Fórum - Detail zprávy / Odpověď


2014-02-17 16:20:46 M6 GJ - 2013 a novější

Já mám úchyty boxu posunuté dopředu, to jo, ale to kvůli příčníkům. Na hagusech ty příčníky tak blízko upevnit asi nepůjdou. Já mám přední příčník 250 mm od horní hrany čelního okna.

Nejlepší je vyzkoušet přímo na voze.

Jinak box mírně stíní na čidlo pro automatické spínání světel, takže jsou téměř vždy zapnuté, ale výhledu nebrání vůbec, špičku boxu lze vidět až když se nakloním k volantu.

Tento typ boxu nemá zespoda otvory, ale ocelovou kolejnici, tedy polohu boxu i rozteč příčníků lze nastavovat plynule přímo na střeše vozu. Celé upevnění pak spočívá v otáčení růžice, která pak automaticky "přeskočí", jakmile je box dostatečně utažen k příčníkům. Celá montáž je velice jednoduchá a rychlá oproti mému předchozímu boxu. Navíc vůbec nemusím "lozit po autě" a odírat si prahy, polohu upevňovacích zobáčků vidím zvenku, růžici nahmatám a box nakládám z jedné strany a pak z druhé (u lyží, u tašek samozřejmě pouze z jedné strany).

Jinak mám za sebou garančku po 20.000 km včetně prohlídky karosérie, která se má dělat do roka (kvůli garance na prorezavění) - vše za 5.500 s DPH, což se mi nezdá špatné.
Zpět do Diskuze (Fórum): M6 GJ - 2013 a novější

Pouze pro online zalogované

Musíš se nejprve zalogovat pod svým uživatelským jménem (případně zdarma zaregistrovat, nejste-li ještě členem klubu).


Registrace nového uživatele
Login (Přihlášení)