Články


KRONIKA www.mazdaclub.cz

7 komentářů 2009-01-09 Přečteno: 4 109x

Začátek

Začínám psát kroniku tohoto klubu, tak pokud někdo k tomu něco má, chtěl by s něčím pomoct či o něčem napsat tak ať mi to prosím pošle a pomůže, budu rád za cokoliv, je toho moc a na vše si určitě nevzpomenu. Budu se to snažit chronogicky, ale nějaké věci mi třeba vypadnou nebo jsem také někde nebyl, takže doufám, že mi s tím určitě pomůžete. Díky!!!

ROK 2006

únor 2006 - červen 2006

Tento čas byla doba vzniku MC a první rozjíždění klubu. Když jsem se po koupi mazdy zaregistroval tak zde nebylo skoro nic. Žádný chat, diskuze, články či ankety, prostě skoro nic. Ani už vlasntě nevím s jistotou co se objevilo první, jestli chat či diskuze, ale jedno vím naprosto přesně - a to, že jsem zde narazil na prvního člověka kterého jsem poznal a se kterým jsme spolu začali řešit vše co se týče našich aut. Tak jsem poznal Metrixe. Přesněji jsme se znali jen přes web či spíše ICQ, ale hned jsem u něj řešil svůj první problém s autem a úspěšně vyřešil. Někdy v červnu jsem k němu zajel a dostal nabídku jestli nechci klubovou samolepku, že je jeho známý klidně udělá. A tak se dala do výroby druhá klubová samolepka (první už měl Metrix).

16. - 18.6.2006 - Tuning sraz Milovice

První klubový sraz, sice součástí tuningového srazu, ale přesto první. Bohužel mi to nakonec nevyšlo abych se dostavil, takže se tu nemohu více rozepsat. Zúčastnil se Metrix a Rybokop, kterého jsem poznal hned na dalším srazu a našel v něm dobrého baviče společnosti a člena klubu.

30.6. - 2.7.2006 - Matador tuning party 2006

Takže konečně je to tu, můj první sraz, kde jsem se jednak bavil a jednak pracoval jako organizátor. Vyjížděli jsme sice trošku později po pár technických závadách a nepřízni počasí (Metrixovi upadl blinkr - a to jsem se ho fakt skoro ani nedotknul, a mě cestou začal blbnout opět alternátor u kterého jsme nedopojili dobíjení) ale sraz stál za to. Našli jsme tam osaměle stojící 626ku tak jsme zakotvili u ní aby bylo více mazd u sebe, druhý den dorazil i Rybokop a já ho mohl konečně poznat. Zábavy bylo i v takto malém počtu spousta a o ostatní se postaral mega sraz, takže bylo neustále na co koukat.

28.7.2006 - 30.7.2006 - I. Víkendová párty

Tak jsme si jednoho krásného dne s Florinem a Metrixem řekli, že bysme mohli udělat nějaký ten sraz jen nás, lidí zde z klubu. Vybral jsem místo a Florin to tam zamluvil. Sraz jsme měli na Orlické přehradě, byl jsem tam o něco dřív a Florin už tam čekal, jelikož pršelo tak jsme seděli u mě v autě a kecali a seznámili se. Dlouho dlouho nikdo nejel, pak přijel Metrix, který jaksi zabloudil v Praze a ještě mu přestali fungovat stěrače (vyřešeno tažným lanem přivázaným k stěračům a protaženým okénky dovnitř, kde pak jednou rukou řídil a druhou tahal za lano. Pak dorazil i Krakonos, který zase místo na přehradě čekal u Orlického zámku. Společně jsme vyrazili do kempu. jaké ale bylo překvapení když v kemu Trhovky nás majitel poslal do pr... že prý má plno a že nám na rezervaci kašle (kemp byl poloprázdný a čekal zájezd turistů z německa). Netušili jsme co budeme dělat ale zachránil nás majitel druhého kempu který nám nabídl, že má sice plno ale na cestě je místo tak že můžeme být tam. Ubytovali jsme se tedy na cestě a začal večer plný srandy, grilování, pití a pokecu o našich autech. Druhý den se k nám přidal ještě Florinovo zapíraný příbuzný Slity. S Krakym jsme si krásně zaplavali, Florin si zase pohrál s Krakyho pejskem a tak. Přes pár směšných, ale celkem nepříjemných incidentů to byl nejlepší sraz snad vůbec. Jo ještě se tam za náma na chvilku přijel kouknout Dak s jeho tehdy novou mazdou 6, takže srandy kopec.

11.08.2006 - 13.08.2006 - Tuning sraz Dlouhá Lhota

Tak a byl tu další sraz, tentokrát jsme opět ve standartní dvojici já a Metrix vyrazili na tuning sraz do Příbrami, sešli jsme se tam se známými s Demons klubu a tak jsme se k nim přifařili a poseděli a pokoukali s nimi. Jelikož to je super parta super lidí se spoustou kontáktů a známých tak jsme si mohli nechat přeměřit od policie ČR naše tachometry, taky jsme si nechali změřit maximálky na krátkém úseku a taky jsem si poslechli opravdu velmi kvalitní hudbu z velmi kvalitní zvukové aparatury (kluci od nich soutěžili v dB Dragu a měli tuším druhé místo). Přijel se na nás podívat i náš do té doby neznámý kamarád Gino se svojí krásnou MX6kou. Prostě opět pohoda, pokec a fajn nálada.

25.08.2006 - 27.08.2006 - Mimoňské Války X.

Zase další z tuning srazů a opět já a Metrix, pak se ještě přijel podívat Atafari s jeho krásnou a upravenou 626 s upraveným 2,5litrovým motorem a měňavým lakem. V pozních nočních hodinách se přijel podívat i Slity s jeho tradičním pražským doprovodem. opět super zábava a sranda - pro mě i práce se srazem a jeho pomáháním při organizaci. V neděli ráno bohužel ukradli místní občané kamarádovi stan s pár věcma (jeho chyba, měl si ho sklidit a nenechávat ho na druhém konci prázdného letiště). Pronásledovali jsme je v upraveném VW transporteru a bohužel jsme si ve vojenském prostoru nevšimli vlakového přejezdu (cca 20cm vysoký a 1,5m široký). Tudíž jsme se poprvé v životě proletěli dodávkou, naštěstí to řidič zvládl a pokračovali jsme bez zastavení v pronásledování. Auto i my v pořádku. Stan jsme ale nezachránili, místní obyvatelé se ztratili v davu své komunity (kdo to tam zná ví o čem mluvím). Ale i přes to všechno sraz opět super.

15.09.2006 - 17.09.2006 - Sraz klubu - Mělník (původně Račice)

Tak se zase pár chytrých hlav dalo dohromady a dohodli jsme další srázek, původně měl být na plaveckém kanálu Račice, kde nám náš člen Dak slíbil, že to zajistí, nakonec jsme ho ale už nikdo nesehnali a tak jsme se s Metrixem postarali sami a přesunuli jsme to na Mělník . První účastníci srazu jsem byl já a Metrix, poté přijel po spoustě technických problémů s autem Slity a pak dorazil renda626 s jeho rozpracovanou mazdou. nakonec nás ještě navštívil opět rybokop a ještě se na nás přijel juknout další člen, jehož nick si bohužel teď nepamatuji a proto se mu omlouvám (ať se připomene a já ho dopíšu, měl polepenou vínovou 626 s COčkem). Spali jsme v sudech předělaných na chatky a vlastně jsme ani moc nespali páč jsme grilovali a kecali skoro celou noc (ono se ani moc spát nedalo, vedle nás neustále jezdil vlak). Srandy zase kopec, hlavně s rendou626 což byl další prima člověk do prima party. i přes jeho handicap (invalidní vozík) s ním bylo spousta srandy dělal hlavního baviče večera a i celého srazu.

Diskuze o článku Nové téma

Témata # Autor Poslední příspěvek
Historie 7 Hory Kuqi
8 let, 6 měsíců Historie

Foto galerie


Články