Fórum - Detail zprávy / Odpověď


2009-03-26 16:43:46 prosím o radu (přehození motoru)

Rendo: Jak už jsem psal - ano vidím to moc černě - ono vždy je všechno v pohodě než se stane nějaký průser. Jinak pokud já vím tak dopravní policie ve většině případů při vážnější nehodě lustruje v evidencích celé vozidlo a pokud je při nehodě smrťák, tak vozidlo jako takové jde ke zkoumání na kriminalistický ústav, kde auto protáhnou třeba i rentgenem.

Jak píšeš - vidím to třeba zbytečně černě, ale kolik už bylo takových co si z někoho dělali téměř srandu, že něco přehání či to vidí černě a pak u soudu plakali do dlaní, když jako obžalovanému státní zástupce navrhoval trest odnětí svobody na 5 let. Já bych do takového auta nesedl ani omylem - prostě bych byl nervozní z toho, že se něco může stát - pokud někdo má nervy na to jezdit s autem co nemá něco schválené, tak by se dalo řící - je to jeho věc, ale ono to tak není, protože až bude průser, tak to třeba odprdne někdo jinej.

Jinak se ne mě nezlob, ale vždy musí být někdo, kdo to nevidí jen z té "pozitivní" stránky, ale vždy musí být i někdo, kdo taky uvede tu horší stránku na kterou je potřeba upozornit.
Zpět do Diskuze (Fórum): prosím o radu (přehození motoru)

Pouze pro online zalogované

Musíš se nejprve zalogovat pod svým uživatelským jménem (případně zdarma zaregistrovat, nejste-li ještě členem klubu).


Registrace nového uživatele
Login (Přihlášení)