CHAT archív: 2014/Listopad/24


CHAT On-Line


23:58:23 Magnetto: MaZDa_Verysek: Originály? To jako že originál ? Myslím že je celkem jedno co použiješ za značku, hlavně když to nebude nějaký StarLine s auto Kelly.. Záruka ne-záruka,, až ti praskne v palubovce žárovka tak za originál v za ni dáš 900 bez DPH... to samé i ostatních dílů. U desek bych to asi neřešil nebo naopak to dovez tam, ať ti to vymění v . Brdové obložení je spotř. zboží.

23:55:26 MaZDa_Verysek: jj ted je jdu objednat a přítel se na to chystá o víkendu... chceme je vyměnit dřív než začnou pískat, aby jsem pak nemusela měnit i kotouče... Chci hlavně originál, mazda je pořád v záruce, tak at jsou tam pořádný... nějaký tip???

23:48:42 Magnetto: MaZDa_Verysek: za málo... To budeš měnit sama / sám?

23:45:18 MaZDa_Verysek: jj tak to mám tedy vše... dík

23:34:41 Magnetto: MaZDa_Verysek: Myslím že při výměně předních brzdových destiček je potřeba mít přední brzdové destičky a nářadí. Podle stavu bych vyměnil i kotouče ale to nebude nejspíš nutné..

23:22:28 MaZDa_Verysek: Co všechno potřebuji při výměně brzdových destiček předních na Mazdě CX-5??? Stačí brzdové destičky nebo se musí měnit ještě něco??? Dík