Fórum - Téma


2,0 D comprex


Fórum 626 GE 2,0 D comprex

Manuály  |  Inzerce  |  Model Mazda 626 GE  |  Naše vozidla2010-02-24 18:50:08

Zdravím, mám takový zvláštní dotaz - co se stane, když na kompresorovém dieslu odstavím comprex? Máte s tím někdo zkušenost?

Jde mi o to, že mi comprex odešel do věčných lovišť a na zbytku auta se už taky pěkně zakousl zub času (zhnilé prahy, lemy apod) , takže případné opravy by mnohonásobně převýšily cenu auta. Ale mám ještě na půl roku technickou, tak bych to docela rád dojezdil co nejdéle - prostě se mi s ní nechce jen tak rozloučit.

Myslíte, že když shodím řemen a přívod vzduchu dám (pokud to půjde) přímo ze vzduchového filtru do motoru, tak to pojede? Je mi jasné, že by výkon padl dolů, ale i přesto bych to asi zkusil. Jen jsem se chtěl zeptat, abych nebastlil něco, co stejně nebude fungovat...

2010-02-24 20:52:25

Na toto by Ti nejlépe odpovědel Autocentrum Vochozka nebo tady "Zajda".Oni s tim mají zkušenosti Ale za mne - to snad ani nedělej ,to je rovnou na vrakáč! A máš ještě auto bezpečné anebo máš jenom" ještě půl roku technickou"?! Teda mě teď mění motor ,taky nemám comprex ve 100%stavu ale potkat mne ještě toto tak to hodím ze skály a dám si lano.Na jiné zatím nemám.

2010-10-10 10:32:10

Tak jak jsi to vyřešil kamaráde!Já tady kurevsky dlouho nebyl ale jinak koukám že na klubu žádné změny!!Mě vyměnili motor(dali mi tam motor z ročníku 97),který už má zesílené stěny na hlavě mezi vodníma a výfukovýma kanálky,auto jezdí jako hovado,motor fachá jedna báseň.Comprex je můj původní a šlape jak hodinky!Zatím spokojenost!


Odpovědět