Články


ÚKLID KLUBU A FÓRA

14 komentářů 2017-01-18 Přečteno: 569x

Předjarní úklid nepořádku na fóru

Již nějakou dobu sleduji, že se tu opět vyskytují témata která nemají co dělat se značkou Mazda a stejně tak i duplicity. Denně mi chodí zprávy že jsou na klubu hříšníci kteří tu dělají nepořádek, zakládají duplicitní témata, vyjadřují se vulgárně a také používají doublepost.

Nyní tedy zakračuji a poprosím všechny kteří chtějí aby byl klub zase přehlednější a čistější aby se vložili do akce a pomohli mi to tu uspořádat k obrazu svému.

Jak můžete pomoci?

Jistě každý z vás diskutuje v tématu které jej zajímá. Pokud však naleznete něco co sem nepatří (ať je to příspěvek, vulgarita nebo člen), můžete link zkopírovat a popsat přímo sem pod tento článek do diskuze.

Pokud však berete celou situaci vážněji, můžete takto prolézt celý klub a vyhledat > zkopírovat témata která mají špatný název, špatné označení nebo žádnou odpověď. Pokud naleznete nějaké téma které je absolutně zbytečné nebo k ničemu, platí to stejné.

Pro ty, kteří chtějí zůstat v anonymitě a vidí celou věc jako "žalování", můžete mi posílat soukromé zprávy.

UPOZORNĚNÍ: Pokud někdo zneužije tohoto a bude mi zasílat spam, bude mu  profil z klubu odstraněn!

Proč se to dělá?

Protože je tu spousta členů kteří nechápou princip komunity a celého klubu. Denně upozorňuji členy (nové i stávající) na pravidla která stejně dále a vesele porušují!

Na klubu je opět obrovský bordel a s tím je nutné něco dělat.

Co za to?

Má to jisté výhody. 

Pokud se najde někdo opravdu ochotný a něčemu to prospěje, není problém jej odměnit dle zásluh a navíc tu bude zase pořádek.

Pokud by se chtěl někdo po projevení ochoty stát členem admin týmu, není to vůbec žádný problém.

Začínáme již dnes. 

Diskuze o článku Nové téma

Témata # Autor Poslední příspěvek
Úklid klubu a fóra 14 Magnetto Agg84
7 měsíců, 20 dnů Úklid klubu a fóra


Články