CHAT archív: 2016/Srpen/02


CHAT On-Line


18:22:39 hana: zvládnu ji doplnit sama?

18:22:08 hana: dobrý den,poradte me jakou brzdovou kapalinu koupit do mazdy mx 3 opravář má prázdniny

10:43:43 Juan05: mě tedy pojišťovna proplatila škodu, pouze z toho, že mi svědek napsal lístek za stěrač, že viděl auto co mě nabouralo (byl jsem na parkovišti) dle spz jsem našel vozidlo co mě nabouralo, které ještě k tomu bylo z půjčovny...ale myslím, že policajti ho nahráli z té otočné kamery co bývá na budovách,ale jistý si nejsem, důležíté pro mě bylo, že mi to pojišťovna zaplatila

10:40:34 Juan05: super, takže tolik lidí si koupilo kameru a je jim k prdui když nahraje nehodu k jejich prospěchu....

10:39:33 Initium: Takze jsem tak odpesal asi 15 ztratu, koupil novej disk a Pneumatiku a na celou situaci zapomnel protoze cas straveny na policii ,pojistovne atd. me okradl o dalsi vydelek

10:37:58 Initium: Pokud pri takove nehode nezavolate Policii hned a nesepisete protokol a nepodrobite se dechove zkousce tak vinikovi i kdyz mate zaznam a ujede od nehody, nic nedokazete. Tolik i vyjadreni Pojistovny.

10:36:04 Initium: I presto ze jsem mel vse na kamere tak pani rekla ze se me nedostkla, i dkz me vytlacila na obrubnik kde mam poszenej disk a poskozneou pneumatiku. ale presto me rekli policajti ze pokud nemaji ji jak zastihnout coz vetnsoun nemaji tak jim to projde. proze jediney platny zaznam je na kamerach kteree ma Policie CR.

10:34:35 Initium: Kamera v aute js vVak k hovnu prtotoze je to dukaz ktery neuzete pouzit. Naposledny jsem i s kamerou byl ucastnikem toho jak me jedna stara pani v nejnovejsi Audi omezila na prubeznem pruhu kde nedala BLINKR.