krásné a super mazdičky. A jsem rád, že se najdou lidi, kteří poradí a pomohou s výběrem - od toho jsme mazďácí né ?!?

2008-06-30 00:41:03

Pekna mazdicka.. Taky gratuluji...

2008-09-23 18:00:37

moc peknej kousek, gratulace ;) jo a aspon vidis ze jet pro auto za nama na jih se vyplati ;) mrzi me, ze jsme se neprijel podivat na auto na sraz do pasohlavek,ale tchan zrovna slavil narozeniny a ja nebyl ve stavu schopnych ridit ani trikolku :D

2008-09-24 16:30:57

No mozno keby si siel po 4roch tak by si tam za par dni dosiel..

2008-09-27 17:12:32

mno na p. Milna Krále mam take jen samou chvalu. Jeho vstricne jednani je opravdu uzasne. Vzdy kdyz neco potrebuji tak staci zvednout telefon a bud mi poradi on a nebo mi da telefon an nekoho jineho...pro me a moji mx6 je to takovy hlavni dodavatel nahradnich dilu... :) Ovsem uz jsem potreboval takovou specialitku ,kterou nikdo nemel a bohuzel ani on ne ...holt nikdo neni vsemocny :) ten servis mohu jen doporucit...

2013-03-28 10:53:37

Mazdička je pravděpodobně po smrti

2013-04-28 17:14:02

radomiláček: co se s ní stalo?

2013-04-28 17:34:47

prokopcz: je to jisté, je po bouračce

http://www.mazdaclub.cz/i...hradni-dily-auto-po-14769 víc nevím, už se s námi nebaví, jen jsem nedávno našel ten inzerát.


Odpovědět