Články


člen Zoomzoom - Radim

28 komentářů 2015-03-10 Přečteno: 2 149x

Dne 6.3 2015 nás navždy opustil obrovský milovník tzv. mrkaček a hlavně značky Mazda Radim, na klubu jako ZoomZoom. Byl tu s námi cca 7 let a za tu dobu jsme společně navštívili mnoho mazdasrazů a mnoho z Vás jej jistě zná. Známe ho se šátkem na hlavě, kloboukem nebo kšiltovkou s logem mazdaclubu.

Proč to ale píši? Radim by si moc přál rozloučení ve stylu zoom-zoom, ale jelikož se asi nepodaří domlouvit setkání mazd na jeho pohřbu, tak mě napadla taková bláznivá myšlenka. Ve čtvrtek 12.3 2015 ve 13:00 si na něj vzpomeňte a zatrubte na jeho poslední cestu. Kdo máte mrkačku, zamrkejte. Všem, kdo si vzpomenou, ač třeba Radima neznali, budu vděčný a věřím, že i Radim by měl radost. Zastavte se na chvíli a vzpomeňte asi na nejšílenějšího milovníka mazdiček. Radimovi by takový odchod udělal obrovskou radost, tím jsem si jistý. Všem děkuji.

Přikládám i několik fotek ze srazů.

Radim se na klub dostal náhodou. Vůbec jsme s manželkou nevěděli, že to je náš soused, jen jsme často viděli parkovat mazdu 323f GT pod naším barákem. Jelikož jsme tehdy měli stejné auto, mé ženě to nedalo a když jednou viděla ty majitele vystupovat z auta, tak za nimi běžela se seznámit. Od té doby jsme se stali velice dobrými kamarády, Radim se registroval na klub a začali jsme společně jezdit nasrazy. Prožili jsme spolu chvíle krásné i ty méně radostné, byl jsem při něm, když mu bylo během chemoterapií velice špatně. To vše utužilo naše přátelství a o to více mi chybí. Neodmyslitelně k němu patřila Mazda 323F BG GT, kterou nade vše miloval a i když už neměl ze zdr. důvodů řidičák, stále jí v garáži opečovával a věřil, že se zase vrátí na silnice. 

Zemřel doma, ve věku nedožitých 36let, zůstali po něm dvě děti.

Budeš nám chybět Radime, dohlížej z nebíčka na všechny mazďáky a mazďačky a hlavně na vývojáře v Hirošimě.

Pokud tu jsou chyby, nebo je to psáno nesmyslně, tak to prosím omluvte, Radim byl mým velice blízkým kamarádem a píše se mi to těžce.

Diskuze o článku Nové téma

Témata # Autor Poslední příspěvek
člen Zoomzoom - Radim 28 RadoMiláček Magnetto
1 let, 6 měsíců člen Zoomzoom - Radim

Foto galerie


Články