Fórum - Detail zprávy / Odpověď


2016-10-19 19:13:25 Premacy CP - Únik nafty z čerpadla

merlinhawk: čerpadlo jsem posílal přes známého na stolici ,protože po výměně ventilů a čidel a předešlé kontrole ŘJ,rozpletení elektroinstalace okolo motoru toho moc nezbývalo.Respektive jsem si řek že buď se potvrdí vadné čerpadlo nebo jde auto na díly.

Na stolici řekly vydřený ložiska a špatný segmenty vlastního čerpadla.Potvrdily špatný startování a nízký tlak nafty. Repas by stál 18tis.a za tu kontrolu 1tis. Pak jsem koupil čerpadlo za 2tis. a vstřiky za 1200kč protože jsem měl jeden špatnej. Namontoval a nastartoval. Auto jezdí z vejfuku se kouří a motor drnčí jak starej traktor což je udajně v pořádku-před tím motor nebyl skoro slyšet.

Vše svépomocí a občasnou radou.

thomas: Auto začalo hůř startovat hlavně za tepla a po delší trase. Štelování předvstřiku jsem zkoušel i teť když auto jede a nezaznamenal jsem znatelný rozdíl-udajně když vše na čerpadle funguje jak má tak to není nutný. Jinak stačí povolit dva šrouby na čerpadle u řemenu a jeden ze zadu-tam je držák od motoru-pak za chodu motoru s čerpadlem pohnout k motoru popř,zpátky-není to moc-jen co dovolý držáky na čerpadle.To moje bylo taky líný ke konci se musel hodně přidat plyn aby to nechcíplo při rozjezdu-jediný kdy to trochu zabralo bylo po zapnutí turba.Kontrolka se rosvítí a svítí nebo bliká.Pokud to nejde připojit jako to moje tak vyblikat závady.Jestli má ABS něco z rychloměrem nevím ale spíš ne.Rychlost bejvá od převodovky buď mechanicky nebo elektro.
Zpět do Diskuze (Fórum): Premacy CP - Únik nafty z čerpadla

Pouze pro online zalogované

Musíš se nejprve zalogovat pod svým uživatelským jménem (případně zdarma zaregistrovat, nejste-li ještě členem klubu).


Registrace nového uživatele
Login (Přihlášení)